Clicks1.7K

Propaganda szczepień, segregacja i szantaż

Propaganda szczepień, segregacja i szantaż

Dobrowolne szczepienia? Egzekwowane przez szantaż!

Po wszystkich „dobrych wiadomościach” o postępach w opracowywaniu szczepionek o ubocznych nieznanych działaniach, rozpoczyna się kolejna agresywna ofensywa. Dosłownie wszystko zostanie wyciągnięte, aby „przekonać” ludność, że naprawdę powinni otrzymać szczepienie covidowe…


Najbardziej optymistyczne historie są następnie umieszczane w mediach głównego nurtu (kupionych, opłaconych) o tym, jak fantastyczny jest rozwój różnych szczepionek covidowych, ale już przewidują problem z dystrybucją.

A ten problem polega na tym: Jak śmiertelnie zastraszyć populację tak, by masowo przestraszeni ludzie ustawiali się w kolejkach do szczepień.

To pierwszy krok w kierunku totalnego manipulowania ludźmi i przekształcenia ich w zdalnie sterowane jednostki.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że cała ta fałszywa pandemia została tak zaaranżowana, by w końcu ludzie zostali połączeni z centralą która nie tylko, że będzie ludźmi sterowała ale i całkowicie ich kontrolowała, to wiesz, że szczepienia staną się obowiązkowe.

Wszyscy ci którzy jeszcze teraz są uspokojeni samokontrolą i wiadomościami, że coś takiego nie pasuje do ich mentalności, do ludzi wolnych, – nie dajcie się uśpić, propaganda w rękach wpływowych polityków i ogromnych koncernów farmaceutycznych oraz psychopatycznych despotów pracujących w biolabs nad bronią biologiczną, ma potężne zasoby finansowe by przy pomocy korupcji, szantażu, presji mieć do swojej dyspozycji wszelkie najważniejsze mass media, oświatę i tymi sposobami prać ludzkie mózgi zastępując je na stałe TV NEWS!.

To wszystko wydaje się science fiction, ale niestety tak nie jest:

Jeśli podejdziesz do tej sprawy za pomocą technik Trouble Shooter,.. Trouble Shooter przygotuje listę możliwych wskazówek. przejdziesz przez listę krok po kroku. Aby wykluczyć wskazówki lub znaleźć potwierdzenie. Spośród powyższych kombinacji najbardziej przerażające, a zarazem najważniejsze, biorąc pod uwagę ‚grozę przerażającego wirusa’, to są szczepienia w połączeniu z nanotechnologią.

Ponieważ wiele osób nie ma pojęcia, jak daleko posunęła się ta technologia i nad czym ci twórcy tam pracują, polecam zastanowić się nad konsekwencjami.

Jeśli to prawda, jak twierdzą teoretycy spiskowi, że szczepionki zawierają nanotechnologię w szpiegowaniu, wywieraniu wpływu, kontrolowaniu lub cokolwiek innego, to potrzebna jest również globalna cyfrowa sieć wystarczająco silna, aby zbierać i przetwarzać wszystkie te dane. Ludzie nie mogą tego zrobić sami, a przy 4G nie jest to możliwe. 5G jest znacznie większej wydajności.

Z drugiej strony, poza tym mamy na świecie propagandę przerażającego wirusa, i propagandziści straszą nas dzień i noc o jeszcze groźniejszych nowych mutacjach, tak że ze strachu niedługo będziemy w panice stać w kolejce na szczepienie wcześniej, niż nasz sąsiad.

A co do tych opornych którzy nie wymienili swojego mózgu na TV NEWS, to wiadomo że nie zostaną dopuszczeni do „nowego” zaszczepionego społeczeństwa.

Według twórców pandemii, jeśli nie zostaniemy zaszczepieni i przez to nie zaaplikują nam do organizmu nanotechnologii – to zadziała segregacja. A przecież ten „taki dobry”, „szlachetny” pan Gates, zrezygnował ze wszystkiego, aby „ofiarnie pomóc” światu w szczepieniach i rozwoju szczepionek. Ten „dobroczyńca” chce dla nas jak najlepiej, czy taki ktoś pozwoliłby nam wstrzyknąć coś z nanotechnologii?.

Dziś wiemy że on skupia się na nowych technologiach, wystarczy spojrzeć na jego najnowszą opatentowaną technologię. Czy ten człowiek najwyraźniej ma tylko dobre intencje?

Taka fałszywka jak oświadczenie , że nigdy nie będzie obowiązku szczepień bezpośrednich ani pośrednich, to fakt, bo nie gwarantuje, że ludzie nie będą mimo wszystko zobowiązani do zaszczepienia. Już tym zajmą się odpowiednie instancje by ludzi segregować i zakazywać wstępu, pracy, kontaktów dla nieszczepionych.

Nie jest to obowiązek, ale powoduje wykluczenie społeczne i korzyści dla tych, którzy zostali zaszczepieni, w porównaniu z tymi, którzy nie zostali zaszczepieni.

Nie można też wykluczyć, że osoby, które przyjmują szczepionkę będą mogły w końcu korzystać z życia bez ograniczeń niż osoby, które nie zostały zaszczepione. Ponieważ czas tzw osłony jest bardzo ograniczony. [Nie rozumiem tego zdania i nie potrafię go przeformułować – admin]

W przekupstwie, szantażu, wymuszeniu paszportów covidowych siła argumentu

Profesor Uniwersytetu Oksfordzkiego zasugerował, aby dać ludziom, którzy przyjmują szczepionkę, pewną sumę pieniędzy, aby wynagrodzić ich za ich wkład w społeczeństwo. Kolejny możliwy „dar” dla zaszczepionych: możliwość gratisowego wyjazdu na wakacje.

Ostatnio na Zachodzie w drukowanej prasie całe strony były o tym, jak energicznie należy podjąć kolejny krok, aby przekonać zwłaszcza młodych ludzi do zaszczepienia się. Dzieje się tak dlatego, że ogólnie i słusznie, nie potrzebują oni w ogóle szczepionki przeciwko tej odmianie grypy, na którą i tak nie chorują lub prawie nie chorują.

I oczywiście w artykule zainteresowanego w masowej dystrybucji szczepionek wspomina się również o znanym sprzedawcy szczepionek Ab Osterhaus. W artykule tym omówiono, jakie kampanie (medialne) (propagandowe) można przeprowadzić, aby przekonać młodych ludzi.

Osterhaus ma pomysł: „Zaszczep się, żeby wrócić do pubu, na dyskotekę itp…

Możemy więc spodziewać się tego rodzaju okrzyków w kampanii propagandowej.

Ale jest jeszcze coś co ukazuje chwyty poniżej pasa.

Na Zachodzie w 2013 roku spróbowali podobnej strategii. Potem przeprowadzili kampanię, w której zaszczepione dzieci dostały kolorową bransoletkę z informacją, że nie są mięczakami. To oczywiście oznacza, że każde dziecko, które nie zostanie zaszczepione, jest mięczakiem i to jest tak, jak chcą teraz, forma wykluczenia społecznego dzieci.

Reklama skierowana do dzieci nie powinna sugerować, że posiadanie lub używanie określonego produktu zapewnia im fizyczną lub społeczną przewagę nad innymi dziećmi, ani że brak określonego produktu prowadzi do odwrotnego skutku.

Mamy już rozpoczęte gwałtowne i szeroko zakrojone kampanie propagandowe, aby przekonać wszystkich, zwłaszcza młodzież, do szczepienia się przeciwko koronie. Pieniądze nie grają w tym żadnej roli, a radio, telewizja, gazety i każda inna forma mainstreamowych (= kupionych) i oficjalnych mediów będzie pełna prób przekonania ludzi do zaszczepienia się.

Gdy znów łamią zasady, tak jak w 2013 roku, trzeba będzie przywołać ich do porządku i protestować a nawet za pośrednictwem sądu walczyć, tylko zeitgeist jest teraz zupełnie inny niż w 2013 roku bo z obserwacji wynika że większość ludzi już zamieniła swój niezależny mózg na TV NEWS.

Zjawisko to jest obecnie na porządku dziennym wokół całego tego wirusa, nawet konstytucja jest deptana a ludzie nie reagują bo tak pracuje ich super TV NEWS MÓZG !

Zadaj sobie pytanie, dlaczego są tak niesamowicie zaangażowani w szczepienie wszystkich. Dlaczego rząd to robi? Rząd, który raz po raz udowadnia, że nie obchodzi go zdrowie ludzi, inaczej nie żylibyśmy w kraju, w którym są miliony przewlekle chorych ludzi.

Zadaj sobie pytanie, skąd pochodzi ta szalona liczba przewlekle chorych osób. W ciągu lat liczba osób z jedną lub kilkoma chorobami przewlekłymi ciągle rosła. Choroby przewlekłe są szczególnie powszechne wśród osób starszych. Jednak wzrost w ostatnich latach widoczny jest we wszystkich grupach wiekowych.

A jeśli jest jasne, że rząd nie dba o twoje zdrowie, jaki mają interes w przeforsowaniu szczepień w ten sposób przeciwko odmianie grypy, która spowodowała mniej zgonów w trzech czwartych istnienia niż epidemia grypy sprzed kilku lat ! A gdzie się podziała grypa?

Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU napisał;

morawiecki, duda, szumowski, niedzielski, kaczyńska i reszta tej bandy.. aaa.. i kuchciński.. wiecie za co.. CAŁA TA BANDA NA STRYCZEK ! ZA HOLOKAUST NARODU POLSKIEGO !
=====================================================
....SZYDKI -MASONSKIE SĄ ŚWIADOMI TEGO , DLATEGO OBSTAWILI SIE WOJSKIEM , MILICJA I ŚCIĄGNĘLI SIEKIER…
More
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU napisał;

morawiecki, duda, szumowski, niedzielski, kaczyńska i reszta tej bandy.. aaa.. i kuchciński.. wiecie za co.. CAŁA TA BANDA NA STRYCZEK ! ZA HOLOKAUST NARODU POLSKIEGO !
=====================================================
....SZYDKI -MASONSKIE SĄ ŚWIADOMI TEGO , DLATEGO OBSTAWILI SIE WOJSKIEM , MILICJA I ŚCIĄGNĘLI SIEKIERNIKÓW ZE WSCHODU ,BO IDA NA CAŁOŚĆ , ABY WYBIĆ GOJÓW !
Weronika....S
Moja osobista refleksja jest taka, że ten ich ,,śmiertelny,, koronawirus po prostu ,,nie wypalił,,. Wyprodukowano co innego niż chcieli. Poprzez śmierć zaszczepionych mieszkańców domów opieki z północnych Włoch, którzy po tymże szczepieniu zmarli, chcieli przygotować świat na paniczny lęk przed koronawirusem. Początkowo im się to udało. Z czasem jednak okazało się, że to
dolegliwości zbliżone do …More
Moja osobista refleksja jest taka, że ten ich ,,śmiertelny,, koronawirus po prostu ,,nie wypalił,,. Wyprodukowano co innego niż chcieli. Poprzez śmierć zaszczepionych mieszkańców domów opieki z północnych Włoch, którzy po tymże szczepieniu zmarli, chcieli przygotować świat na paniczny lęk przed koronawirusem. Początkowo im się to udało. Z czasem jednak okazało się, że to
dolegliwości zbliżone do objawów grypowych. Obecnie ludzie nie tyle boją się zakażenia koronawirusem, co boją się kar nakładanych za brak maski na twarzy.
Ponieważ koronawirus nie okazał się tak śmiercionośny jak chcieli, więc obecnie ,,uzupełniają,, szczepionkami.
Mam wrażenie, że akcje kowidowe ujawniły też u niektórych upodobanie do brzydoty, niektóre maski są odrażające i poniżające człowieka.

Gdyby nawet kiedyś zniesiono obowiązek zakładania masek, to ludzie będą je nosić ,,na wszelki wypadek,, by się nie zarazić. Zauważyłam, że ludzie bez masek szukają swego towarzystwa, odsuwając się od tych w maskach.
W dnie powszednie w kościele do którego uczęszczam, w czasie czerwcowych nabożeństw wierzący bez masek stanowią większość. Proporcje się zmieniają w czasie Mszy Świętej w niedzielę. Ale też jest coraz więcej wiernych bez maski na twarzy.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
każdy - zaszczepiony, to już ich sukces, ostatecznym celem - kontrola totalna

z ocenianiem, czy im wyszło, czy nie, poczekałbym do jesieni, bo wtedy mają się zmienić zasady gry.
Sławomir Sokołowski
Raczej tak, wirus widmo jest tylko pretekstem do "szczepień", a szczepienia narzędziem ludobójstwa i zniewolenia.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
DOKŁADNIE !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Jeśli zdajesz sobie sprawę, że cała ta fałszywa pandemia została tak zaaranżowana, by w końcu ludzie zostali połączeni z centralą która nie tylko, że będzie ludźmi sterowała ale i całkowicie ich kontrolowała, to wiesz, że szczepienia staną się obowiązkowe.

Wszyscy ci którzy jeszcze teraz są uspokojeni samokontrolą i wiadomościami, że coś takiego nie pasuje do ich mentalności, do ludzi wolnych,…
More
Jeśli zdajesz sobie sprawę, że cała ta fałszywa pandemia została tak zaaranżowana, by w końcu ludzie zostali połączeni z centralą która nie tylko, że będzie ludźmi sterowała ale i całkowicie ich kontrolowała, to wiesz, że szczepienia staną się obowiązkowe.

Wszyscy ci którzy jeszcze teraz są uspokojeni samokontrolą i wiadomościami, że coś takiego nie pasuje do ich mentalności, do ludzi wolnych, – nie dajcie się uśpić, propaganda w rękach wpływowych polityków i ogromnych koncernów farmaceutycznych oraz psychopatycznych despotów pracujących w biolabs nad bronią biologiczną, ma potężne zasoby finansowe by przy pomocy korupcji, szantażu, presji mieć do swojej dyspozycji wszelkie najważniejsze mass media, oświatę i tymi sposobami prać ludzkie mózgi zastępując je na stałe TV NEWS!.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
problem polega na tym:

Jak śmiertelnie zastraszyć populację tak, by masowo przestraszeni ludzie ustawiali się w kolejkach do szczepień.