Clicks41
uk.news

Папа Франциск: ті, хто має "екстремальну" точку зору і виступають "проти гомосексуалізму" або "проти абортів", просто не мають серця

18 квітня портал Mirror.co.uk повідомив, що Папа Франциск прийняв британського гумориста, 51-річного Стівена Амоса, який називає себе "людиною поза релігією" і "геєм", який не "відчуває" себе прийнятим.

Разом з Амосом прибула команда представників BBC, які знімали зустріч в рамках телепрограми для геїв, яка показує зустрічі "зірок" з Папою Франциском.

Повторюючи слова гей-пропаганди, Папа Франциск повідомив Амосу, що "надмірна увага до якості (гей), а не сутності (людина) - це погано".

"У світі є люди, які заперечують оточуючих через їх якості. У таких людей немає людського серця". Папа Франциск зло продовжив: "Немає ніякої різниці, ким ти є і як проживаєш своє життя, адже головне - це не втратити власну гідність".

Папа Франциск використовує такі "якості", як "педофіл", щоб "зробити вибір" і знищити людину, не проявляючи великодушності.

На цьому моменті навіть портал Mirror.co.uk зазначає, що слова Папи Франциска це "відхилення" від католицьких істин.

Амос визнає, що він не збирався визнавати думку, відмінну від своєї: "Якби я почув іншу (правильну) відповідь, то я б просто встав і вийшов".

Але тепер Амос вірить в те, що брехня, яку Папа Франциск повідомив йому, буде "поширюватися по всьому світу".

Амос пояснює: "Він говорить про те, що ті, хто виступає проти абортів і гомосексуалізму, використовуючи крайні форми прояву своєї думки, не мають серця, і це дійсно сильна заява".

#newsUqfwjqlldu