sters
231.7K
Kilka tysięcy mieszkańców Mińska stanęło dziś wieczorem w „łańcuchu pokuty”, wyrażając swój sprzeciw wobec reżimu Aleksandra Łukaszenki i modląc się za swój kraj. Łańcuch rozpoczął się w uroczysku Kuropaty, miejscu rozstrzeliwania przez NKWD represjonowanych w latach 30. ub. wieku i ciągnął się aż do aresztu na ul. Akrescyna, gdzie trafiali zatrzymani w czasie protestów po ogłoszeniu …More
Kilka tysięcy mieszkańców Mińska stanęło dziś wieczorem w „łańcuchu pokuty”, wyrażając swój sprzeciw wobec reżimu Aleksandra Łukaszenki i modląc się za swój kraj. Łańcuch rozpoczął się w uroczysku Kuropaty, miejscu rozstrzeliwania przez NKWD represjonowanych w latach 30. ub. wieku i ciągnął się aż do aresztu na ul. Akrescyna, gdzie trafiali zatrzymani w czasie protestów po ogłoszeniu sfałszowanych wyników wyborów na Białorusi.
fronda.pl

Wielki łańcuch pokuty na Białorusi

21.08.20, 21:13Fot. homoatrox, via: Wikipedia CC 3.0 Kilka tysięcy mieszkańców Mińska stanęło dziś wieczorem w „łańcuchu pokuty”, wyrażając swój sprzeciw wobec …
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Muszę przyznać że jesteś idealistą preferujesz ustrój i system idealny którego nie ma nigdzie podobnie jak na naszym forum glorii cały czas starają się oszukiwać w wiedzy kogo się da
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek W tak obszernym tekście jakim mi zaprezentowałeś -[ za co Ci dziękuję ]-jest tyle tematów że trudno się do nich ustosunkować .A pytań jeszcze więcej .Piszesz -[ demokracji" to przypisują sobie prawo do wtrącania się do takiego kraju, wywołują rozruchy a potem mogą wkroczyć pod pretekstem obrony ludności przed skutkami rozruchów zbrojnych (Afganistan, Irak, Libia).]--Czyli Twoim …More
fartuszniak leszek W tak obszernym tekście jakim mi zaprezentowałeś -[ za co Ci dziękuję ]-jest tyle tematów że trudno się do nich ustosunkować .A pytań jeszcze więcej .Piszesz -[ demokracji" to przypisują sobie prawo do wtrącania się do takiego kraju, wywołują rozruchy a potem mogą wkroczyć pod pretekstem obrony ludności przed skutkami rozruchów zbrojnych (Afganistan, Irak, Libia).]--Czyli Twoim zdaniem należało pozostawić w spokoju te kraje jak Afganistan, Irak, Libia .Niech sobie sieją terroryzm i porwania dla okupu i mordują np polaków i innych ,a wielu ich pomordowali ZA NIC ! .ZAISTE DZIWNE TWE MYŚLENIE.Dalej piszesz -[Czy rzeczywiście "demokracja jest najlepszym ustrojem", który najlepiej poprowadzi nas do Zbawienia ?]--A pokaż lepszy ustrój na ziemi gdzie on jest?.Piszesz -[ "Demokracja" to bardzo niestabilny system, bo nie wiadomo, kto będzie rządził,itd]--No najpewniej to chyba wzór władzy absolutnej Łukaszenki i putina ?.No no powiedz mi a dokąd TY ZMIERZASZ i jaki to ustrój jest Twój gdzieś na ziemi?IDEALNY.????????
fartuszniak leszek
"A pokaż lepszy ustrój na ziemi gdzie on jest?"
.No no powiedz mi a dokąd TY ZMIERZASZ i jaki to ustrój jest Twój gdzieś na ziemi?
"
---
Masz odpowiedzi, jak powiedziałeś w obszernym tekście.
Jak są luki w mojej odpowiedzi to mogę uzupełnić, lub wskazać że na to pytanie już odpowiadałem.
Do czego zmierzam ?
Już mówiłem, by zasłużyć na Zbawienie, to nie można słuchać zwodzicieli, co chcą nas …More
"A pokaż lepszy ustrój na ziemi gdzie on jest?"
.No no powiedz mi a dokąd TY ZMIERZASZ i jaki to ustrój jest Twój gdzieś na ziemi?
"
---
Masz odpowiedzi, jak powiedziałeś w obszernym tekście.
Jak są luki w mojej odpowiedzi to mogę uzupełnić, lub wskazać że na to pytanie już odpowiadałem.
Do czego zmierzam ?
Już mówiłem, by zasłużyć na Zbawienie, to nie można słuchać zwodzicieli, co chcą nas omamić, byśmy zatracili instynkt samozachowawczy i byśmy wzajemnie się upodlali pod zasłoną pięknych przewrotnych słów i poszli na wieczne potępienie. Zobacz co się dziej na ulicach, ludzie przebiegają jakby zaraz miał nastąpić wrogi atak bombowy. Oczywiście ustrój jako dzieło człowieka, a w ostaniach czasach człowieka owładniętego przez demony, to nie może nic idealnego stworzyć, chodzi o ideał przyjazny Bogu a nie demonom. Jeżeli najbardziej rozległą strukturą jest masoneria to tworzy system przyjazny demonom. Nie idealizuję systemu władzy Łukaszenki, Pewnie popełniał błędy jak każdy człowiek, ale ta propaganda, jaką nas karmiono przez lata, jest bardzo daleka od rzeczywistości.
Powiem nawet więcej, że należy zanegować prawie wszystko, co nam wbijano do głów w szkołach a potem w mediach.
Mamy fałszywy obraz rzeczywistości skrzywiony masońskim nauczaniem i masońskimi mediami. W dziedzinie humanistycznej, wiary katolickiej, czy średniowiecza należy ponownie się edukować, póki są jeszcze dostępne okrojone źródła wiadomości poza nurtem masońskim.
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Piszesz -[o już mają bez masońskiej unii, ale jest ważne że nie mają zboczeńców itd ]==. Ludzie wolni pragną demokracji a demokracja ma to do siebie że jest najlepszym ustrojem ludzkości ,jednak daję prawo złym i dobrym jednakowe szanse wyboru być dobrym lub złym człowiekiem .I każdy sam dokonuje wyboru z Bogiem lub bez Boga .W systemach totalitarnych wyboru NIE MA dokonuje …More
fartuszniak leszek Piszesz -[o już mają bez masońskiej unii, ale jest ważne że nie mają zboczeńców itd ]==. Ludzie wolni pragną demokracji a demokracja ma to do siebie że jest najlepszym ustrojem ludzkości ,jednak daję prawo złym i dobrym jednakowe szanse wyboru być dobrym lub złym człowiekiem .I każdy sam dokonuje wyboru z Bogiem lub bez Boga .W systemach totalitarnych wyboru NIE MA dokonuje tego tylko GŁUPI lub MĄDRY DYKTATOR NIE MA ZNACZENIA wtedy nic .Podobnie jest w monarchii-król .I dlatego jest to przeważnie w 95 %-ZŁO . TYLKO DEMOKRACJA JEST NAJLEPSZYM USTROJEM .Masoni są tam kto ich poprosi .Wielu ludzi wybiera w demokracji bycia np. degeneratem pederastą ,bluźniercą Boga mordercą dzieci itp. mają do tego prawo-względne na tyle na ile im leniwi-obojętni ludzie pozwolą .I TO JEST WOLNA WOLA człowieka dana od Boga i nikt inny NIE MA takiej wolnej woli na ziemi
fartuszniak leszek
Podałeś takie maksymy, których oczywiście nie podzielam.
A dlaczego ?
Spróbuje to uzasadnić możliwie wyczerpująco.
Przypomnę, że człowiek na ziemi nie żyje wiecznie, i musi postawić sobie pytanie:
Co będzie po śmierci mojego ciała ?
Większość ludzi ucieka od tego tematu, ale nikt od tego nie ucieknie.
Zacznę od podstawy sensu życia człowieka, że człowieka stworzył Jedyny Bóg po to by:
,,wielbić …More
Podałeś takie maksymy, których oczywiście nie podzielam.
A dlaczego ?
Spróbuje to uzasadnić możliwie wyczerpująco.
Przypomnę, że człowiek na ziemi nie żyje wiecznie, i musi postawić sobie pytanie:
Co będzie po śmierci mojego ciała ?
Większość ludzi ucieka od tego tematu, ale nikt od tego nie ucieknie.
Zacznę od podstawy sensu życia człowieka, że człowieka stworzył Jedyny Bóg po to by:
,,wielbić zatem Boga, czyli służyć Bogu oto cel istnienia naszego",
napisał św. ks. Józef Pelczar (1842-1924).
Człowiek jest śmiertelny za grzech pierworodny, ale żyjąc zgodnie z Przykazaniami Bożymi zawartymi w Piśmie Świętym mamy możliwość dostąpić Zbawienia.
Św. Marka 8:34-37
,,Potem przywołał do siebie tłum razem ze swoimi uczniami i rzekł im: Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje!
Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z powodu Mnie i Ewangelii, zachowa je.
Cóż bowiem za korzyść stanowi dla człowieka zyskać świat cały, a swoją duszę utracić?
Bo cóż może dać człowiek w zamian za swoją duszę?
"
---
Powyższe to ogólna podstawa do wyprowadzenie dalszych wniosków.
---
Zamieściłeś taką maksymę:
"TYLKO DEMOKRACJA JEST NAJLEPSZYM USTROJEM .
Ludzie wolni pragną demokracji a demokracja ma to do siebie że jest najlepszym ustrojem ludzkości ,
jednak daję prawo złym i dobrym jednakowe szanse wyboru być dobrym lub złym człowiekiem
"
---
Czy rzeczywiście "demokracja jest najlepszym ustrojem", który najlepiej poprowadzi nas do Zbawienia ?
Oczywiście że nie, bo obecnie panująca masońska demokracja tylko prowadzi ludzi na drogę do wiecznego potępienia.
Wielu ludziom trudno zgodzić się z negatywną oceną demokracji, bo szkolnictwo jest w rękach masonerii, a oni chełpią ten system, i piorą nam umysły tą ideologią.
Często przypominany jest taki slogan:
"Winston Churchill mówił, że nic lepszego niż demokracja nie wymyślono",
a nie mówi się, że Winston Churchill był masonem,
a masoneria to pomocnicy szatana tu na ziemi, tak wielokrotnie powiedział dr. Krajski.
Jeszcze forsowany jest taki pogląd:
"Państwo nie powinno być ani świeckie czyli ateistyczne, ani wyznaniowe lecz neutralne światopoglądowo, co formalnie gwarantuje nasza Konstytucja."
---
Nie ma ustroju "neutralnego światopoglądowo", bo tak zwana "neutralność" to odrzucenie Boga i zezwolenie na wprowadzanie szatańskich ideologi.
Czy rzeczywiście państwo powinno być tak tolerancyjne, że powinno dawać "jednakowe szanse wyboru być dobrym lub złym człowiekiem" ?
A już mamy takie prawo, że grzech jest chroniony, na przykład: praca w niedzielę, czy "legalna" aborcja, czy ochrona ideologi zboczeniowych.
Człowiek otrzymał wolną wolę od Boga, i też możliwość wyboru dobra i zła, ale to nie znaczy, by zło wchodziło nam na głowę i mamy prawo obrony.
Dziewięć grzechów cudzych:
Do grzechu radzić.
Na grzechy cudze zezwalać.
Na grzechy cudze milczeć.
Grzechy innych chwalić.
Mogąc, nie karać grzechów.
Innym grzeszyć kazać.
Innych do grzechu pobudzać.
Pomagać do grzechu.
Grzechu cudzego bronić.
---
Masońska wikipedia broni demokracji:
=> pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja
"Demokracja przedstawicielska wywodzi się w znacznym stopniu z idei i instytucji, które rozwijały się w Europie w średniowieczu, oświeceniu oraz podczas rewolucji amerykańskiej i francuskiej...
Określenie niektórych cech demokratycznego państwa zawiera
Międzynarodowy pakt praw obywatelskich i politycznych:
Każdy obywatel ma prawo i możliwości, bez żadnej dyskryminacji, o której mowa w artykule 2, i bez nieuzasadnionych ograniczeń:
a) uczestniczenia w kierowaniu sprawami publicznymi bezpośrednio lub za pośrednictwem swobodnie wybranych przedstawicieli;
b) korzystania z czynnego i biernego prawa wyborczego w rzetelnych wyborach, przeprowadzanych okresowo, opartych na głosowaniu powszechnym, równym i tajnym, gwarantujących wyborcom swobodne wyrażenie woli;
c) dostępu do służby publicznej w swoim kraju na ogólnych zasadach równości
."
---
Masoni nawet wymyślili jakieś "cechy demokratycznego państwa" jak jakąś nową ideologię, do której zmuszają inne państwa.
Kto im dał takie prawo do przymusowego przyjęcia przez wszystkich tej ideologi ?
Sami sobie dali takie prawo, bo chcą swoim diabelskim pomysłom podporządkować sobie cały świat.
Jeżeli jakiś państwo nie ma tych cech "demokracji" to przypisują sobie prawo do wtrącania się do takiego kraju, wywołują rozruchy a potem mogą wkroczyć pod pretekstem obrony ludności przed skutkami rozruchów zbrojnych (Afganistan, Irak, Libia).

A co ze sobą niesie demokracja ? - to trochę cytatów:
=> pl.wikiquote.org/wiki/Andrzej_Majewski
"Demokracja jest najbardziej zawoalowaną formą tyranii.
Demokracja to bardzo nieżyciowy ustrój – mógł powiedzieć Ludwik XVI. Przed ścięciem.
Despotie oparte są na tchórzach, demokracje na głupcach.
"

=> rodzinakatolicka.pl/rozdzial-dziesi…
"Demokracja, jest wielką mistyfikacją. Faktycznie nie rządzi większość, ale mniejszość, nomenklatura – warstwa z góry wyznaczona na stanowiska."
---
"Demokracja" to bardzo niestabilny system, bo nie wiadomo, kto będzie rządził, bo masoni mogą podsunąć dowolną osobę i zrobić mu reklamę "zbawcy" jak z Tymińskim, który nie wiadomo, skąd się wziął.
"Demokratycznie" to najwyżej można wybrać sołtysa w małej wsi, gdzie się wszyscy znają i głosowanie odbywa się w bezpośredni sposób.

=> => DEMO(n)KRACJA
---
Piewcy "demokracji" potrafią zadać przewrotne pytanie:
"Jeżeli nie demokracja to co ma być ?"
I niekiedy dodawali:
"Grozi nam Białoruś".

Z masońskiej "wikipedii":
pl.wikipedia.org/wiki/Monarchia
"Rozwój przemysłu i handlu, wzrost pozycji burżuazji i klasy średniej, rewolucja francuska (1789-1799) doprowadziły do upadku absolutyzmu. Narodził się pogląd, że suwerenem jest społeczeństwo, które ma prawo powoływać i odwoływać sprawujących władzę."
---
Był odwieczny system władzy, bardzo odpory na podstępne przejęcie władzy przez obcych w danym państwie, to była Monarchia, którzy odpowiadali przed "Bogiem i historią".
Oczywiście masoneria wyśmiała to hasło, głosząc że w "demokracji" władza odpowiada przed "ludem", a masoni u siebie mają 0-zero demokracji.
No tak, masońska wikipedia chwali rewolucję francuską, która wymordowała arystokrację i tysiące kapłanów katolicki i zburzyli wiele Kościołów.
=> WANDEA, FRANCJA cz 1 UTAJNIONY HOLOKAUST KATOLIKÓW
=> KRWAWA REWOLUCJA francuska- totalna wojna z BOGIEM i jego DZIECMI
---
A jak było z tą demokracją u nas w Polsce ?
No tak, bo najważniejsza jest zasada "wolności" czyli dopuszczenia też zła, bo nie wolno nikomu niczego ograniczać "róbta co chceta", takiego idola nam wykreowali.
Wszystko rozpuścili jednocześnie, była niepisana zasada, że kto najwięcej ukradnie, ten się wzbogaci, a na ulicach było niebezpiecznie, bo prze nikogo niepilnowane niedorostki, chodzili po ulicach i siali postrach wśród przechodniów, i nieraz bezkarnie rzucali petardy pod nogi dla zabawy, a ci mający nieco zasobniejszych rodziców to sprowadzonymi używanymi samochodami jeździli bezkarnie po parkach, gdzie były ścieżki tylko dla pieszych. Pojawiło się ogromne bezrobocie, bo przyjechali doradcy znikąd i ogłosili wyprzedaż majątku Polski obcym za bezcen. A minister przekształceń własnościowych powiedział publicznie wprost że: "Polacy nie muszą być właścicielami, bo będą mieć pracę".
Na przykładzie tego, co działo się w Polsce, to inaczej było i jest na Białorusi.
Jakimś trafem znalazł się człowiek, białoruski patriota, który utworzył silną władzę, by ochronić swój kraj przed degradacją przez nierozumnych obywateli i przed zawładnięciem Białorusi przez obcych.

A co pisze masońska "wikipedia" o Łukaszence ?
=> pl.wikipedia.org/wiki/Alaksandr_Łukaszenka
"Patrząc długofalowo na rezultaty działań prezydenta Białorusi, trzeba przyznać, że odniósł on duże sukcesy w osiąganiu korzyści ze związków gospodarczych z Rosją i tranzytowego położenia państwa. Dzięki umiejętnemu prowadzeniu polityki zagranicznej Białoruś otrzymywała najtańszy gaz z krajów europejskich (w przybliżeniu sześć razy tańszy niż Polska)
W głównej mierze dzięki bardzo niskim cenom zakupu surowców energetycznych białoruska gospodarka osiągała przez wiele lat bardzo wysoki wzrost gospodarczy.
W czasie kryzysu Łukaszenka przez swe (z pewnością – nieeleganckie) zachowanie uniknął szokowego wzrostu cen surowców, który mógłby spowodować kryzys gospodarczy. Dzięki tym działaniom rozłożono wzrost kosztów dla gospodarki i dla ludności na kilka lat, co zmniejszyło siłę uderzenia i pozwoliło na przystosowanie się przedsiębiorstw do nowych warunków gospodarczych.
Łukaszenka ostro sprzeciwił się amerykańskiej inwazji na Afganistan oraz Irak, nazywając je zbrodnią przeciwko ludzkości i porównując do ataków Hitlera na Czechosłowację i Związek Radziecki.
Aleksandr Łukaszenka jest oskarżany przez białoruską opozycję, liczne białoruskie i zagraniczne organizacje pozarządowe, a także przez rządy wielu państw, przede wszystkim Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, o poważne i notoryczne łamanie praw człowieka i zasad demokracji.
Łukaszenka często określany jest mianem „dyktatora”. Tak nazwali go m.in. ministrowie spraw zagranicznych Niemiec Guido Westerwelle i Szwecji Carl Bildt

---
Nawet w "wikipedii" przyznano, że działania Łukaszenki przyniosły sukcesy gospodarcze i to bez wsparcia funduszu walutowego i unii europejskiej, i gospodarka jest w rękach Białorusinów, a nie w ponadnarodowych koncernach kontrolowanych przez masonów.
Jak jeszcze do niedawna, to Białoruś była najbardziej normalnym krajem, bez bezrobocia, ludzie normalni, nie zdemoralizowani, ideologią zboczeńców, bezstresowym wychowaniem i narkomanią. Pomimo zachowania pewnych symboli z czasów komunizmu, to normalne religie istnieją na Białorusi, co jest ograniczane w tak zwanych "demokracjach" bo państwo musi być "świeckie", co nie przeszkadza temu, by uznać szatanizm za "religię" na tych samych zasadach co wiara chrześcijańska (USA, Kanada).

Z masońskiej "wikipedii":
pl.wikipedia.org/wiki/Biełsat_TV
"Biełsat zapewnia Białorusinom dostęp do niezależnej informacji o sytuacji w ich kraju i w państwach byłego ZSRR, rzetelnej wiedzy o własnej historii oraz oferty kulturalnej i rozrywkowej w ich ojczystym języku. Służy budowaniu więzi pomiędzy demokratycznymi społeczeństwami Europy a Białorusią i innymi krajami postsowieckimi oraz wspieraniu procesów demokratyzacyjnych w tych państwach."
---
Niezależna Białoruś jest nie do przełknięcia przez masonów, więc od lat prowadzą wywrotową propagandę pod hasłem "wspierania demokracji" by zbuntować Białorusinów przeciw własnym niepodległym obcym wpływom rządowi.
Nie szczędzą miliardów dolarów na ten cel.
---
Nie doceniasz masonerii w ich możliwości siania zamętu:
"Masoni są tam kto ich poprosi."
---
Masonów nikt nie prosi, oni sami wkraczają, tam gdzie mogą.
Co sama masońska wikipedia pisze o masonach:
=> pl.wikipedia.org/wiki/Wolnomularstwo
"Wpływy masonerii spowodowały, że francuscy ministrowie spraw wewnętrznych i edukacji tradycyjnie są masonami.
Na ogólną liczbę 359 posłów na Sejm Czteroletni, aż 74 było masonami (20%).

Masoni brali aktywny udział w pisaniu Konstytucji 3 maja 1791 roku i w przeprowadzeniu przewrotu parlamentarnego, który doprowadził do jej uchwalenia.

Polska była najdalej wysuniętym na wschód krajem, gdzie tak wcześnie powstawały loże wolnomularskie.

Masoni przyczynili się wówczas – z jednej strony – do rozwoju oświaty, ale także do likwidacji wielu zakonów, co spowodowało wzmocnienie antymasońskich resentymentów. Czołowym działaczem wolnomularskim był Stanisław Kostka Potocki.

Pierwszy prezydent Polski Gabriel Narutowicz był wolnomularzem. Reaktywowany w 1920 zakon w większości poparł Józefa Piłsudskiego, a sam Naczelnik Państwa wspierał ruch i nakłaniał ludzi ze swego otoczenia do wstępowania do masonerii.


Obecnie najważniejszymi działającymi w Polsce organizacjami wolnomularskimi są działająca wcześniej w konspiracji i zarejestrowana w 1991 Wielka Loża Narodowa Polski, Wielki Wschód Polski, Wielki Wschód Rzeczypospolitej Polskiej i Międzynarodowy Mieszany Zakon Wolnomularski „Le Droit Humain

=> pl.wikipedia.org/wiki/B’nai_B’rith_(Polska)
"Dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej Ignacego Mościckiego z dnia 22 listopada 1938 roku[4] B'nai B'rith w Polsce została rozwiązana z uwagi na jej powiązania z masonerią[5]. Znacznie dłużej (mimo rządów Hitlera) istniały loże w miastach niemieckich, które w 1945 roku przyłączono do Polski (Wrocław)."

"Po zakończeniu II wojny światowej, jak i bezpośrednio po upadku komunizmu w Polsce działalność B’nai B’rith nie została reaktywowana. Polska była wówczas jedynym krajem w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie nie działała ta organizacja
."
---
Tu nie podali, kto reaktywował B’nai B’rith, to znalazłem na innej stronie:
=> forumemjot.wordpress.com/…/list-prezydenta…
"List Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do loży masońskiej B’nai B’rith odtworzonej w Warszawie 9 września 2007 roku:
Panie i panowie!
Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd, oraz zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. Dlatego to powinno być rozważane, — jako symboliczny gest, — że ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizacje, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.
.
."

Jak to uzasadnienie za mało wyczerpujące, to mogę przytoczyć więcej cytatów.
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek -[ w Polsce pookrągłostołowi "wyzwoliciele" z masońskich lóż sprzedali Polskę itd ]--Na Białorusi ludzie walczą o swoją wolność,tak jak my kiedyś a Łukaszenka Powinien być natychmiast aresztowany jako szkodnik narodu .Jak chcą do europy to muszą mieć gospodarkę walutę i dobre drogi,a takie wybuduje im tylko Unia -Eur. No oczywiscie ze Polska powinna wspierac Bialorus w walce …More
fartuszniak leszek -[ w Polsce pookrągłostołowi "wyzwoliciele" z masońskich lóż sprzedali Polskę itd ]--Na Białorusi ludzie walczą o swoją wolność,tak jak my kiedyś a Łukaszenka Powinien być natychmiast aresztowany jako szkodnik narodu .Jak chcą do europy to muszą mieć gospodarkę walutę i dobre drogi,a takie wybuduje im tylko Unia -Eur. No oczywiscie ze Polska powinna wspierac Bialorus w walce o wolnosc ,podobnie jak Ukraine swego czasu ,dajac 100 MILIONOW EURO !!! BEZZWROTNEJ POZYCZKI Fakt, że nadchodzi koniec zafandańca-baćki to przesądzone. Niestety, do wolności i demokracji na Białorusi droga jeszcze bardzo daleka. Nie czas na huraoptymizm i robienie niepotrzebnych nadziei Białorusinom. Trzeba im raczej uświadomić, że zdetronizowanie dyktatora to dopiero początek ciężkiej i długotrwałej walki o lepszy byt.
fartuszniak leszek
"Jak chcą do europy to muszą mieć gospodarkę walutę i dobre drogi,a takie wybuduje im tylko Unia -Eur."
---
To już mają bez masońskiej unii, ale jest ważne że nie mają zboczeńców.
=> www.youtube.com/watch
---
"Nie czas na huraoptymizm i robienie niepotrzebnych nadziei Białorusinom"
---
No tak Białorusini muszą się pozbyć zlodzeń, że zachowają niepodległość i normalność bez zboczeńców.
Właśnie …More
"Jak chcą do europy to muszą mieć gospodarkę walutę i dobre drogi,a takie wybuduje im tylko Unia -Eur."
---
To już mają bez masońskiej unii, ale jest ważne że nie mają zboczeńców.
=> www.youtube.com/watch
---
"Nie czas na huraoptymizm i robienie niepotrzebnych nadziei Białorusinom"
---
No tak Białorusini muszą się pozbyć zlodzeń, że zachowają niepodległość i normalność bez zboczeńców.
Właśnie masońscy "orędownicy liberalnej wolności" władowali 2 miliardy dolarów i uruchomili światowe media po hasłem "Łukaszenka musi odejść", a jak odejdzie, to "zaopiekują" się majątkiem Białorusi.
---
Michalkiewicz:
"Pani Swietłana Cichanouska chyba sobie nie uzbierała aż prawie 2 miliardy dolarów z pensyjki nauczycielki"
www.youtube.com/watch
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek No i na Białorusi nie ma parad zboczeńców i tam nie wieszają tęczowych szmat na krzyżach ]==No w Polsce podobnie było gdy był reżim Komunistyczny każdy pederasta szedł od razu do więzienia i to bez flagi za deprawacje ludu.Ale czy to Ty znasz ten dobrobyt ,skoro chwalisz raj uzurpatora do władzy absolutnej Łukaszenki.Wygląda na to że nie -dlaczego-?.
fartuszniak leszek
Ty mówisz "uzurpator", to On odbudował Białoruś dla swych obywateli, a w Polsce pookrągłostołowi "wyzwoliciele" z masońskich lóż sprzedali Polskę.
Do takiej sytuacji nie dopuścił na Białorusi Łukaszenka i teraz miał prawo wypowiedzieć takie słowa:
,,I pamiętajcie, nigdy Was nie sprzedawałem, nigdy! I nigdy Was nie sprzedam!"
---
U nas w Polsce żaden rządzący nie mógł by wypowiedzieć takich …More
Ty mówisz "uzurpator", to On odbudował Białoruś dla swych obywateli, a w Polsce pookrągłostołowi "wyzwoliciele" z masońskich lóż sprzedali Polskę.
Do takiej sytuacji nie dopuścił na Białorusi Łukaszenka i teraz miał prawo wypowiedzieć takie słowa:
,,I pamiętajcie, nigdy Was nie sprzedawałem, nigdy! I nigdy Was nie sprzedam!"
---
U nas w Polsce żaden rządzący nie mógł by wypowiedzieć takich słów, by większość co załapali do władzy to nas sprzedawali obcym.
Cały masoński świat zjednoczył się, i w białoruską "opozycję" wpompowali 2 miliardy dolarów, by usunąć Łukaszenkę od władzy. Nie podarują żadnemu krajowi, gdzie nie ma masońskiej zboczonej demokracji. Czy do "rządzenia" mają prawo tylko masoni, którzy przewrotnie swój systemem nazywają systemem "wolności i praw obywatelskich" ?
A jakie mają poszanowanie prawdziwej niezależności innych krajów, to dali dowód w niedalekiej przeszłości jak: Irak, Libia, Ukraina, w których cały czas są zbrojne zamieszki gdzie giną ludzie. Widać masonom bardzo zależy na zdobyciu Białorusi, że wylali cały swój jad przez swoje media na świecie. Struktury masońskie u siebie mają 0-zero demokracji, ale wszędzie gdzie wejdą to wprowadzają swoją "demon-kreację", bo to system bardzo podatny na obce wpływy.
Co to się dzieje w dzisiejszym świcie ?
Temu co się stało winna jest większość ludzi, którzy nie potrafili wytrwać przy Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu i w tą lukę weszła masoneria-pomocnicy szatana tu na ziemi.
Masoński zboczony liberalizm, to bardzo groźny system dla naszego Zbawienia, bo pod pozorem iluzorycznych wolności i tak zwanego "dobrobytu" wielu dobrowolnie idzie na wieczne potępienie, bo łatwo godzimy się z grzechem i uznajemy wręcz to za konieczność. Komunizm, to też system wymyślony przez masonów, ale mniej "zaawansowany" od liberalizmu, bo tak nie zdegradował ludzi moralnie, bo nie wprowadził obyczajowych zboczeń. Liberalizm niszczy ludzi u podstaw ich egzystencji, ludzie w tym super przewrotnym systemie stają coraz gorsi. Ratunek dla nas tylko w Bogu w Trójcy Świętej Jedynym i Matce Bożej.
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Piszesz -[ Czy będą mieć lepiej i czy wiedzą o co walczą ? itd ]--.A w lesie pod Mińskiem znaleziono zmaltretowane ciało młodego mężczyzny. Okazało się, że to 28-latek Nikita , uznany za jednego z dziesiątków zaginionych po proteście przeciwko sfałszowaniu wyborów prezydenckich. Tak wygląda reżim autokratyczny, który na początku się ludziom podobał, a po 25 latach uznali, …More
fartuszniak leszek Piszesz -[ Czy będą mieć lepiej i czy wiedzą o co walczą ? itd ]--.A w lesie pod Mińskiem znaleziono zmaltretowane ciało młodego mężczyzny. Okazało się, że to 28-latek Nikita , uznany za jednego z dziesiątków zaginionych po proteście przeciwko sfałszowaniu wyborów prezydenckich. Tak wygląda reżim autokratyczny, który na początku się ludziom podobał, a po 25 latach uznali, że jest żerowiskiem dyktatora zniewolenie komunizmu ateizmu Łukaszenki . My też byliśmy na początku takiej drogi.
fartuszniak leszek
"po 25 latach uznali, że jest żerowiskiem dyktatora zniewolenie komunizmu ateizmu Łukaszenki"
---
Zapominasz że w te "protesty" władowano 2 miliardy dolarów z zewnątrz.
A jak było w Białymstoku, to państwowa policja dawała ochronę marszowi zboczeńców i siłowo rozpędzała tych co nie godzili się na przemarsz zboczeńców ?
Co chcesz by powitano kwiatami sponsorowanych "protestujących" chcących …More
"po 25 latach uznali, że jest żerowiskiem dyktatora zniewolenie komunizmu ateizmu Łukaszenki"
---
Zapominasz że w te "protesty" władowano 2 miliardy dolarów z zewnątrz.
A jak było w Białymstoku, to państwowa policja dawała ochronę marszowi zboczeńców i siłowo rozpędzała tych co nie godzili się na przemarsz zboczeńców ?
Co chcesz by powitano kwiatami sponsorowanych "protestujących" chcących otwarcie obalić obecną władzę ?
Czy u nas obecnie nie ma reżymu pod pretekstem fałszywej "pandemii" ? Obecnie many znacznie gorzej jak na Białorusi, bo już jesteśmy tresowaną zwierzyną pozbawioną praw.
No i na Białorusi nie ma parad zboczeńców i tam nie wieszają tęczowych szmat na krzyżach.
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Piszesz -[ Jakim prawem władze uzurpują sobie prawo do wtrącania się w wewnętrzne sprawy naszego sąsiada ? itd ]--Cierpienie polaka a jest ich b.wielu, i nie ma nikogo, kto chciałby ratować takie nieszczęścia jakim jest zniewolenie komunizmu ateizmu Łukaszenki .Lud ma prawo do wolnych wyborów a nie dyktatury degenerata Łukaszenki .Oni też chcą żyć lepiej jak my.
fartuszniak leszek
Oni też chcą żyć lepiej jak my.
---
Czy będą mieć lepiej i czy wiedzą o co walczą ?
A jakby prowokatorom udało się zrobić "majdan" na Białorusi, to będą mieć to:
- rządy podatne na obce wpływy.
- będzie wprowadzona fałszywa "pandemia" i obowiązek noszenia maseczek.
- będą obowiązkowo zamykani na przymusowe kwarantanny domniemani "chorzy bezobjawowo".
- sprowadzą im niesprawdzone szczepionki i będą …More
Oni też chcą żyć lepiej jak my.
---
Czy będą mieć lepiej i czy wiedzą o co walczą ?
A jakby prowokatorom udało się zrobić "majdan" na Białorusi, to będą mieć to:
- rządy podatne na obce wpływy.
- będzie wprowadzona fałszywa "pandemia" i obowiązek noszenia maseczek.
- będą obowiązkowo zamykani na przymusowe kwarantanny domniemani "chorzy bezobjawowo".
- sprowadzą im niesprawdzone szczepionki i będą podawać przymusowo.
- majątek Białorusi wyprzedadzą za bezcen obcemu kapitałowi.
- postawią sieci obcych marketów i trudno będzie sprzedawać produkty rodzimego przemysłu.
- nawiozą zachodniej żywności nafaszerowanej chemią i modyfikowanej genetycznie.
- wielu straci pracę u siebie i będą musieli szukać tej pracy za granicą.
- będzie niekontrolowana inflacja pieniądza, pod pretekstem "gospodarki rynkowej"
- będzie podstępem wprowadzana ideologia LGBT do szkół.
- będzie urzędowa nieograniczona tolerancji dla zboczeńców, którzy bez przeszkód będą paradować po ulicach i swym zachowaniem gorszyć dzieci.
- wprowadzą "bezstresowe" wychowanie dzieci i przyjdzie plaga narkomani jak na zachodzie.
- wpuszczą zarobkowych imigrantów, którzy dostaną lepsze warunki socjalne od miejscowych.
- wprowadzą technologię 5G i wzrośnie ilość chorych na choroby nowotworowe.
- ludzie będą się zadłużać w obcych bankach na dziesięciolecia.
---
Pewnie tego chcą zwolennicy "białoruskiego majdanu".
Ale czy rzeczywiście zaprzedania się obcym chce pozostała większa część mieszkańców Białorusi ?
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek A czy nie jest to dla Ciebie adekwatnym odpowiedzią że ludzie masowo występują przeciwko Łukaszence w kaszance jego steku kłamstw itp dożywotnej władzy jak w Rosji putina
fartuszniak leszek
"ludzie masowo występują"
---
Dlaczego ludzie występują ? (nie tak masowo jakby chciała masońska propaganda)
Michalkiewicz podał że w "opozycję" białoruską wpompowano 2 miliardy dolarów.
Morawiecki ogłosił oficjalnie, że Polska będzie "pomagać opozycjonistom" Białorusi.
Jakim prawem władze w Polsce uzurpują sobie prawo do wtrącania się w wewnętrzne sprawy naszego sąsiada ?
Czy Białorusini kazali …More
"ludzie masowo występują"
---
Dlaczego ludzie występują ? (nie tak masowo jakby chciała masońska propaganda)
Michalkiewicz podał że w "opozycję" białoruską wpompowano 2 miliardy dolarów.
Morawiecki ogłosił oficjalnie, że Polska będzie "pomagać opozycjonistom" Białorusi.
Jakim prawem władze w Polsce uzurpują sobie prawo do wtrącania się w wewnętrzne sprawy naszego sąsiada ?
Czy Białorusini kazali w Polsce ponowić wybory ?
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Piszesz -[Czy dla tego że na Białorusi nie ma zachodnich marketów,itd ]--No tak wedle Ciebie to najlepiej jakby były markety w chińskiej rosyjskiej-barwie lenina tylko i Białorusi
fartuszniak leszek
Tego nie sugeruje.
Chcesz mi wmówić że na Białorusi to jest chińskie i ruskie.
Znowu coś tworzysz.
Posłuchaj tą audycję:
=> Globaliści wzięli na cel Białoruś. Marcin Janowski
Tam nic takiego nie ma, co mi sugerujesz.
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek A cały ten majątek narodowy Białorusi należy to tego kraju który jest w Rosji mordercy komunisty putina
fartuszniak leszek
Czy dla tego że na Białorusi nie ma zachodnich marketów, zachodnich banków i parad zboczeńców na ulicach ?
wacula25wp.pl
WYKLĘTY Piszesz -[ Boże chroń Łukaszenkę itd ]--A czy ty wiesz o co prosisz Boga - Łukaszenka stary komunista wygnał wielu księży-kk i zakazał budowy kk itd .-MYŚL zanim cosik napiszesz .GLORIA jest forum katolicka A NIE ZJAZD KPZR.
fartuszniak leszek
"Łukaszenka stary komunista"
---
Masoński zboczony liberał jest znacznie gorszy od "starego komunisty", który zachował niezależność Białorusi i cały jeszcze majątek narodowy należy do tego kraju i także nie ma zboczeńców na ulicach Białorusi.
Nie można się opierać tylko na masońskich opiniach, więc polecam tą audycję:
=> Globaliści wzięli na cel Białoruś. Marcin Janowski
A jak to za mało to …More
"Łukaszenka stary komunista"
---
Masoński zboczony liberał jest znacznie gorszy od "starego komunisty", który zachował niezależność Białorusi i cały jeszcze majątek narodowy należy do tego kraju i także nie ma zboczeńców na ulicach Białorusi.
Nie można się opierać tylko na masońskich opiniach, więc polecam tą audycję:
=> Globaliści wzięli na cel Białoruś. Marcin Janowski
A jak to za mało to podam więcej przykładów.
WYKLĘTY
Boże chroń Łukaszenkę I suwerenną Białoruś!
real898
Lukaszenke atakuje masoneria a media dalej klamia..... Agencja Bełsat poinformowała 19 czerwca 2020 o tym, że WHO czyli Światowa Organizacja Zdrowia, agenda ONZ zaproponowała prezydentowi Łukaszence 92 miliony dolarów za wprowadzenie w całym kraju restrykcji takich, jak we Włoszech”). Odmówił. Kilka tygodni później zgłosił się do niego Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF) również agenda ONZ …More
Lukaszenke atakuje masoneria a media dalej klamia..... Agencja Bełsat poinformowała 19 czerwca 2020 o tym, że WHO czyli Światowa Organizacja Zdrowia, agenda ONZ zaproponowała prezydentowi Łukaszence 92 miliony dolarów za wprowadzenie w całym kraju restrykcji takich, jak we Włoszech”). Odmówił. Kilka tygodni później zgłosił się do niego Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF) również agenda ONZ. Oferta za to samo okazała się dziesięciokrotnie większa Łukaszenko odmówił stwierdzając- “Nie będziemy tańczyć jak nam kto zagra”Podobne mechanizmy niszczenia państw obserwowaliśmy już w Iraku (pod pozorem poszukiwania broni chemicznej), w Egipcie czy Syrii. Wszędzie tam, gdzie rządzący nie chce się podporządkować odgórnym układom struktur masońskich jest niszczony. I w tym przypadku Prezydent otrzymał ofertę łapówki za uległość i realizację planu światowego zniewalania ludzi a następnie George Soros, jego fundacje spuściły swoje lewicowe harty z łańcucha w celu niszczenia Białorusi i ukazywania Łukaszenki wyłącznie jako dyktatora. Lewicowego – wywrotowego elementu jest sporo na całym świecie, w Polsce również.
Ostrzegałem: nie będzie Majdanu, bez względu na to, jak bardzo ktoś tego chce – powiedział Alaksandr Łukaszenka odnosząc się do protestów. Manifestujący sprzeciw wobec reżimu starli się z milicją.
Zwrócił uwagę, że w zamieszkach rannych zostało około 25 milicjantów. Dlatego odpowiedź będzie adekwatna. Nie pozwolimy, by kraj został rozdarty – powiedział. Dodał także, że z 33 lokali wyborczych w Mińsku trzeba było ewakuować członków komisji, gdyż placówki były blokowane przez protestujących.
Łukaszenka stwierdził także, że służby „nagrały rozmowy”. To były telefony z zagranicy, z Polski, Wielkiej Brytanii i Czech, oni kontrolowali – przepraszam za sformułowanie – te owce. Oni nie rozumieją, co robią, już są sterowani – powiedział. Stwierdził, że winni protestów są „majdaniarze” z zagranicy oraz „pewien napływ ludzi z Rosji”.
Rządzący od 26 lat Łukaszenka podkreślił także, że w ciągu minionej doby wielu osobom odmówiono wjazdu na Białoruś ze względów bezpieczeństwa. Mieli fałszywe dokumenty, większość nie wiedziała, dlaczego tu jadą – mówił. Ale mimo to próbowali, błądzili nocami, atakowali chłopaków z milicji, ale chłopcy z milicji wstawali i godnie się trzymali – mówił.
Łukaszenka wyśmiał także żądania opozycjonistów, którzy nalegają na „pokojowe przekazanie władzy”. To znaczy Łukaszenka, który stoi na czele pionu władzy, na czele państwa, powinien dobrowolnie przekazać im 80 proc. głosów – powiedział.