Bill Gates v Davose: „Nové generácie vakcín nebudú podávané ihlou“ (video)

Teraz sa ešte krátko vraciam ku včerajšiemu Davosu, kde mimo oficiálneho diskusného panelu v rozhovore pre médiá hovoril Gates o tom, aké budú vakcíny blízkej budúcnosti. Bill Gates, ktorý nemá …More
Teraz sa ešte krátko vraciam ku včerajšiemu Davosu, kde mimo oficiálneho diskusného panelu v rozhovore pre médiá hovoril Gates o tom, aké budú vakcíny blízkej budúcnosti.
Bill Gates, ktorý nemá žiadne zdravotné vzdelanie, je napriek tomu neustále oslovovaný ako vakcinačný „expert“, zatiaľ čo skutoční experti, skeptickí k jeho podporovanému naratívu, sú zatracovaní.
V tom, že bude väčšina nových vakcín mRNA, už majú dávno čelní „vakcinátori“ jasno, však podľa všetkého sa už čoskoro zmení aj spôsob ich aplikácie.
Bill Gates hovorí, že vakcíny COVID novej generácie budú mať „dlhšie trvanie“ a namiesto ihiel sa budú používať náplasti.
NEW – Bill Gates Says Next-Gen COVID Vaccines Will Have 'Longer Duration' and Use Patches Instead of Needles
"We'll have a TB vaccine, malaria vaccine, HIV vaccine, a ešte things ako Covid vaccines, we need to make longer duration, more coverage, and we're going to… https://twitter.com/TheChiefNerd/status/1747391662421065990/video/1
— Chief Nerd (@TheChiefNerd) …More
Metod
Za všetkým zlom na Zemi sú zodpovední Nosatí! Synagoga Satanova!
Ján Slovák
Ján Slovák
Caesar
ze uz nevie zdochnut hajzel smardlavy, vrah hnusny!
apredsasatoci
Jeden zdochne. Druhý Harari pride!