Clicks1.3K
Josephi
15

Wyższy Komitet Bractwa Ludzkiego wzywa do Światowego Dnia Modlitwy 14 maja w odpowiedzi na COVID-19

Zanim zaczniecie czytać ten artykuł przeczytajcie uważnie jak nazywa się ów bractwo.

Miłej lektury:

ABU DHABI, Zjednoczone Emiraty Arabskie - (BUSINESS WIRE) - Wyższy Komitet Bractwa Ludzkiego (HCHF) wezwał przywódców religijnych i wiernych na całym świecie do czwartkowego postu, modlitw i błagań o dobro całej ludzkości w czwartek , 14 maja o zakończeniu nowej pandemii koronawirusa (COVID-19).

„Tak jak wszyscy widzieliśmy, jak globalna pandemia zabrała życie i środki do życia, byliśmy również świadkami, jak ujawnia ona niektóre z najlepszych cech ludzkości”.

Wezwanie jest częścią wysiłków Komitetu (HCHF) zmierzających do realizacji celów dokumentu dotyczącego braterstwa ludzi. Zachęca ludzi na całym świecie, aby odłożyli na bok wszystkie swoje różnice, zebrali się i wzięli na siebie odpowiedzialność za wirusa, pierwszego i prawdziwego wroga ludzkości w tej erze.

Sędzia Mohamed Abdel Salam, Sekretarz Generalny Komitetu (HCHF) powiedział: „Przytłaczająca odpowiedź na to wezwanie do modlitwy przywódców i ludzi na całym świecie jest prawdziwym świadectwem ludzkiej solidarności i daje nam nadzieję na osiągnięcie globalnej jedności opartej na człowieku zasady braterstwa dla bezpieczeństwa, ochrony i zdrowia całej ludzkości. ”

Zauważył również, że widok wszystkich wierzących spotykających się w modlitwach i błaganiach o zakończenie tej pandemii jest spełnieniem marzeń o powszechnej jedności człowieka, która jest teraz bardzo potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. „Będziemy błagać Boga Wszechmogącego o jego łaskę i miłosierdzie oraz zaufanie, że odpowie na nadzieje milionów wiernych proszących o wybawienie od tej śmiertelnej pandemii” - kontynuował.

Rabin M. Bruce Lustig z USA, starszy rabin w kongregacji hebrajskiej w Waszyngtonie i członek komitetu (HCHF), dodał: „Tak jak my wszyscy widzieliśmy, jak globalna pandemia odebrała życie i środki do życia, byliśmy również świadkami, jak ujawniła niektóre najlepszych cech w ludzkości. ”

Monsignor Yoannis Lahzi Gaid, osobisty sekretarz Jego Świątobliwości Papież Franciszek i członek Komitetu (HCHF), powiedział: „Czekając na lekarstwo, które uwolni ludzkość od tej śmiertelnej pandemii, naszą jedyną nadzieją jest to, że Bóg Wszechmogący uratuje miliony cierpiących na całym świecie i pomóż naukowcom i badaczom w znalezieniu tak oczekiwanego lekarstwa. ”

Komitet (HCHF) stara się zgromadzić ludzkość razem w modlitwie w czwartek, 14 maja, podczas największego zgromadzenia ludzkości dla jednego celu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie niespotykany dotąd zasięg mediów, za pośrednictwem kont społecznościowych Komitetu z hashtagiem #PrayForHumanity, aby umożliwić użytkownikom interakcję i udostępnianie ich filmów, zdjęć i postów.

Komitet (HCHF) jest niezależnym organem przywódców religijnych, naukowców i osób zajmujących się kulturą z całego świata, poświęconym realizacji szlachetnych celów Dokumentu o braterstwie ludzi podpisanego przez papieża Franciszka i szejka Ahmeda el-Tayeba, wielkiego imama Al -Azhar, podczas papieskiej podróży apostolskiej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w lutym 2019 r., Pod patronatem HH Szejka Mohammeda Bin Zayeda Al Nahyana, księcia Abu Zabi i zastępcy najwyższego dowódcy sił zbrojnych ZEA.

* Źródło: AETOSWire

www.businesswire.com/…/Higher-Committe…

Abeer Mahmoud
abeer@pyramedia.biz
annaaurelia
hej katolicy, czy leci z nami pilot ??
Quis_ut_Deus?
Zacytujmy Encyklikę Mortalium Animos papieża Piusa XIgo, który jak wszyscy jego poprzednicy potępiali wypowiadający się w tej sprawie ekumenizm:

> ... pewne koła [pragną] wytworzyć w zakresie porządku, ustanowionego przez Chrystusa Pana Nowym Testamentem. Wychodzą z założenia, dla nich nie ulegającego wątpliwości, że bardzo rzadko tylko znajdzie się człowiek, któryby nie miał w sobie uczucia …More
Zacytujmy Encyklikę Mortalium Animos papieża Piusa XIgo, który jak wszyscy jego poprzednicy potępiali wypowiadający się w tej sprawie ekumenizm:

> ... pewne koła [pragną] wytworzyć w zakresie porządku, ustanowionego przez Chrystusa Pana Nowym Testamentem. Wychodzą z założenia, dla nich nie ulegającego wątpliwości, że bardzo rzadko tylko znajdzie się człowiek, któryby nie miał w sobie uczucia religijnego, widocznie żywią nadzieję, że mimo wszystkie różnice zapatrywań religijnych, nie trudno będzie, by ludzie przez wyznawanie nie których zasad wiary, jako pewnego rodzaju wspólnej podstawy życia religijnego w braterstwie się zjednali. W tym celu urządzają, zjazdy, zebrania i odczyty z nieprzeciętnym udziałem słuchaczy i zapraszają na nie dla omówienia tej sprawy wszystkich, bez różnicy, pogan wszystkich odcieni, jak i chrześcijan, ba, nawet tych, którzy - niestety - odpadli od Chrystusa, lub też uporczywie przeciwstawiają się Jego Boskiej naturze i posłannictwu. Katolicy nie mogą żadnym paktowaniem pochwalić takich usiłowań, ponieważ one polegają na błędnym zapatrywaniu, że wszystkie religie są mniej lub więcej dobre i chwalebne ... Wyznawcy tej idei nie tylko są w błędzie i łudzą się, lecz odstępują również od prawdziwej wiary, wypaczając jej pojęcie i wpadając krok po kroku w naturalizm i ateizm. Z tego jasno wynika, że od religii przez Boga nam objawionej, odstępuje zupełnie ten, ktokolwiek podobne idee i usiłowania popiera.
> Nie którzy tym łatwiej dają się uwieść złudnym pozorom słuszności, gdy chodzi o popieranie jedności wszystkich chrześcijan. Czyż nie jest rzeczą słuszną - wciąż się to powtarza, - ba - nawet obowiązkiem, by wszyscy, którzy wyznają imię Chrystusa, zaprzestali wzajemnych oskarżeń i raz przecież połączyli się we wspólnej miłości? ... A czyż ten sam Chrystus nie chciał, by Jego uczniów poznawano po tym, że się wzajemnie miłują i aby tym różnili się od innych: Po tym poznają wszyscy, że jesteście moimi uczniami, jeżeli będziecie się wzajemnie miłowali")? ... Oby - tak dodają - wszyscy chrześcijanie byli "jednio"! ...
> Ponieważ więc sumienie Naszego Urzędu Apostolskiego każe Nam nie dopuścić do tego, by owczarnia Pana uległa zgubnym złudzeniom, odwołujemy się do Waszej gorliwości, Czcigodni Bracia, byście nie omieszkali zwrócić baczną uwagę na to zło

----------


To jest jednoznaczne potępienie wspólnych modłów, jakie zapowiada Franciszek na dzisiaj, oraz zupełnie błędnych idei ekumenizmu, które rozpowszechniono na SW2 i których promotorem był "święty" JPII.
Anna Jasek shares this
3
Ważny artykuł
Anieobecny
A czy wczoraj, rocznicowo, przypomniał nam Papież o codziennym odmawianiu Różańca, jak prosiła Najświeższa Maryja Panna w Fatimie...?
Pytam bo nie mam TV, może mi umknęło...
predex
sabat czarownic na łysej górz był bardziej wiarygodny niz ta banda oswzustow.
Weronika-S.
Kilka lat temu Szymon Peres zaproponował Franciszkowi utworzenie coś na kształt religijnego ONZ. Zapewne on potraktował to poważnie i we wrześniu 2019 powstał Najwyższy Komitet Bractwa Ludzkiego. Sama nazwa to kwintesencja masonerii. Określenie ,,Najwyższy,, bo taka jest właściwa nazwa, sugeruje, że pełni w stosunku do Kościoła rolę nadrzędną, jest najwyższy, a celem jest marginalizacja Kościoła …More
Kilka lat temu Szymon Peres zaproponował Franciszkowi utworzenie coś na kształt religijnego ONZ. Zapewne on potraktował to poważnie i we wrześniu 2019 powstał Najwyższy Komitet Bractwa Ludzkiego. Sama nazwa to kwintesencja masonerii. Określenie ,,Najwyższy,, bo taka jest właściwa nazwa, sugeruje, że pełni w stosunku do Kościoła rolę nadrzędną, jest najwyższy, a celem jest marginalizacja Kościoła i katolików z ,,błogosławieństwem,, Watykanu.
Propozycja wspólnych modlitw jest propozycją lucyferyczną, ponieważ katolicy nie mogą się modlić w łączności z czcicielami bożków i różnorodnych demonów, bo to obraza Jedynego Boga. Jak Franciszek chce, to niech się sam modli z nimi na swoją własną odpowiedzialność. Poza tym to kpina, modlić się w sprawie tego wirusa w koronie, którego wymarzyli, aby bałamucić ludzi , bo nie ma żadnej pandemii.
WHO otrzymało od Gatesa 50 mil. dolarów, a jak tak to już ogłosili światową pandemia, a Franciszek potwierdzając słuszność zamknął się w Watykanie...