Clicks719

PETICIA: Povedzte Netflixu, aby stiahol výsmešné zobrazenie Krista

TU podpísať:
citizengo.org/…te-netflixu-aby-stiahol-vysmesne-zobrazenie-krista

Všetci vieme, že Netflix sa pri uvedení seriálu Cuties neštítil pedofílie. V súčasnosti pokračujú v útokoch na kresťanov po celom svete. Nie je to prvýkrát, čo Netflix uverejnil na svojej platforme výsmech a urážanie Ježiša Krista. Ich najnovší útok na Ježiša prichádza v tretej sérii animovaného seriálu Paradise P.D. s epizódou obsahujúcou scénu s Ježišom so zbraňou v ruke, ktorá sa mení na nič iné ako pornografiu.

V tejto epizóde už aj tak nechutne poburujúceho seriálu sa nachádza scéna, v ktorej Ježiš zostupuje z kríža a zabíja svojich prenasledovateľov samopalmi predtým, ako si to rozdá s dvoma ženami.

Táto scéna je len o niečo pohoršujúcejšia ako zvyšok predstavenia. Verte tomu alebo nie, ale ďalej je to už len horšie a horšie. Dochádza k očividnému výsmechu z kresťanstva, no takmer nikto si to nevšimol. Spravme si „islam-test.“ Už aj mierne satirické zobrazenia Mohameda vyvolali obrovské pobúrenie verejnosti a obvinenia z "islamofóbie." Avšak tomuto otvorenému útoku na Ježiša Krista novinári, umelci ani politici nevenujú žiadnu pozornosť.

Netflix zašiel pri slobode prejavu priďaleko, keď Ježiša zobrazuje oplzlým a výsmešným spôsobom.

Netflix len urýchľuje svoje nehorázne urážlivé zaobchádzanie s Ježišom Kristom. Nemôžeme sa naďalej nečinne prizerať ako sa na Netflixe otvorene vysmievajú z Ježiša.

--

Viac informácií nájdete tu ( v anglickom jazyku):

Netflix vyhlasuje vojnu Ježišovi (a majiteľom zbraní)
movieguide.org/…/netflix-declares-war-on-jesus-and-gun-owners.html

Netflix Show 'Paradise P.D.' využíva sexuálneho Ježiša na zosmiešnenie amerických držiteľov zbraní
breitbart.com/…uses-sex-loving-jesus-to-mock-american-gun-owners/

Seriál 'Paradise PD' spoločnosti Netflix pod paľbou kritiky po odvysielaní grafickej epizódy, v ktorej Ježiš vykonáva masové vraždy a má trojku s dvoma ženami
theblaze.com/…g-out-mass-killing-having-a-threesome-with-2-women

---

Matúš Hagara
Modré Hluboké Nebe
Smutné je, že netflix, tuto žumpu satana přijímá za své miliony mladých lidí, dětí. Jedná se o současnou nejhorší hlásnou troubu satana. Je třeba se velmi modlit za spásu duší těchto oklamaných dětí.