coliber
262
Tak długo, jak będziecie ufać PiS, będziemy starali się, by rozwój gospodarczy i polityka państwa była dla dobra całego narodu – powiedział premier Mateusz Morawiecki na niedzielnym spotkaniu z mieszkańcami Świdnicy (Dolnośląskie).
radiomaryja.pl

Premier M. Morawiecki: Pod rządami PiS polityka państwa będzie dla dobra całego narodu - RadioMaryja.pl

Tak długo, jak będziecie ufać PiS, będziemy starali się, by rozwój gospodarczy i polityka państwa …
przeciwherezjom
Co komu po "wspaniałej" ekonomii i gospodarce, jak dzieci są mordowane i geje w asyście policji se maszerują po ulicach i... przedszkolach....??? Co Polsce po cywilizacji śmierci? Czyż Bóg będzie bez końca milczał i czekał i czekał, aż Polacy się nawrócą??? Podtopienia, susza, gradobicia, awaria ścieków to dopiero początek, takie delikatne ostrzeżenie. W innych krajach mają już gratis potężne …More
Co komu po "wspaniałej" ekonomii i gospodarce, jak dzieci są mordowane i geje w asyście policji se maszerują po ulicach i... przedszkolach....??? Co Polsce po cywilizacji śmierci? Czyż Bóg będzie bez końca milczał i czekał i czekał, aż Polacy się nawrócą??? Podtopienia, susza, gradobicia, awaria ścieków to dopiero początek, takie delikatne ostrzeżenie. W innych krajach mają już gratis potężne cyklony, powodzie, teraz Albania trzęsienie ziemi, wulkany tylko czekają by wybuchnąć, a "świętą" Polskę ominą te przyjemności? Wątpię. Raczej może dostać większy wycisk, bo Bóg od kraju katolickiego więcej wymaga.
Vittorio,Andreas
Bełkot propagandy.