Clicks998
Edward7

Nadchodzi tatuaż covid, aby potwierdzić status szczepień

Nowy projekt uruchomiony w Rosji wprowadza kody QR w formie tymczasowych tatuaży dla obywateli, aby udowodnić, że otrzymali zastrzyk COVID, aby być i uczestniczyć w społeczeństwie. Ta dystopijna kampania, stworzona przez aplikację dostarczania żywności Delivery Club i sklep internetowy Everink Tattoo, ma na celu wprowadzenie nowego, modnego sposobu prezentowania dowodów szczepień.

„Za pomocą naszego projektu chcemy zwrócić uwagę na placówki gastronomiczne, a także przypomnieć o znaczeniu i konieczności szczepień” – powiedział Delivery Club państwowej agencji RIA Novosti News.
„Dzięki naszym tymczasowym tatuażom chcemy nieco rozładować obecną sytuację, a jednocześnie urozmaicić proces pokazywania kodów QR w zakładach miejskich”. „Chcemy złagodzić obecne napięcie, a także sprawić, by prezentowanie kodów QR w zakładach miast było przyjemniejsze” – dodał Delivery Club.

Te tatuaże kosztują 8 USD każdy i są dostępne w sześciu opcjach projektowania, w tym w kwiatowy wzór i jeden z napisem „Wierzę w ciebie”.

Tyrania jeszcze nigdy nie była tak modna!

28 czerwca władze Moskwy nałożyły na posiadaczy smartfonów obowiązek posiadania kodu QR, zabraniając obywatelom siedzenia w moskiewskich restauracjach, kawiarniach i barach bez takiego kodu. Dodatkowo klienci z tatuażami z kodem QR nadal będą musieli okazać dowód tożsamości ze zdjęciem, aby zweryfikować, że tatuaż należy do nich.

Z czasów moskiewskich:
Mieszkańcy Moskwy mogą zamówić tatuaż z kodem QR za pośrednictwem strony internetowej Everink Tattoo i przesłać link do własnego kodu osobistego. W ciągu około 10 dni tatuaż zostanie nałożony na skórę. Tymczasowe tatuaże z kodem QR utrzymują się przez około dwa tygodnie po aplikacji. To doświadczenie może przywrócić miłe wspomnienia młodszym Rosjanom, którzy w nagrodę otrzymali tymczasowe tatuaże za pomocą gumy do żucia. Jednak sam kod QR nie wystarczy, aby wprowadzić Cię do restauracji, ponieważ wytatuowani klienci nadal muszą pokazać swój identyfikator, aby udowodnić, że nie noszą kodu QR innej osoby lub nie mają mistrzowskiego fałszerstwa.

Czy za nie długo, Joe Biden też będzie wymagał tatuaży z kodem QR dla Amerykanów w imię zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID? Biorąc pod uwagę, że w piątek zagroził większą liczbą blokad i mandatów maskowania, pomimo braku znaczącego wzrostu liczby zgonów z powodu COVID, prawdopodobnie nadejdzie to szybciej, niż myślisz. https://www.infowars.com/autor/8/

" I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło "....
Obecność nanotechnologii potwierdzona na 100% w; maskach, zastrzykach i w szerokiej gamie produktów
...Schemat czujnika COVID-19 FET zawierającego grafen ... Drukowane bioczujniki grafenowe ....