Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
coliber
2336
Jestem przekonany, że to jest piękny tekst dla młodego człowieka, ale również dla każdego, komu młody człowiek jest bliski – tak o najnowszej adhortacji papieża Franciszka „Christus vivit” na antenie Radia Maryja w środowym wydaniu audycji „Aktualności dnia” mówił ks. bp Marek Solarczyk, przewodniczący Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży KEP.
radiomaryja.pl

[TYLKO U NAS] Ks. bp M. Solarczyk o adhortacji „Christus vivit”: Pokazuje wartość, piękno i bogactwo …

Jestem przekonany, że to jest piękny tekst dla młodego człowieka, ale również dla każdego, komu …
jacek61
Niech lepiej biskupi zajma sie przywracaniem tysiącletniej tradycji w Kościele Świętym. Przywrócić tradycyjną mszę św we wszystkich kościołach. Pogonić świeckich szafarzy, ministrantki i wszelkie nowe ruchy w kościele. A ja tu widzę ostatnio bp Solarczyka z co najmniej setką szafarzy świeckich na dniach skupienia. My wierni z nizin kościoła nie chcemy tego. Zawróćcie z tej drogi !
Piotrek pod
„gdyby młody wiedział, a stary mógł, to nie byłoby nic takiego, czego nie dałoby się zrobić”. To zdanie na pewno nie jest prawdą ponieważ istnieją obiektywne prawa fizyki, które ograniczają ludzką swobodę wynikającą z wojnej woli. Jeśli ktoś celowo używa nieprawdy to kłamie.