m.rekinek
47.2K

LEKARZE UWAŻAJĄ, ŻE GRAFEN PRZECHODZI Z OSÓB ZASZCZEPIONYCH NA NIESZCZEPIONYCH, tworząc skrzepy krwi i zubożając komórki krwi

W swoim najnowszym zestawie slajdów próbek krwi pobranych zarówno od osób „zaszczepionych”, jak i nieszczepionych, dr Philippe van Welbergen wykazał, że grafen wstrzykiwany ludziom organizuje się i rozrasta w większe włókna i struktury, zyskując właściwości magnetyczne lub ładunek elektryczny i włókna wykazują oznaki bardziej złożonych struktur z prążkami.

Wykazał również, że „odłamki” grafenu są przenoszone od „zaszczepionych” do osób niezaszczepionych lub niezaszczepionych, niszcząc ich czerwone krwinki i powodując zakrzepy krwi u osób nieszczepionych.


Dr Philippe van Welbergen („Dr Philippe”), dyrektor medyczny klinik biomedycznych , był jednym z pierwszych, którzy ostrzegli opinię publiczną o szkodach wyrządzanych ludzkiej krwi przez zastrzyki z Covid, udostępniając zdjęcia próbek krwi w zeszłym roku pod mikroskopem .

Na początku lipca 2021 roku dr Philippe udzielił wywiadu w południowoafrykańskim kanale społeczności Loving Life TV . Wyjaśnił, że kiedy jego pacjentki zaczęły narzekać na chroniczne zmęczenie, zawroty głowy, problemy z pamięcią, a czasem nawet paraliż i późne wystąpienie ciężkich miesiączek (kobiety po 60. roku życia), pobrał próbki krwi. Ich krew miała niezwykłe struktury przypominające rurki, niektóre świecące cząsteczki i wiele uszkodzonych komórek. Niewiele zdrowych komórek było widocznych. Jeszcze trzy miesiące wcześniej nigdy nie widział tych formacji we krwi. Teraz wiemy, że te struktury przypominające rurki to grafen.

Od tego czasu dr Philippe jest regularnym gościem w Loving Life TV : puszczając gwizdki na temat eksperymentalnego wdrożenia zastrzyków Covid; dostarczanie aktualizacji na temat rosnących szkód wyrządzanych krwi przez eksperymentalne zastrzyki Covid w czasie; oraz dostarczanie aktualnych informacji na temat sytuacji Covid w Wielkiej Brytanii i Afryce Południowej.

12 lutego 2022 r. dr Philippe ponownie wrócił do Loving Life TV , aby opublikować zdjęcia swoich najnowszych slajdów próbek krwi. Transmisja na żywo była długa, więc Loving Life TV podzieliło ją na dwie części.

Część pierwsza to dyskusja zawierająca odpowiedzi na pytania publiczności.

W części drugiej dr Philippe przedstawia zdjęcia swoich najnowszych preparatów krwi i wyjaśnia, co przedstawiają. Omawia prawie 100 preparatów krwi pochodzących zarówno od pacjentów „zaszczepionych”, jak i niezaszczepionych. Jego slajdy pokazują, że pacjenci bez szczepień zostali „zakażeni toksynami szczepionkowymi poprzez wydalanie”.

Poniżej znajduje się krótki klip z części drugiej dzięki uprzejmości kanału The Timeline Post w Telegramie.


Dr Philippe (część druga), Slajdy krwi, 12 lutego 2022 r

Poniżej znajduje się obraz typowych zdrowych krwinek czerwonych widzianych pod mikroskopem, jak powinna wyglądać krew. Nie ma w nim koagulacji ani ciał obcych.


Następne zdjęcie przedstawia osobę, której wstrzyknięto eksperymentalny lek Covid. Krew ulega koagulacji, a zniekształcone czerwone krwinki zlepiają się ze sobą. Komórka otoczona na obrazie to zdrowa czerwona krwinka, jedna z nielicznych na obrazie, siedząca obok włókien grafenu.

Możesz zobaczyć wielkość włókien grafenu w stosunku do wielkości czerwonej krwinki. Włókna tej wielkości zablokują naczynia włosowate. Widać również, że włókna grafenu są puste i zawierają czerwone krwinki.

Kilka tygodni przed zrobieniem poniższego filmu dr Philippe zaczął zauważać efekt polaryzacji magnetycznej lub elektrycznej po różnych stronach włókien grafenowych.

Na poniższym obrazku, po prawej stronie włókna komórki są koagulowane, a po lewej stronie jest coś, co wygląda jak szczelina lub mniej więcej odstęp w kształcie litery „C” z grubsza do tyłu.

Dr Philippe mówi, że to „zachowanie” nie było wcześniej obserwowane, ale teraz, nagle, jest ono widoczne w prawie każdej próbce. To znak, że „te rzeczy się zmieniły, zmieniła się ich reakcja na otaczające komórki krwi… i nie wiem, co to spowodowało” – powiedział.


Poniższy obraz przedstawia próbkę krwi od trzyletniego dziecka niezaszczepionego lub niezaszczepionego. Pokazuje kawałki lub „odłamki” grafenu, które „są wynikiem zrzucania”, innymi słowy, grafen został przekazany od „zaszczepionych” rodziców do ich nieszczepionego dziecka.


Poniżej znajduje się obraz próbki krwi ośmioletniego nieszczepionego dziecka, którego krew została skażona i zniszczona przez transmisję grafenu od osób wokół niego, które otrzymały zastrzyk Covid. Prawa ręka i górna prawa noga dziecka są w zasadzie sparaliżowane, dziecko nie jest w stanie podnieść prawej ręki, a udo nie funkcjonuje prawidłowo.

Prezentacja dr Philippe'a naprawdę otwiera oczy i jest przerażająca – trzeba to oglądać, szczególnie dla tych, którzy twierdzą, że zastrzyki Covid są „bezpieczne” i nalegają, aby ludziom wstrzykiwano je. Zastrzyki z Covida są bronią ludobójstwa, a to, jak ludzie, którzy je zaprojektowali, wciąż chodzą na wolności, jest niesamowite.

Możesz obejrzeć prezentację poniżej lub na Loving Life TV TUTAJ .


Loving Life TV: Dr Philippe (część druga), The Blood Slides, 12 lutego 2022 (90 min)

Doctors find Graphene is shedding from the COVID Vaccinated to the Unvaccinated, forming Blood Clots & decimating Blood Cells
Barbara Kazimiera Nowak shares this
11.5K
sługa Boży
Energię trwonioną na strach przeznaczyć na działania ku zbliżaniu się do Boga. Na szukanie Prawdziwego Kościoła Świętego i życie Tym - ile by tego życia nie zostało - w zgodzie z Tradycją Kościoła Świętego, oraz życie Tą Jedyną Prawdziwą Mszą Świętą - Mszą wszechczasów.
Życie jest krótkie i może skończyć się w każdej chwili z każdego powodu,
a poza Kościołem Świętym Katolickim w Jego Tradycji …More
Energię trwonioną na strach przeznaczyć na działania ku zbliżaniu się do Boga. Na szukanie Prawdziwego Kościoła Świętego i życie Tym - ile by tego życia nie zostało - w zgodzie z Tradycją Kościoła Świętego, oraz życie Tą Jedyną Prawdziwą Mszą Świętą - Mszą wszechczasów.
Życie jest krótkie i może skończyć się w każdej chwili z każdego powodu,
a poza Kościołem Świętym Katolickim w Jego Tradycji Świętej nie ma zbawienia.
MAT - shares this
2905
Posoborowe absurdy
Poniżej @Rocky Balboa Protestant ze zboru Baptystów znów "ewangelizuje" katolików
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wolę wierzących i kochających Boga protestantów niż udających pobożnych przedsoborowych faryzeuszy.
Lukasz Lukasz Lukasz shares this
99
tomiitomi shares this
571