pl.news
34K

Kardynał Waszyngtonu anulował wiec poparcia dla prawa do życia i Eucharystię

Homoseksualny Kardynał Waszyngtonu, Wilton Gregory, odwołał coroczny międzydiecezjalny marsz i Eucharystię dla osób broniących prawa do życia. Ta Msza była od 25 lat odprawiana dla uczestników Marszu w Obronie Prawa do Życia.

Gregory tłumaczy się "procesem uzgadniania" z innymi diecezjami, które chcą skupić się na "działalności miejscowej" i czynić wysiłki w kierunku Marszu w Obronie Prawa do Życia organizowanego dla ich własnego stanu".

Biskup Tyler, Joseph Strickland, napisał na Twitter.com (15 listopada), że "musi sprzeciwić się" tej anulacji: "mamy prezydenta, który jest nastawiony ekstremalnie wrogo do życia i właśnie rezygnujemy ze swojego głosu jako naród? Mówię tak wysiłkom w skali stanu, ale potrzebujemy głosu narodowego w tym ciężkim czasie".

Msza odprawiana w Wigilię Świętą w Bazylice Narodowego Sanktuarium Niepokalanego Poczęcia, poprzedzająca Narodowy Marsz w Obronie Prawa do Życia, będzie nadal odprawiana.

#newsAwzsbfundu

Koza Nutria
Powinni byc heteroseksualni I zyjacy w czystosci I celibacie.
Turon0001 Kowalski
A ja się pytam, jak można być w ogóle jakośseksualnym kardynałem? Ja myślałem że oni żyją w celibacie!!!!!!!!!!
Walczyć o prawdę
To następcy żydowskich faryzeuszy, zwodziciele, którzy nie uznają Bożej prawdy, tak jak Żydzi nie uznali Chrystusa. Historia się powtarza w odmiennych barwach.