uk.news
39

Німецький єпископ: Німецький синод впроваджує лише пропозиції Франциска

Єпископ Аахена Гельмут Дізер, Німеччина, хотів би, щоб Франциск зрозумів, «що я хочу робити все що Франциск пропонує нам».

Без запитань, Дізер розповів Dw.com (8 листопада), що не хоче проповідувати вчення Церкви практикуючим гомосексуалістам. Для нього спонукання таких осіб «не протиприродні», тому вони не повинні жити цнотливо, але: «Як Церква, ми повинні відповісти на ці питання заново».

Заперечуючи Біблію, Дізер вважає гомосексуальні акти «позитивними», але визначає їх як негативні - як «не нещасний випадок», «не хворобу», «не вияв дефіциту» і «не наслідок первородного гріха».

У сфері сексуальності Дізер припускає «розмаїття» - тобто гомосексуалізм, звичайну сексуальність і що ще? Він навіть каже — дивно, звідки він це знає — що гомосексуалізм є «з волі Бога» і «не порушує волі Творця».

Звичайно, він хоче «благословляти» гомосексуальні пари, прикрашаючи це брехнею про те, що «Бог любить вас такими, які ви є, і такими, які ви є зараз, ви прийняті».

Якщо це стосується гомосексуалізму, це також має стосуватися розбещування дітей, расистів і націонал-соціалістів. Чого ще хоче «бог» Дізера, розкажуть йому олігархічні ЗМІ, коли з’явиться нагода.

Зображення: Helmut Dieser, © wikicommons CC BY-SA, #newsOrxkbdohqh