tommy1
191.7K

Macierewicz o metodach Rosji: „Szczęść Boże” Brauna jest jak Matka Boska w klapie Wałęsy

Od lat 70. najbardziej patriotyczny, najbardziej bohaterski nurt w polskiej historii, który wyrósł z Narodowych Sił Zbrojnych, próbowano przekształcić w nurt prorosyjski. Starano się wydobyć z niego …More
Od lat 70. najbardziej patriotyczny, najbardziej bohaterski nurt w polskiej historii, który wyrósł z Narodowych Sił Zbrojnych, próbowano przekształcić w nurt prorosyjski. Starano się wydobyć z niego odpowiednich do tego ludzi. Potem Maciej Giertych, ojciec Romana, pisał publikacje wychwalające stan wojenny, pana Jaruzelskiego sojusz z Rosją. Taka jest geneza obecnych posłów Konfederacji – mówi Antoni Macierewicz. Dziś o 22.30 będzie on gościem Piotra Lisiewicza w „Wywiadzie z chuliganem” w Telewizji Republika.
Rozmowa w całości dotyczyć będzie Konfederacji, podszywaniu się przez formacje prorosyjskie pod tradycję Narodowej Demokracji i rosyjskiej agenturze wpływu w Europie. A przede wszystkim temu, jak odradzający się po Smoleńsku wśród polskiej młodzieży patriotyzm próbuje skanalizować formacja realizująca cele największego wroga polskiej niepodległości – Federacji Rosyjskiej.
- Nie ma i nie będzie w Polsce prorosyjskiej prawicy. Jest w Polsce grupa polityków wywodzących się ze środowiska …More
Czas ucisku shares this
108
Macierewicz pokazal sie kim jest.
tommy1
Jak zwykle w punkt panie Antoni. 👏
Allegro
jak zwykle, fałsz, dwulicowość i zdrada. Koń trojański dla Polski, jak określił tę żydowską postać, prof. Wolniewicz. I nie mylił się ani w ułamku sekundy !!
megur
Pan Maciarewicz to bardzo tajemniczy , dziwny człowiek i nie wiadomo kogo właściwie reprezentuje i czyje interesy chroni.
tommy1
Pewnie dlatego dziwny bo ośmiela się krytykować pana "szczęść bosze" Brauna? :)
Allegro
tommy1 - ile ci dają, za propagowanie tego kompradora ?? Wstyd !!
WYKLĘTY
Największy wróg polskiej niepodległości mieszka wśród nas zakonspirowani gracze udający Polaków, mający najwięcej do powiedzenia, nietykalni, bezwzględni I pewni siebie, wykorzystujący naiwnych gojów do otumaniania narodu I trzymania za mordę
tommy1
Wyklęty, powstań ludu ziemi! Powstańcie, których dręczy Lefebvr. 😀
Allegro
tommy1 - oj blisko ci, blisko do żydobolszewików...
tommy1
Allegro ban.
Komenty zostawiam na pamiatkę twojej głupoty. 🤗
1 godzinę temuMore
Allegro ban.
Komenty zostawiam na pamiatkę twojej głupoty. 🤗

1 godzinę temu