Clicks458
Edward7
11

Maski powodują; niedotlenienie, zakrzepice

Badanie z 2018 roku wskazuje na poważny związek niedotlenienia z zakrzepicą. Ponieważ niedotlenienie związane jest z ograniczonym dopływem tlenu, noszenie masek może prowadzić do poważnych lub nawet śmiertelnych problemów zdrowotnych u niektórych osób.

Teraz, kiedy nawet badanie CDC z maja 2020 r. (Z udziałem WHO) wykazało, że maski nie są skuteczne w powstrzymaniu przenoszenia grypy, o ile więcej potrzeba dowodów, aby ludzie przestali nosić maski i współpracować z własnym zniewoleniem?

Poważne i potencjalnie śmiertelne połączenie niedotlenienia-zakrzepu
zostało stwierdzone w badaniu naukowym zatytułowanym Niedotlenienie spowalnia ekspresję białka S. Badanie, opublikowane w lipcu 2018 roku, opisuje, jak niedotlenienie (niskie stężenie tlenu) obniża poziom białka S we krwi, naturalnego antykoagulantu. Prowadzi to do zwiększonego ryzyka rozwoju zakrzepicy lub zakrzepów krwi, z których niektóre mogą zagrażać życiu. Badanie było wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy wykazało, że niedotlenienie może zwiększać ryzyko zakrzepów krwi z przyczyn molekularnych.
Ogólnoświatowy program zasad noszenia masek jest nie tylko niezgodny z konstytucją i niezgodny z prawem w wielu krajach, ale także powoduje masową hipoksję wśród ogółu populacji. Oprócz połączenia niedotlenienia-skrzep krwi, niedotlenienie prowadzi również do zmęczenia, bólów głowy, nudności, upośledzenia funkcji poznawczych, niskiego poziomu energii i obniżonej odporności, powodując w ten sposób masowe szkody w populacji. W międzyczasie wiele jurysdykcji nadal wprowadza wymagania dotyczące masek, pomimo faktu, że niedawne badanie CDC wykazało nawet, że maski są nieskuteczne i nie zapewniają znaczącego zmniejszenia przenoszenia wirusa grypy. Ponadto nakaz "maskowania" nadal narusza wytyczne dotyczące miejsca pracy (takie jak normy OSHA w USA, które określają, że dopuszczalny poziom tlenu dla pracowników musi zawsze wynosić 19,5% lub więcej).

Ryzyko niedotlenienia - zakrzepów krwi
Badanie opiera się na fakcie, że Białko S jest naturalnym antykoagulantem krwi, ponieważ hamuje kluczowe białko krzepnięcia, czynnik IXa. Tak wynika z podsumowania badania:

„Ponieważ białko S jest produkowane głównie w wątrobie, zespół naukowców wyhodował ludzkie komórki raka wątroby w warunkach normalnego tlenu, a także w warunkach niedotlenienia, a następnie zmierzył poziom białka. Okazało się, że zwiększenie niedotlenienia nie tylko zmniejszyło PS, ale także znacząco zwiększyło poziom białka, które włącza gen w celu wywołania niedotlenienia. Sugeruje to, że białko, czynnik 1 indukujący niedotlenienie, może regulować Białko S, co naukowcy potwierdzili za pomocą metod biochemicznych i genetycznych na modelu myszy. ”

Badanie wykazało, że poziom białka S spadł o 50%, gdy poziom O2 wynosił 15% (zamiast normalnych 21%). Bardzo dobrze cytowany artykuł Oregon Dissenter zatytułowany; Śmiertelny związek między maskami, niedotlenieniem i zakrzepami krwi ekstrapoluje wyniki tych badań i wyjaśnia ich konsekwencje:

„Zaledwie 5% spadek utlenienia krwi jest uważany za„ nieprawidłowy ”, ale 15% spadek spowoduje zauważalne objawy. Należą do nich bóle głowy, zawroty głowy, nudności i zaburzenia poznawcze. Nawet chirurdzy mogą cierpieć na niski poziom O2 i związane z tym objawy po prostu z powodu noszenia maski chirurgicznej… Na poziomie morza powietrze, którym oddychamy, zawiera 21% tlenu. Duża wysokość, na której piloci mogą cierpieć na złe skutki, zaczyna się nawet na 5000 stóp. Powszechnie noszona maska N95 poważnie ogranicza wchłanianie ; Powszechnie wiadomo, że powoduje 20% redukcję O2, co symuluje 16% O2 na wysokości 6000 stóp. Ponieważ N95 symuluje podobnie niskie nasycenie tlenem, oznacza to, że noszenie maski może zmniejszyć naturalną zdolność do zapobiegania zakrzepom krwi o 50%.
Ma to potencjalnie poważne konsekwencje. Wyszukiwanie w Internecie hasła „zakrzepy krwi” zwraca wiele historii o krzepnięciu krwi wywołanym przez wirusa i jego śmiertelności dla tych pacjentów. Pod koniec czerwca naukowcy z Utah odkryli, że przyczyną krzepnięcia COVID-19 jest nad-reaktywność płytek krwi ”.

Pomyślmy o tym przez chwilę. Niektórzy, na przykład dr Robert Young, sugerowali, że COVID jest krzepnięciem krwi (zakrzepicą), a nie wirusem. To sytuacja z kurczakiem i jajkiem, ale niezależnie od tego, czy niedotlenienie prowadzi do COVID, czy COVID prowadzi do niedotlenienia, czy też rozpoczyna się cykl spadkowy, w którym żyją się nawzajem, istnieją mocne dowody na związek - i wszystko to zakłada, że COVID to nowa, odrębna choroba (która jest trudna do wykazania, biorąc pod uwagę szerokie niejasne objawy i że SARS-CoV-2 nie spełnił postulatów Kocha). Biorąc to pod uwagę, noszenie maski jest najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, bez względu na to, czy jesteś zarażony, czy nie, ponieważ blokuje ona zaopatrzenie w niezbędny tlen!

Oregon Dissenter kontynuuje:

„Wyobrażam sobie ludzi, którzy w innym przypadku przeżyliby przypadek COVID-19, zakładając maskę, aby„ chronić innych ”i w zasadzie zabijać się… Jestem pewien, że można zidentyfikować wiele problemów związanych z celowym zwiększaniem ryzyka zakrzepów krwi w populacji ogólnej poprzez masowe obowiązkowe maskowanie. Już miliony ludzi zażywają leki rozrzedzające krew, aby pozostać przy życiu. Jak może być dobrym pomysłem utrudnianie już zmniejszonej naturalnej zdolności krzepnięcia? A co z ludźmi, którzy nie zdają sobie sprawy, że mają zaburzenia krzepnięcia, a potem godzinami noszą maskę w pracy? …
Dlaczego ten niezwykle poważny i potencjalnie śmiertelny efekt uboczny noszenia maski, zwłaszcza N95, nie był przedmiotem powszechnych alarmów zdrowotnych? W jaki sposób jakikolwiek wykwalifikowany pracownik służby zdrowia, który jeszcze nie wie o dobrze znanych zagrożeniach związanych z zakrzepami krwi związanymi z obowiązkową niedotlenieniem mas, zwłaszcza pacjentów z COVID-19? ”

CDC i WHO, 2 z głównych instytucji tworzących oficjalną narrację zgodnie z planem w Wydarzeniu 201

Badanie CDC z maja 2020 r. Wykazało, że maski nie są skuteczne dla osób zdrowych lub chorych
W międzyczasie spójrz na to nowe badanie Nonpharmaceutical Measures for Pandemic Influenza in Nonhealthcare Settings - Personal Protective and Environmental Measures zatwierdzone przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) i CDC (Center for Disease Control), opublikowane na stronie internetowej CDC, gdzie stwierdza się badanie został „przeprowadzony w ramach przygotowań do opracowania przez Światową Organizację Zdrowia wytycznych dotyczących stosowania niefarmaceutycznych interwencji w przypadku grypy pandemicznej w warunkach niemedycznych”. Było to badanie przeprowadzone specjalnie podczas „pandemii” COVID. Wniosek? Maski nie są skuteczne! Zacytuję prosto z opracowania:

„W naszym systematycznym przeglądzie zidentyfikowaliśmy 10 RCT [Random Controlled Trials], w których podano szacunki skuteczności masek na twarz w zmniejszaniu potwierdzonych laboratoryjnie zakażeń wirusem grypy w społeczności na podstawie literatury opublikowanej w latach 1946–27 lipca 2018 r. W analizie zbiorczej, nie stwierdziliśmy znaczącego zmniejszenia przenoszenia grypy w przypadku stosowania masek na twarz ”.

Nie ma znaczenia, czy jesteś chory i zarażony i próbujesz chronić innych (powstrzymać rozprzestrzenianie się), czy dobrze i niezainfekowany i próbujesz chronić siebie - maski nie pomagają w tym ani w żaden sposób:

„Istnieją ograniczone dowody na ich skuteczność w zapobieganiu przenoszeniu wirusa grypy, zarówno podczas noszenia przez osobę zakażoną w celu kontroli źródła, jak i podczas noszenia przez osoby niezainfekowane w celu zmniejszenia narażenia. Nasz systematyczny przegląd nie wykazał istotnego wpływu masek na twarz na przenoszenie potwierdzonej laboratoryjnie grypy. ”

Badania te opierają się również na założeniu, że ludzie właściwie używają masek, co jest bardzo hojnym założeniem, biorąc pod uwagę prowizoryczne maski z tkaniny, fakt, że generalnie nie są one dobrze uszczelnione z boku twarzy oraz fakt, że ludzie mają tendencję do bawić się nimi. Niewłaściwe użycie ma faktycznie odwrotny skutek; zwiększa ryzyko przeniesienia:

„Właściwe stosowanie masek na twarz jest niezbędne, ponieważ niewłaściwe użycie może zwiększyć ryzyko transmisji”.

A ekscytujący wniosek to…

„Nie znaleźliśmy dowodów na to, że maski na twarz typu chirurgicznego są skuteczne w ograniczaniu przenoszenia wirusa grypy potwierdzonego laboratoryjnie, czy to noszonych przez osoby zakażone (kontrola źródła), czy przez osoby z ogółu społeczeństwa w celu zmniejszenia ich podatności”.

BUM. Tak więc CDC i WHO zasadniczo przyznały własnymi słowami lub słowami, które sankcjonują, że maski nie działają na choroby grypopodobne bez względu na to, kto je nosi. Obudź się, planeta Ziemia. Zobacz analizę Bena Swanna tutaj.

Maska groźby i kary nadal szybują
W międzyczasie burmistrzowie, gubernatorzy i inni żądni władzy urzędnicy wprowadzają wszelkiego rodzaju niekonstytucyjne i absurdalne groźby i kary dla tych, którzy nie odważą się nosić "podpaski" lub "pieluszki na twarzy". Władze hrabstwa Broward na Florydzie wydały zarządzenie awaryjne, które nakazuje ludziom noszenie masek we własnych domach; Burmistrz Waszyngtonu Muriel Bowser wydał zarządzenie dotyczące obowiązkowego noszenia maski z wyrokiem w wysokości 1000 USD za naruszenia; a urzędnicy w Englewood w stanie Kolorado uchwalili prawo, które pozwala im potencjalnie więzić ludzi na 1 rok za brak maski.

Noszenie maski: przewidziana strategia dziel i rządź

Maski stały się bardzo dzielącym temat wśród ludzi, wszystko z założenia. Ta fałszywa pandemia została chłodno i genialnie obliczona, aby przejąć władzę, utrzymać ludzi w strachu i rzucić ich sobie nawzajem do gardeł.
Zamiast skupiać się na Billu Gatesie, Fundacji Rockefellera lub innych aspektach NWO (Nowego Porządku Świata), ludzie walczą ze sobą o maski, a ci, którzy tego nie chcą, są atakowani za to, że są „lekceważący” i „nieodpowiedzialni”, niezależnie od ich zgodne z prawem prawa i ich zdolność do dokonywania własnych wyborów zdrowotnych. Niedawny komentator na DavidIcke.com napisał, że ludzie są zbyt zajęci walką między sobą, czyniąc siebie wrogiem, że nie widzą prawdziwego wroga, który pracuje nad zniewoleniem 99,99% świata:

„Wiem, że w końcu wszyscy czują, że inni ludzie są naszymi„ wrogami ” (przenoszą wirusy) i to sprawia, że czuję się naprawdę nieswojo, mówiąc co najmniej, i czują się, jakbym był ich wrogiem, kiedy prawdziwy wróg jest na zewnątrz zaaranżowanie z dala, od całego scenariusza filmu ”.

Końcowe przemyślenia
Tak wiele wydarzyło się w ciągu ostatnich 5 miesięcy, że było to naprawdę surrealistyczne. Przypomnij sobie tylko, co powiedział dr Anthony Fauci na początku oszustwa, zanim zmienił melodię na marsz podążający za planem:

„Nie ma powodu chodzić z maską. Kiedy jesteś w środku epidemii, noszenie maski może sprawić, że ludzie poczują się trochę lepiej, a nawet zablokować kropelkę, ale nie zapewnia idealnej ochrony, tak jak myślą ludzie. I często są niezamierzone konsekwencje - ludzie ciągle majstrują przy masce i dotykają twarzy. ” (Szu... identycznie)

Niezależnie od tego, co myślą niedoinformowani ludzie, nauka pokazuje, jak poważne może być noszenie maski dla zwykłych ludzi z powodu połączenia niedotlenienia-skrzepu krwi. Jak długo jeszcze ludzie będą otrzymywać od polityków medyczne rozkazy marszu?

*****

Autor - Makia Freeman jest redaktorem alternatywnych mediów / niezależnego serwisu informacyjnego The Freedom Articles i starszym badaczem w ToolsForFreedom.com. Makia jest na Steemit.
źródło - thefreedomarticles.com

Źródła:
* https: //ashpublications.org
* https: //www.youtube.com? v = uleQ1jGezNI
* https: //www.sciencedaily.com
* https: //dissentersandskepticsoforegon.wordpress.com
* https: //thefreedomarticles.com
* https: //thefreedomarticles.com
* https: //thefreedomarticles.com
* https: //wwwnc.cdc.gov
* https: //www.youtube.com? v = jy_7a8GNN4Q
* https: //www.prisonplanet.com
* https: //thehill.com
* https: //www.activistpost.com
* https: //davidicke.com
* https: //techstartups.com
* https: //masks4all.co
* https: //www.technocracy.news
* https: //www.nexusnewsfeed.com
* https: //articles.mercola.com
* https: //www.bitchute.com
* https: //www.technocracy.news

Prawidłowo noszona maska, choć lepiej jej nie nosić (z artykułu wynika że; noszenie maski jest przeciwne piątemu przykazaniu - nie zabijaj) ...
Lekarze we Włoszech, Niemczech i Indiach, którzy dokonali sekcji zwłok, stwierdzili, że wiele przypadków COVID-19 jest w rzeczywistości infekcjami BAKTERYJNYMI niż wirusowymi . Wiele przypadków wskazuje na zakrzepicę jako przyczynę śmierci. Zalecane metody leczenia powinny obejmować leki rozrzedzające krew, takie jak prosta aspiryna.
We Włoszech lekarze, którzy zerwali z protokołami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), byli w stanie skutecznie leczyć COVID-19, gdy rozpoznali, że wiele przypadków to nic innego jak „ rozsiane wykrzepianie wewnątrznaczyniowe ” (zakrzepica).
Po odkryciu tej diagnozy włoskie Ministerstwo Zdrowia natychmiast zmieniło protokoły leczenia koronawirusem i zaczęło podawać swoim pozytywnym CV-19 pacjentom Aspiryna 100 mg i Apronax. Ci pacjenci zaczęli wracać do zdrowia, a dzięki tej nowej metodzie Ministerstwo Zdrowia zwolniło i odesłało do domu ponad 14 000 pacjentów w ciągu jednego dnia.

We Włoszech po sekcji zwłok 38 zgonów po koronawirusie stwierdzono, że 86,8% z nich zmarło z powodu zakrzepicy w małych żyłach płucnych. Patologowie w Hamburgu doszli do wniosku, że w Niemczech na cowid19 zmarły głównie osoby starsze z kilkoma wcześniej występującymi schorzeniami, takimi jak „otyłość, choroby sercowo-naczyniowe, astma, przewlekłe choroby płuc, cukrzyca-2 i choroby neurologiczne” (takie jak choroba Alzheimera) . i że u znacznej większości z nich rozwinęła się zakrzepica w żyłach (płucach). więcej - Szczepionki a zakrzepica w żyłach płucnych
woj_tek shares this
458
olek19801
Na głupotę, która wydaje się być diabelską hipnozą, nie ma innego ratunku jak powrót do Jezusa Chrystusa jak jedynego Pana i Króla. Jak widać powszechnie społeczeństwa przyjęły dezinformację dobrowolnie wyrzekając się wolności, poddania się Woli Bożej i uznania Boga. Zamknięcie kościołów i wprowadzenie zwyczaju Komunii świętej na łapska przeszło gładko i bez masowych oporów. To przerażające …More
Na głupotę, która wydaje się być diabelską hipnozą, nie ma innego ratunku jak powrót do Jezusa Chrystusa jak jedynego Pana i Króla. Jak widać powszechnie społeczeństwa przyjęły dezinformację dobrowolnie wyrzekając się wolności, poddania się Woli Bożej i uznania Boga. Zamknięcie kościołów i wprowadzenie zwyczaju Komunii świętej na łapska przeszło gładko i bez masowych oporów. To przerażające zjawisko na miarę światową i historyczną. Surowo Bóg osądzi nasze czasy, wszak można dziś dojść do prawdy. Warunkiem jest szczera wola człowieka.