Badania; 30% zaszczepionych dzieci, cierpi na uszkodzenie serca - śmierć do 5 lat

Szczepienie to morderstwo w odwleczonym czasie...

Ethan Huff
Nowe badania przeprowadzone w Tajlandii wykazały, że na każde 10 dzieci, które zostają „zaszczepione” na COVID-19, u trzech z nich w rezultacie pojawiają się problemy z sercem. Badacze przyjrzeli się 301 uczniom z dwóch różnych szkół, wszystkim w wieku od 13 do 18 lat w momencie wstrzyknięcia. Wszyscy uczniowie otrzymali (mRNA) firmy Pfizer i BioNTech. Wszystkie dzieci były ogólnie zdrowe, a tylko kilka z nich miało wcześniej drobne schorzenia, takie jak astma i alergiczny nieżyt nosa – które, szczerze mówiąc, były prawdopodobnie spowodowane innymi szczepionkami, które otrzymały we wczesnym dzieciństwie.

Po tym, jak uczniowie otrzymali drugi zastrzyk Pfizera, badacze przeprowadzili testy laboratoryjne, aby ustalić punkt odniesienia. Następnie po trzech dniach, siedmiu dniach i 14 dniach po wstrzyknięciu śledzili wyniki zdrowotne uczniów. Odkryli, że 29 procent młodzieży doznało uszkodzeń układu krążenia w wyniku zastrzyków, w tym kołatania serca, bólu w klatce piersiowej i duszności. Pięćdziesięciu czterech z nich miało nieprawidłowe wyniki elektrokardiogramu, a sześciu doświadczyło wypadnięcia płatka zastawki mitralnej, co Klinika Mayo opisuje jako chorobę zastawki serca. Kolejnych sześciu miało nadciśnienie, a siedmiu zdiagnozowano zapalenie serca.

Dwoje dzieci tak źle zareagowało na zastrzyki, że musiały trafić do szpitala, a jedno z nich trafiło na oddział intensywnej terapii. (Powiązane: Inne badanie opublikowane w Journal of the American Medical Association [JAMA] łączy szczepienie COVID z zapaleniem mięśnia sercowego, rodzajem zapalenia serca.)

Kardiolodzy twierdzą, że ryzyko szczepienia COVID znacznie przewyższa jakiekolwiek rzekome korzyści
Artykuł, sfinansowany przez Mahidol University i opublikowany przed recenzją naukową, twierdził, że wszystkie dzieci „wyzdrowiały” w ciągu dwóch tygodni. Być może oznacza to, że ich początkowe objawy ustąpiły, przynajmniej na razie. Jeśli jednak ciosy naprawdę niszczą dziecięce serca, to uszkodzenie najwyraźniej będzie trwałe – nawet jeśli wydaje się, przynajmniej na razie, że dzieci są w porządku.

Kilku kardiologów, którzy recenzowali artykuł, stwierdziło, że te zastrzyki naprawdę nie powinny trafiać w ramiona żadnego dziecka. Jeden z nich, dr Peter McCullough, który pełni funkcję głównego doradcy medycznego Fundacji Prawda dla Zdrowia, wyjaśnił to w e-mailu do Epoch Times : Każda forma uszkodzenia serca u młodych osób jest niepokojąca od dłuższego czasu. ryzyko niewydolności serca i nagłej śmierci w wyniku wysiłku fizycznego nie jest znane. Jest to jeden z około 200 opublikowanych artykułów, które wykazują, że ryzyko szczepienia COVID-19 znacznie przewyższa jakiekolwiek teoretyczne korzyści”.

Dużo czasu zajęło rządowi Stanów Zjednoczonych przyznanie niechętnie, że szczepienia COVID mogą powodować zapalenie serca. Jednocześnie domagają się korzyści – jakie korzyści jeszcze chcemy wiedzieć?
– przewyższają wiele, wiele zagrożeń.

Inny kardiolog dr Anish Koka z Filadelfii powiedział, że wyniki nowego tajlandzkiego badania „nie są uspokajające”. „Badanie w Tajlandii pomaga wypełnić niektóre luki w danych, dzięki czemu rodzice i ich lekarze mogą być lepiej poinformowani podczas omawiania zagrożeń i korzyści wynikających ze szczepionek” – powiedział. W sekcji komentarzy w „ Timesie” ktoś podzielił się przypomnieniem, że wszystko to wydarzyło się w „szybkiej prędkości” dzięki Donaldowi Trumpowi, który do dziś nie przestaje naciskać , opisując siebie jako „ojca szczepionki”.

Kongres, w tym zarówno Demokraci, jak i Republikanie, są również odpowiedzialni za przedefiniowanie słowa „szczepionka” tuż przed rozpoczęciem przez Trumpa operacji "Warp Speed", Źródła - TheEpochTimes.com Around 30% of young people who get jabbed for COVID suffer heart damage, study finds

Dr Steven Pelech z University of British Columbia wyjaśnił - nie ma czegoś takiego jak „łagodne zapalenie mięśnia sercowego”. To zniszczenie miocytów, komórek serca, które się kurczą. Kiedy te komórki umierają, nie są one zastępowane w twoim ciele, a zamiast tego są zastępowane przez tkankę bliznowatą, która pochodzi z fibroblastów — komórek skóry, które nie wykazują aktywności skurczowej… Za każdym razem, gdy pojawia się reakcja zapalna, tracisz więcej tej kurczliwości i mają większe szanse na zawał serca i inne problemy w późniejszym życiu”. Badania dzieci i młodzieży, u których po szczepieniu COVID rozwinęło się zapalenie mięśnia sercowego, wykazują „potencjalnie złe rokowania pomimo tego, że serce wydaje się wracać do normy”... U młodych ludzi w wieku poniżej 30 lat VAERS wykazuje „ wzrost o 15 600% zachorowań na choroby serca po szczepionkach COVID EUA w porównaniu ze szczepionkami zatwierdzonymi przez FDA [Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków] w ciągu ostatnich 31 lat”. . Rekordowa liczba młodych ludzi umiera z powodu zapalenia mięśnia sercowego wywołanego szczepienie…

Japońskie Ministerstwo Zdrowia ogłosiło właśnie, że „szczepionki Moderna i Pfizer Covid mogą powodować skutki uboczne związane z sercem u młodszych mężczyzn”. Eksperci ds. zdrowia w Japonii byli świadkami gwałtownego wzrostu częstości występowania zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia u młodych mężczyzn i nastolatków. I widzieli te same nieustanne problemy z sercem u osób w średnim i starszym wieku. Skoro szczepionka jest tak świetna, dlaczego tak wiele osób pada po niej martwa

Przewiduje się, że całkowita liczba zgonów zawałowych w ciągu najbliższych 2 lat wyniesie 1 059 100 000 . - na tych zdjęciach (w artykule) jest przedstawiona przyczyna ... Kto będzie otrzymywać dawkę przypominającą obecnych szczepionek, oczekiwana długość życia nie przekroczy 3 lat.... Oto 5 filarów oszustwa
1. Kłamać tak mocno, że nikt nie wierzy, że takie kłamstwo może być realistycznie zabronione
2. Powtarzać kłamstwo w nieskończoność
3. Używać państwa do ochrony obywateli nie przed kłamstwem, ale przed obnażającymi kłamstwa
4. Tłumić prawdę i tych, którzy promują ją bezlitośnie
5. Upewnij się, że WSZYSTKIE źródła o wysokim statusie promują, popierają, żyją, oddychają i mówią kłamstwo.
Dr Marcelo Dignani; Nanorurki tlenku grafenu widoczne pod mikroskopem optycznym w próbce z mięśni…

„Po prostu widzą, ile mogą włożyć w ludzi, zanim umrą”. — Edward Morgan. Wszystkie „szczepionki” przeciwko COVID-19 to broń biologiczna. Tlenek grafenu nie jest wymieniony w zgłoszeniach patentowych, ponieważ jest trujący dla ludzi... #Tak, to „Zabójcza szczepionka”

Zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu mRNA przeciwko SARS-CoV-2, seria przypadków: Myocarditis following mRNA vaccination against SARS-CoV-2, a case series Niebezpieczne I śmiertelne: Ponad 1000 badań naukowych dotyczących urazów i zgonów spowodowanyc…

Zarówno dokumenty Pfizera, jak i dane ze świata rzeczywistego pokazują, że szczepienie covid powoduje już masową depopulację
( Natural News ) Co tydzień umierają dziesiątki, a nawet setki tysięcy ludzi na całym świecie w porównaniu z poziomem przed-plandemicznym . Wszystkie dostępne dowody wskazują na „szczepionki” Covid-19 jako winowajcę. Nadmierna liczba zgonów, jak je nazywają, nadal rośnie w prawie każdym uprzemysłowionym kraju, który naciskał na swoją populację. Dzieje się to w Wielkiej Brytanii, Europie skandynawskiej i Ameryce Północnej – wszystkich miejscach, w których odbywały się masowe szczepienia w ramach operacji Warp Speed. Liczby stają się nieco niejasne w zależności od tego, jakich zbiorów danych używasz, ponieważ rządy pracowały po godzinach, próbując ukryć prawdę. Jednak głębsza analiza danych i zaczyna to pokazywać.

Tymczasem osoby nieszczepione pozostają przy życiu i w większości przypadków dobrze się rozwijają, podczas gdy ich „w pełni zaszczepieni” odpowiednicy nadal rozwijają VAIDS (AIDS wywołane przez szczepionkę) lub padają z powodu „zespołu nagłej śmierci dorosłych”, znanego również jako SADS. „W każdym miesiącu od początku 2022 r. zaszczepione częściowo i podwójnie zaszczepione osoby w wieku 18-39 lat częściej umierają niż nieszczepione osoby w wieku 18-39 lat” — donosi Exposé News . „Potrójnie zaszczepione osoby w wieku od 18 do 39 lat miały jednak wskaźnik śmiertelności, który pogorszył się w ciągu miesiąca po kampanii masowego "wspomagania"(/dobijania), która miała miejsce w Wielkiej Brytanii w grudniu 2021 r.”

Niemowlęta na całym świecie umierają
Innym trendem występującym na całym świecie w krajach, w których są najpełniej dźgnięte, jest nadmiar zgonów noworodków. Dane pokazują, że po raz drugi w ciągu siedmiu miesięcy w marcu martwe noworodki osiągnęły poziom krytyczny. W marcu odnotowano zdumiewające 4,6 zgonów noworodków na 1000 żywych urodzeń, co stanowi 119-procentowy wzrost ponad oczekiwany poziom. We wrześniu 2021 r. zaobserwowano jeszcze większy szczyt 5,1 zgonów noworodków na 1000 żywych urodzeń. Public Health Scotland (PHS) wszczęła dochodzenie, które odbyło się głównie pod nadzorem. Jego wniosek? Niemowlęta umierają z powodu „czynników poza przypadkową zmiennością” – nie wspomniano o zastrzykach. W Niemczech, na Tajwanie i gdzie indziej wskaźniki urodzeń podobnie spadają, albo z powodu w pełni" zakłutych" kobiet, które nie mogą zajść w ciążę, albo dlatego, że dzieci umierają niedługo po urodzeniu.

Okazuje się, że tak zwane dokumenty Pfizera odnoszą się do tego, o czym wspominają głęboko w danych, że ponad 90 procent zaszczepionych w ciąży kobiet w ciąży traci dzieci. (Powiązane: Pfizer został niedawno przyłapany na kłamstwie dotyczącym zdarzeń niepożądanych związanych z szczepieniem.) Nawiasem mówiąc, gdyby nie nakaz sądowy, te i inne krytyczne rewelacje w dokumentach Pfizera nigdy nie ujrzałyby światła dziennego. Amerykańskie Centrum "Kontroli i Zapobiegania Chorobom" (Rozprzeszczenianie chorób i śmierci) System zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) dalej pokazuje, że poronienia po wstrzyknięciu covid są co najmniej 1517 procent wyższe niż poronienia po szczepieniu na grypę.

Do kwietnia ubiegłego roku zmarło 4113 nienarodzonych dzieci, o których wiemy, z powodu komplikacji związanych ze szczepionkami "Fauci Flu". Spośród nich 3209 było specyficznie przypisywanych wstrzyknięciu mRNA (messenger RNA) firmy Pfizer. „CDC przyznało, że tylko 1 do 10% działań niepożądanych jest faktycznie zgłaszanych do VAERS, dlatego prawdziwa liczba może być wielokrotnie gorsza”, wyjaśnia Exposé News . „Ale aby spojrzeć na te liczby z innej perspektywy, w ciągu 30 lat przed zezwoleniem na awaryjne stosowanie zastrzyków Covid-19 w grudniu 2020 r. VAERS zgłosiło tylko 2239 zgonów płodów”/dzieci . Następnie jest raka jajnika, którego zachorowalność gwałtownie rośnie dzięki operacji "Warp Speed". „Wyobraźcie sobie, jak zadowoleni są potrójnie dźgnięci, którzy znęcali się nad osobami bez dźgnięcia w ciągu ostatnich dwóch lat, które czytają ten artykuł” – napisał komentator, mówią - „Porozmawiajmy o konieczności zjedzenia skromnego ciasta (z robaków)”, nie ma bezpośrednich ani pośrednich szkodliwych skutków dla ciąży spowodowanych zastrzykami chińskiego wirusa".Pfizer documents and real-world data both show that covid jabs are already causing mass depopulation
darek104
Nowy wspaniały świat. Doktor Mengele ma tysiące uczniów.