csk.news
184

Biskup Schneider Na Svojej Ceste Po Európe: Farár Je Vyhodený, 250 000 kliknutí

Biskup Athanasius Schneider, ktorý je na túre po Európe, slávil 27. Júna Pápežskú Svätú Omšu Starého Obradu na Farnosti Saint-Eugène-Sainte-Cécile vo Francúzskom Paríži. Hneď v deň Schneiderovej …More
Biskup Athanasius Schneider, ktorý je na túre po Európe, slávil 27. Júna Pápežskú Svätú Omšu Starého Obradu na Farnosti Saint-Eugène-Sainte-Cécile vo Francúzskom Paríži.
Hneď v deň Schneiderovej Omše, Arcibiskupstvo previedlo miestneho farára, Otca Marca Guelfucciho, na inú farnosť, čo bol evidentný trest. Na Veľkú noc bol Guelfucci ZATKNUTÝ za údajné porušenie opatrení Covid.
29. Júna Schneider vysvätil v Illiers-Combray dvoch diakonov a dvoch kňazov pre Inštitút Dobrého Pastiera Starého Obradu, ktorého zakladateľ Paul Aulagnier, (77), zomrel 6. Mája (obrázky nižšie).
Pro-homosexuálny Kardinál Schönborn vo Viedni zakázal Schneiderovi sláviť Starolatinskú Omšu, takže Schneider predniesol iba homíliu, v ktorej kritizoval aj potratové vakcíny. Homília, ktorú Gloria.tv nahrala, vygenerovala asi 250 000 kliknutí na rôznych sociálnych médiách. Na Youtube.com väčšina z 1 000 komentárov - medzi nimi aj veľa Nekatolíkov - ocenila Schneidera za jeho odvahu.
#newsKyawklxdnm