Sme ponorení do pekelných hlbín ... Úrady pracujú na programe implantácie čipov do ľudského mozgu.

PS: preklad z ruštiny.

Sme ponorení do pekelných hlbín ... Úrady pracujú na programe implantácie čipov do ľudského mozgu.

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry! To je antikrist Putin a jeho démonický kremeľský kráľ pripravení minúť miliardy peňazí ľudí, na ktoré obyvatelia krajiny nemajú dostatok potravín, a každé štvrté dieťa v Rusku nemá čo jesť. Všetky tieto kremeľské rozprávky o starostlivosti o ľudské zdravie implantovaním čipov do ich mozgu sú satanskou mazanosťou.

Bude to rovnaké ako s očkovaním. Budú nútiť všetkých, aby implantovali tieto čipy, aby úplne ovládli vedomie a podvedomie ľudí a úplne ich chránili pred uctievaním Krista Spasiteľa. Putin a jeho kremeľská synagóga strhávajú našich ľudí do pekla, a ak sa nebudeme brániť a očistíme svoju zem od týchto viditeľných démonov, určite zahynieme! Kto má rozum, nech pochopí!


ÚRADY PRACUJÚ NA PROGRAME IMPLANTÁCIE ČIPOV DO ĽUDSKÉHO MOZGU

Ako
zistil Kommersant , vláda vyvíja nový federálny program „Brain, Health, Intelligence, Innovation“, ktorý si do roku 2029 vyžiada 54 miliárd rubľov. Okrem iného sa zameriava na vývoj technológií „mozog-počítač“, ktoré umožňujú implantovanie mikropočítačov do ľudského mozgu na priamy prenos informácií z externých zariadení.

Súčasťou programu je aj tvorba avatarov ľudí na diaľkové ovládanie vozidiel a počítačov, ktorí pomáhajú pri rozhodovaní. Odborníci poznamenávajú, že Ruská federácia má v tomto smere určité vedecké výhody, je však vážne podfinancovaná.

Zdroj spoločnosti Kommersant blízky ministerstvu školstva a vedy uviedol, že bola pod jeho vedením vytvorená pracovná skupina na vypracovanie nového federálneho programu „Mozog, zdravie, inteligencia, inovácie na roky 2021–2029“. Kommersant sa oboznámil s jeho obsahom. Dokument vyvinula Ruská akadémia vied (RAS) spolu s Moskovskou štátnou univerzitou a schválil ho v marci Vladimir Putin . Vyplýva to z kópie listu šéfa Ruskej akadémie vied Alexandra Sergejeva prezidentovi s funkčná verzia programu.

Putin štúdiou poveril predsedu vlády Mišustína a šéfa prezidentskej správy Antona Vaina, vyplýva z listu. Na rezorte vedy vláda presmerovala otázku na ministerstvo školstva a vedy. Objasnili, že projekt je „v počiatočnej fáze vývoja“.

Náklady na program sa odhadujú na 54 miliárd rubľov, prostriedky na tento program sa plánujú vyčleniť z národných projektov „Veda“, „Demografia“, „Zdravotná starostlivosť“, „Produktivita práce a podpora zamestnanosti“ a „Digitálna ekonomika“.

Projekt zahŕňa okrem iného vývoj technológií mozgu - počítačového rozhrania (BCI) - ide o súbor hardvérových a softvérových systémov, ktoré umožňujú priamo ovládať externé zariadenia (počítač alebo exoskelet) pomocou elektrických mozgových signálov, ktoré sú transformované na riadiace príkazy pomocou technológií umelej inteligencie ...

Autori dokumentu píšu o potrebe vybudovania vedeckej základne pre tieto technológie a hromadnej výroby pokročilých prototypov. Napríklad sa plánuje vytvorenie „rozhrania ľudskej technológie“ na priame a vzdialené riadenie komplexných systémov (lietadlá, jadrové elektrárne, automobily) podľa princípu vzdialenej prítomnosti, avatar, “vyplýva z projektu. Taktiež sa vytvoria rozhrania, ktoré poskytujú „nezávislé formovanie cieľov, hodnotenie situácií, predpovedanie ich vývoja a rozhodovanie“.

V Rusku sa už dlho vyvíjajú mozgovo-počítačové technológie na diagnostiku a liečbu chorôb, hovorí Denis Kuleshov, riaditeľ laboratória Sensor-Tech. Napríklad ľudia po mozgovej príhode sú nasadení na špeciálny uzáver s elektródami, z ktorých sa prenáša signál do exoskeletonu: človek pošle do prístroja myšlienku, že chce stlačiť loptu, a prístroj ju stlačí. To pomáha rýchlejšie absolvovať rehabilitáciu, “uviedol expert.

Inteligentnú domácnosť je podľa neho tiež možné ovládať prostredníctvom rozhraní mozog - počítač. Najpokročilejšie sú však podľa Denisa Kuleshova rozhrania zabudované priamo do ľudského mozgu . „Takéto technológie umožňujú nielen prenášať signál z nosiča, ale aj odosielať údaje priamo do mozgu v mozgu. Napríklad vyvíjame riešenie, ktoré bude implantované do mozgu nevidiacich pacientov a bude vysielať obrazový signál do vizuálnej kôry. Teraz testujeme komponenty systému na zvieratách. V budúcnosti takýto neuroimplantát pomôže nevidiacim vidieť kontúry a siluety objektov, “ uviedol.

Pokiaľ ide o vývoj neurónových rozhraní, Rusko má podľa odborníkov množstvo výhod. „Máme jedných z najkvalifikovanejších vedcov v neurobiológii, neurofyziológii, filozofii, kognitívnych vedách a poprednú svetovú školu fyziky a matematiky ,“ vysvetľuje Ani Aslanyan. Podľa nej však existujú aj slabé stránky, ako napríklad nízka úroveň financovania výskumu, ktorá vedie k nedostatku prenosu technológií.

3rm.info/…programmu-vzhivlenija-chipov-v-mozg-cheloveka.html
Public domain
Ervin Romano
Pán Boh nás opatruj!!!
Libor Halik shares this
1651
666 na čelo do mozku dle Zjevení 13,16 a 14,9! Putin schválil vypracovanie štátneho programu implantácie mikročipov do mozgu | 23. júna 2021 (AM) – Ruská vláda vyčlení 54 miliárd rubľov na vývoj programu na implantáciu mikročipov do mozgu. Návrh federálneho programu „Mozog, zdravie, inteligencia, inovácie“ sa začal pripravovať na ministerstve školstva a vedy. Schválil to prezident Putin a …More
666 na čelo do mozku dle Zjevení 13,16 a 14,9! Putin schválil vypracovanie štátneho programu implantácie mikročipov do mozgu | 23. júna 2021 (AM) – Ruská vláda vyčlení 54 miliárd rubľov na vývoj programu na implantáciu mikročipov do mozgu. Návrh federálneho programu „Mozog, zdravie, inteligencia, inovácie“ sa začal pripravovať na ministerstve školstva a vedy. Schválil to prezident Putin a s projektom môže mať niečo spoločné aj jeho dcéra. Pracovná skupina na vypracovanie nového federálneho programu s názvom „Mozog, zdravie, inteligencia, inovácie“ bola vytvorená po vývoji koncepcie Ruskou akadémiou vied a Moskovskou štátnou univerzitou, píše denník Kommersant. Projekt zahŕňa okrem iného vývoj neurointerface technológií, ktoré umožňujú ovládanie externých zariadení priamo pomocou elektrických signálov z mozgu. Napríklad sa plánuje vytvorenie rozhraní „človek-technológia“ na riadenie lietadiel, automobilov a jadrových elektrární, Kommersant cituje programový dokument a mali by sa vytvoriť rozhrania na zabezpečenie „nezávislého formovania cieľov, posudzovania situácií, predpovedania ich vývoja. a rozhodovanie. V projekte sa plánuje využitie umelej inteligencie. Ministerstvo školstva a vedy informovalo, že projekt je v počiatočnej fáze vývoja. Médiá predtým informovali, že na projekty spojené s umelou inteligenciou na Moskovskej štátnej univerzite môže dohliadať dcéra Vladimíra Putina – Katerina Tichonova. V decembri 2018 sa prvýkrát na verejnosti objavila v reportáži štátnej televízie o práci neurocentra jej vývojového ústavu „Innopraktika“. Tento článok hovoril o technológii vynájdenej nadáciou, ktorá, ako sa tvrdilo, umožňuje programovanie ľudského podvedomia riadením elektrických signálov mozgu. Vo februári 2020 noviny Vesti napísali, že Tichonova povedie na Moskovskej štátnej univerzite Inštitút pre pokročilé štúdium umelej inteligencie a inteligentných systémov. Vývoj technológie neurointerface je sľubným smerom vo svetovej vede. V apríli 2021 predviedol svoju technológiu startup Neuralink od Elona Muska, ktorý vyvíja rozhranie na prepojenie mozgu s počítačom. Pomocou čipu implantovaného do lebky ukázal opicu, ako hrá svojou mysľou klasickú hru Pong. Karol Jerguš. Zdroj: armadnymagazin.sk/…statneho-programu-implantacie-mikrocipov-do-mozgu/
Ervin Romano
Drahý Bože nedopust!!! To je ozaj strašne.