Coburg
281.6K

Vatikán v Davosu: Církev realizuje plány Velkého resetu

před 25 min. Zpravodajství Necenzurovaná pravda 89

Celý summit WEF, který skončil ve čtvrtek, probíhal ve jménu Velkého resetu a snad vyjma Ruska a Severní Koreji se nenašla země, která by zde neměla zastoupení. Jak se mi podařilo záhy zjistit, tak i z ČR si jel jeden z vládních politiků pro instrukce a to konkrétně Josef Sikela, ministr průmyslu a hospodářství, což je celkem logické, neboť na summitu WEF v roce 2019 byl Havlíček, který tehdy zastával stejný post. Zatímco Havlíček přišel v doprovodu Babiše, tak Fiala tentokrát Sikelu nenásledoval. Ostatně, úplně postačí, když si pro instrukce zajede jeden člen vlády.
Ale summitu WEF se zdaleka neúčastní jen politici, na fóru WEF jste mohli najít i zástupce různých korporací či neziskovek. A nechyběl zde samozřejmě ani zástupce Vatikánu, který potvrdil, že i nadále bude Bergoglio se svými nohsledy poslušně následovat instrukce globalistů, kteří ostatně sami dobře věděli, proč na post nejvyššího představitele katolíků vysílají právě svoji loutku.
Katolická církev má v úmyslu „přijmout politická opatření a programy, aby uvedla do praxe otázky diskutované na fóru,“ řekl otec Leonir Chiarello, generální představený Řádu Skalabrinů.
Vatikánský duchovní, který se v roce 2022 zúčastnil summitu v Davosu, konference pořádané Světovým ekonomickým fórem (WEF), která prosazuje represivní zelenou agendu, otevřené hranice a řízení budoucích pandemií, uvedl, že katolická církev je odhodlána se podřídit různým otázkám diskutovaným na fóru.
V rozhovoru pro Vatican News otec Leonir Chiarello, generální představený Kongregace misionářů sv. Karla (Skalabrinern), řekl, že Církev je v čele realizace mnoha globalistických ideálů WEF.
Chiarello, který byl papežem Františkem jmenován členem Kongregace pro instituty zasvěceného života a společnosti apoštolského života, vysvětlil, že existuje osm základních otázek, kterými se bude Davoské fórum zabývat na svém výročním zasedání, včetně „klimatu a přírody, spravedlivější ekonomiky, zdraví, globální spolupráce, společnosti a spravedlnosti“.
Generální představený ocenil fórum za jeho závazek ke „spolupráci pod záštitou spoluodpovědnosti a mezinárodní spolupráce, s cílem dosáhnout pokroku při dosahování výsledků těchto hlavních otázek, o kterých diskutujeme na fóru.“
Mezi mnoha výzvami, kterými se fórum chce zabývat, jsou, slovy duchovního, koronavirová krize a války ve světě. „V podstatě,“ řekl Chiarello, „církev musí spolupracovat se sekulárními organizacemi, aby vyvinula konsensus a společnou agendu pro řešení otázek ochrany přírody, ekonomiky, práce, technologií, obchodu, zdravotní péče, sociální spravedlnosti a dalších otázek, kterými se fórum zabývá.“
Kromě toho Chiarello řekl, že Církev je odhodlána „provádět politiky a programy, aby uvedla do praxe otázky diskutované fórem a vytvářet mechanismy pro mezinárodní spolupráci a spoluodpovědnost zaměřenou na dosažení konkrétních výsledků k dosažení cílů stanovených ve Švýcarsku.“
„Katolická církev je již odhodlána zabývat se různými otázkami diskutovanými na fóru , a to jak na globální, tak na místní úrovni,“ potvrdil.
Kněz se zmínil o perspektivě navržené papežem Františkem v Laudato Sí a Fratelli Tutti pro péči o přírodu a podporu inkluzivnější ekonomiky jako o příkladech provádění agendy WEF církví, ale navrhl, že „katolická církev může udělat více tím, že se zapojí do jiných již existujících iniciativ a zapojí další iniciativy sociálních a politických aktérů, které se vyvíjejí na místní i celosvětové úrovni“.
Skupiny uvnitř katolické církve již vyjádřily vážné znepokojení nad papežovou podporou Cílů udržitelného rozvoje Organizace spojených národů (OSN), které jsou součástí Agendy 2030 podporované WEF a to dokonce včetně propotratové politiky.
Dojem, že Vatikán přijal cíle OSN a WEF, byl posílen, když papež František vyjádřil svou vděčnost za schválení cílů udržitelného rozvoje na papežské konferenci v roce 2016, které se zúčastnil také notoricky známý obhájce potratů a kontroly populace Jeffrey Sachs.
Sachs, jeden z nejvýznamnějších zastánců Agendy 2030 na světě a častý návštěvník Vatikánu, také řekl, že papežova encyklika Laudato Si – chválená Chiarellem jako implementace davoské agendy – umožnila schválit Agendu 2030 pro udržitelný rozvoj.

Vatikán v Davosu: Církev realizuje plány Velkého resetu
dyk
Skúste to vypočítať ručne:

youtu.be/TucfuaHXB8E
Verka
Mira, těžko to můžeš vidět, když v tom žiješ
Mira393
to myslím že ohledně toho resetu slyším už nejakých 10 let a furt hov**
yzop321
Ako sa hovorí, človek mieni, Pán Boh mení .Nechajme to v rukách nášho milostivého Pána Boha, On vie, čo má učiniť.
dyk
Spravodlivá ekonomika v Davose.
...
V preklade: Pár jedincov ovládne celé svetové bohatstvo a bude ostatným určovať, kedy sa môžu nadýchnuť a kedy vydýchnuť, kedy môžu jesť a kedy nie a čo budú jesť a podobne. Keď to porušíte, zabijeme vás.
Hanka Kraská
Glockner,nebuď pesimista.
JEŽIŠ,Boží SYN,je tu!
Je s nami až do skončenia sveta.
Vie o tom,čo sa deje a včas zasiahne.
Hanka Kraská
podpisujeme a rozširujeme

Podpora arcibiskupovi Salvatore Cordileone PETÍCIA

We Stand with Archbishop Cordileone
Nancy Pelosi získala katolícke hlasy ,podobne ako Biden.Hlási sa ku katolíckej viere,verejne pristupuje ku svätému prijímaniu.Otec arcibiskup jej opakovane vysvetlil,že katolík nemôže podporovať vraždy počatých detí v lone matky.Mnohokrát sa s ňou aj osobne stretol a žiadal ju,aby …More
podpisujeme a rozširujeme

Podpora arcibiskupovi Salvatore Cordileone PETÍCIA

We Stand with Archbishop Cordileone
Nancy Pelosi získala katolícke hlasy ,podobne ako Biden.Hlási sa ku katolíckej viere,verejne pristupuje ku svätému prijímaniu.Otec arcibiskup jej opakovane vysvetlil,že katolík nemôže podporovať vraždy počatých detí v lone matky.Mnohokrát sa s ňou aj osobne stretol a žiadal ju,aby z titulu svojej funkcie nebojovala za právo na potrat.Pelosi odmieta napomínanie otca arcibiskupa,ktorý sa za ňu modlí,aby skončila s politikou požadovania potratov.

Meno „Cordileone“ znamená „srdce leva“

Arcibiskup Salvatore Cordileone robí čest svojmu menu. A mal by vedieť, že stojíme pri ňom. Podpisom prejavte svoju podporu arcibiskupovi Cordileon
emu Minulý týždeň arcibiskup zo San Francisca informoval predsedníčku Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovú, že jej neústupčivá verejná podpora potratov na požiadanie bez výnimiek ju postavila mimo spoločenstva s Cirkvou.
Vo svojej domovskej arcidiecéze sa nemá dostaviť na sväté prijímanie, kým „verejne nezavrhne obhajovanie zákonnosti potratu a nevyzná sa a neprijme rozhrešenie z tohto ťažkého hriechu vo sviatosti pokánia“
Vo svojom verejnom vyhlásení cituje svoje vlastné opakované pokusy osloviť kalifornskú demokratku,ktorá odmietla odpovedať.
A jej odmietnutie sa od zverejnenia listu len zintenzívnilo.

Zotrvávala v prijímaní Najsvätejšej Eucharistie – vo farnosti vo Washingtone, DC – a dokonca išla do celoštátnej televízie, aby arcibiskupa karhala, citujúc Evanjelium podľa Matúša, aby ospravedlnila svoje činy.
Ale toto nie je boj proti Nancy Pelosiovej. Arcibiskup Cordileone v skutočnosti bojuje za Nancy Pelosiovú
Viac ako čokoľvek iné sa modlí a pracuje za jej večnú spásu. Nenechajme ho v tomto boji samého.
Preukázal veľkú odvahu. A americký ľud si zaslúži vedieť, že katolíci sú mu chrbtom. Na duši Nancy Pelosiovej záleží. A záleží na každej duši, ktorú pohoršovala alebo zavádzala svojou protikatolíckou obhajobou
Toto je duchovný boj o duše: Lebo náš boj nie je proti krvi a telu, ale proti vládcom, proti autoritám, proti kozmickým silám tejto súčasnej temnoty, proti duchovným silám zla v nebesiach. (Efezanom 6:12)

Pripojte sa so mnou do tohto veľkého duchovného zápasu a sľúbte sa dnes modliť za arcibiskupa Cordileoneho a jeho úmysly
Podpisom prejavte svoju podporu arcibiskupovi Cordileonemu Brian P.S. Arcibiskupovi Cordileone osobne pošlem zoznam všetkých signatárov.

Kto je Nancy Pelosi?

Nancy Pelosiová – Wikipédia
V súčasnej funkcii sa mimoriadne aktívne angažuje za potraty.
Nancy Patricia D'Alesandrová Pelosiová (* 26. marec 1940, Baltimore, Maryland, USA) je americká demokratická politička, od roku 1987 členka Snemovne reprezentantov Kongresu USA a od roku 2019 predsedníčka snemovne reprezentantov Kongresu ako prvý znovuzvolený predseda od roku 1955.[1]
Túto funkciu zastávala už v rokoch 20072011 po víťazstve Demokratickej strany vo voľbách do Kongresu v roku 2006 ako prvá žena, prvý občan štátu Kalifornia a prvý Italoameričan.
Je najvyššie postavenou ženou v histórii volených úradov USA.[2] V poradí nástupnictva na úrad amerického prezidenta je z titulu svojej funkcie druhá v poradí, hneď za viceprezidentom.
Glockner ...
Viditelné znetvořeniny Církve a jejich představitelé jsou definitivně odepsány a živá věčně trvající nezničitelná Kristova Církev je výhradně v katakombách.
Peter(skala)
johanika
Najhoršie je, že za "veľké peniaze" sú ochotní zapájať sa do tejto hrôzy aj ľudia vystupujúci ako etalón čistého kresťana. Už kedysi Anton Hlinka nás vyzýval: "Byť kresťanom zaväzuje!", a to platí zo dňa na deň viac.
Koľko ľudí oklamú takýto laickí predstavitelia cirkvi, koľkí sa dajú nachytať...
"Veď keď to tvrdí takýto veľký kresťan, ja mu verím, musí to tak byť..". a pritom mnohí sú iba účinný…More
Najhoršie je, že za "veľké peniaze" sú ochotní zapájať sa do tejto hrôzy aj ľudia vystupujúci ako etalón čistého kresťana. Už kedysi Anton Hlinka nás vyzýval: "Byť kresťanom zaväzuje!", a to platí zo dňa na deň viac.
Koľko ľudí oklamú takýto laickí predstavitelia cirkvi, koľkí sa dajú nachytať...
"Veď keď to tvrdí takýto veľký kresťan, ja mu verím, musí to tak byť..". a pritom mnohí sú iba účinným nástrojom v rukách zlého.
dyk
Aj mňa oklamali. Keby som vedel to, co viem, nikdy by som KDH nevolil.
dyk
Tu môžeme vidieť, čo stane, keď vam media klamú a zavádzajú vás. Preto by mali novinári niesť aj trestnoprávne dôsledky za svoje články, lebo oni vyložene klamali narod ohľadom tzv. Mečiarizmu. Veď sa aj priznali, ze na to dostali od sereša desiatky miliónov na povalenie pána Mečiara a na sprivatizovanie Slovenska. Pán Mečiar sa bil za Slovensko. Každý robí chyby, ale sa snažil. To, že nenašiel …More
Tu môžeme vidieť, čo stane, keď vam media klamú a zavádzajú vás. Preto by mali novinári niesť aj trestnoprávne dôsledky za svoje články, lebo oni vyložene klamali narod ohľadom tzv. Mečiarizmu. Veď sa aj priznali, ze na to dostali od sereša desiatky miliónov na povalenie pána Mečiara a na sprivatizovanie Slovenska. Pán Mečiar sa bil za Slovensko. Každý robí chyby, ale sa snažil. To, že nenašiel rovnako zmýšľajúcich okolo seba, je tiež fakt. A toto jeho a celé Slovensko zložilo. A asi nás to zložilo nadobro, ako povedala Panna Mária v Litmanovej, keď povedala, že na Slovensko sa valí veľká tragédia.
Uvidíme :)
Peter(skala)
gov.sk/projekty/regpro/zobraz/?typ=kraj&kniha=81&strana=2
Vladimíč Mečiar - krycie meno: DOKTOR
Marieta Ria
@dyk - máš pravdu, starý Šimečka sa tým verejne chválil, že vďaka peniazom od Sorosa sa im podarilo odstaviť Mečiara... a tak sa k moci dostali také "osobnosti" ako Dzurinda, Mikloš (výpredaj slovenského "rodinného striebra" za babku), či taký Kaník, ktorý bral doslova aj palice invalidom - baník musel mať nohu odrezanú nad kolenom, nie pod, aby mu zostal inv. dôchodok... A jedna nebohá …More
@dyk - máš pravdu, starý Šimečka sa tým verejne chválil, že vďaka peniazom od Sorosa sa im podarilo odstaviť Mečiara... a tak sa k moci dostali také "osobnosti" ako Dzurinda, Mikloš (výpredaj slovenského "rodinného striebra" za babku), či taký Kaník, ktorý bral doslova aj palice invalidom - baník musel mať nohu odrezanú nad kolenom, nie pod, aby mu zostal inv. dôchodok... A jedna nebohá Madelaine označovala Slovensko za čiernu dieru. Aká paralela s dnešnými mocnými... Mladý Šimečka usilovne pokračuje v načatom diele svojho otca - rozvrate a ničení všetkého Slovenského - v Bruseli sa dožaduje, aby bolo Slovensko trestané, že neplní dostatočne požiadavky uletených liberálov... Vláda plní rozkazy oplotenej ambasády... ako sa kedysi Kováč sťažoval v USA a odtiaľ nám chodili na dennom poriadku demarše, tak sa dnes sťažuje Heger, aby FB lepšie kontroloval informácie na Slovensku, lebo nie sú v tom pravom móde! Akoby ich jedna mater mala!! S tými zapredancami akoby sa vrece roztrhlo... teraz sa neusiluje o záchranu vlastného národa, ale za misu šošovice sa zrádzajú záujmy vlastného štátu.
Peter(skala)
Kto môže ZATO že sme v NATO?
Vladimir Mečiar zmaril referendum o vstupe do NATO
.. a že za jeho éry Slovensko bolo mafianskym štatom?
Tak o tom netreba hovoriť vela pre tých, čo v 90 rokoch sa zaujimali aj o spoločenský život a nie len o vlastné záujmy
- unos syna prezidenta to je len čerešnička na torte
- Mečiar ma tolko špiny na ľudí, že ho nemôžu ani zabasnuť a že ho neodstranila Elita je …More
Kto môže ZATO že sme v NATO?
Vladimir Mečiar zmaril referendum o vstupe do NATO
.. a že za jeho éry Slovensko bolo mafianskym štatom?
Tak o tom netreba hovoriť vela pre tých, čo v 90 rokoch sa zaujimali aj o spoločenský život a nie len o vlastné záujmy
- unos syna prezidenta to je len čerešnička na torte
- Mečiar ma tolko špiny na ľudí, že ho nemôžu ani zabasnuť a že ho neodstranila Elita je dôkaz toho, že nadalej s nimi spolupracuje
dyk
Unos syna nebola jeho praca. Veď to vyšlo najavo. Bolo to nakamuflovane, aby sa o ňom vytvoril obraz, aký chceli mať.

A veľa inych klamstiev o ňom.
dyk
Tu sa asi k tomu vyjadruje.
Naozaj rozumný človek:
youtu.be/Qp2ehO-s1Ds
One more comment from dyk
dyk
To, čo viem o Mečiarovi teraz, ta to som mal vedieť vtedy a volil by som ho.
Martina Bohumila Lutherová
Mám zřejmě dobře vypěstovaný ČICH....
Vlado Mečiar, R. Fico,, právník p.Harabin
to jsou hrdinové a jedničky Slovenska...
dyk
O Ficovi sa dá pochybovať.
Martina Bohumila Lutherová
Jak Vladovi slzy leskly, když se loučil
s parlamentem a zpíval: S Pánem Bohem
idem od vás....Oblíbená slovácká sborová písnička S Pánem Bohem idem od vás...v podání Mužského sboru Kyjov
dyk
"Mečiar ma tolko špiny na ľudí, že ho nemôžu ani zabasnuť a že ho neodstranila Elita je dôkaz toho, že nadalej s nimi spolupracuje"
..
Terajšia elita nemá problém ťa zabasnúť a ani to nepostrehneš. Len zistíš, že si v lochu a že nemáš šancu na niekoho niečo vyťahovať.
To si dúfam už postrehol.
Marieta Ria
Peter, Ty veríš radšej Kováčovi, ktorý dokázal tvrdiť, že to nie je jeho syn?? Synáčik, ktorý lietal v najväčších podvodoch - viď Technopol! Pikle sa kuli priamo v prezidentskom paláci, kde prepašovali aj Oskara... veľmi zaujímavé... skoro ako dnes, keď sa v prez. záhradách prechádza veľvyslankyňa spoza veľkej mláky a akurát počas vládnej krízy...
Peter(skala)
skôr by si mal človek položiť otazku: ako je možné, že kresťan verí politikom, ktorí svojim životom sa UŽ preukázali ako falošní kresťania, pretože otáčali kabáty podla toho, aký kabát sa v danej dobe nosil: ked sa nosil komunistický kabát, tak boli komunisti. Ked sa nosil kabát demokratov, tak zrazu boli demokrati. Ináč povedané: ak v buducnosti bude znova sa nosiť kabát komunistov, tak si ho …More
skôr by si mal človek položiť otazku: ako je možné, že kresťan verí politikom, ktorí svojim životom sa UŽ preukázali ako falošní kresťania, pretože otáčali kabáty podla toho, aký kabát sa v danej dobe nosil: ked sa nosil komunistický kabát, tak boli komunisti. Ked sa nosil kabát demokratov, tak zrazu boli demokrati. Ináč povedané: ak v buducnosti bude znova sa nosiť kabát komunistov, tak si ho oblečú znova. Tak, či tak toto su falošní kresťania - dvojtvárni v činoch, podla ktorých sa vidí, akého ducha prijali.

Božie Slovo hovorí, že nie slová ale skutky dokazuju vieru človeka.
Preto človek sice môže hovoriť o kresťanských hodnotách, aký je veriaci, dokonca sa môže vyjadrovať aj politicky, ale pokial jeho skutky ukazuju, že hraje na 2 strany, tak jednoznačne (ne)služi dvom pánom.

Ježiš jasne povedal: nie každý, kto mi hovorí Pane, Pane, vojde do Nebeského kralosvtva... nechajte ich... maju už svoju odmenu

Prakticky: nechajme starých politikov, nech ich súdi Pán a venujme sa novým, ktorí neslužia dvom Pánom.
Peter(skala)
Dyku, ved prave o tom hovorím, že Elita dá do basy toho, ktorý nespolupracuje a kedže tam Mečiar nie je, tak to len dokazuje že spolupracuje nadalej. Harabin a Fico detto.
Ináč, dosť mi pripomína Kočnera, resp. Kočner ide v jeho šlapajach, len v menšom meradle, preto poslužil len ako navnada na zakrytie Elity. Myslim na tie praktiky vydierania. Mečiar je iná trieda, je rafinovaný ako Putin - má …More
Dyku, ved prave o tom hovorím, že Elita dá do basy toho, ktorý nespolupracuje a kedže tam Mečiar nie je, tak to len dokazuje že spolupracuje nadalej. Harabin a Fico detto.
Ináč, dosť mi pripomína Kočnera, resp. Kočner ide v jeho šlapajach, len v menšom meradle, preto poslužil len ako navnada na zakrytie Elity. Myslim na tie praktiky vydierania. Mečiar je iná trieda, je rafinovaný ako Putin - má páky na konkurenciu a Elite vyhovuju ich schopnosti manipulovať s davom po stranke komunikacie ale aj schopnosti ovladať ľudí. Kočner je menšia ryba ale horespomínané osoby to su vyplody ideologickeho experimentu a sofistikovaneho riadenia republik
U.S.C.A.E.
teraz sa ukáže viera nie vtedy keď žiadna väčšia skúška nie je, teraz sa ukáže kto je v cirkvi kvôli svojej pýche poťažmo kvôli ľudom a kto kvôli Bohu lebo zostať a vzdorovať to je to najnepohodlnejšie čiže správne tým pádom, bez pomoci Božej sa to ani nedá
Martina Bohumila Lutherová
Neznáš duchovní zákony farizeji.
Nejsi poslušný Božímu Slovu jen
svádíš národ už tak zhlouplý,
Nic ti nepraví "Ohavné zpustošení..."
ani " Vyjděte z něho můj lide..."
Ty nepatříš mezi pozvané, kteří
mají vyjít....
U.S.C.A.E.
vyšli z nás ale neboli z nás títo nie sú naši kvôli tomu že na lodi sú vzbúrenci neskočím do mora