martyr.pl ZOBACZYWSZY TO-TO SAMI CHCIELIŚMY COŚ NAPISAĆ... ale ubiegła nas znakomita Komentatorka. Można jeszcze tylko dodać, że na koszulce jest METALLICA. Tak to bożek demokracji zjada swoich …More
martyr.pl
ZOBACZYWSZY TO-TO SAMI CHCIELIŚMY COŚ NAPISAĆ... ale ubiegła nas znakomita Komentatorka. Można jeszcze tylko dodać, że na koszulce jest METALLICA. Tak to bożek demokracji zjada swoich uczestników, czyniąc z nich swych wyznawców i powodując, że są gotowi pójść na za daleko idące kompromisy - jeśli w ogóle kiedykolwiek trzymali jakiś pion, bo ta METALLICA świadczy o tym, że kandydatka-podlizująca się nisko instynktownym wyborcom do dziś nie rozumie, że katolicki opór wobec świata realizuje się na każdym polu. Tak, to trudne, szalenie trudne, ale tak właśnie jest. Jeszcze nie opieraliśmy się aż do przelewu krwi, a już się za parę potencjalnych głosów gawiedzi sprzedajemy, pani Ewo? Wstyd, w podwójnym tego słowa znaczeniu. Na koniec spytamy jeszcze: Co na ten baner i na te koszulkę Pani mąż?
Martyr Martyr
Usunęliśmy przypadkowo komentarz, w którym Piotr Paweł Gruszka pyta, co jest niestosownego w ubiorze kandydatki Ewy. Pytamy w odpowiedzi: czy nie miałby nic przeciw temu, by na banerze w takim wdzianku pokazała się Jego Mama, Żona albo Córka? Jeśli nie, nie mamy już nic do dodania.
Piotr Paweł Gruszka
Poprawność polityczna przetacza się przez całą scenę mediów Polskich i niestety u was też jest widoczne. W przeciwieństwie do Was nie widzę tutaj żadnej wskazówki świadczącej o roznegliżowaniu co znaczy, że macie urojenia. Domyślam się, że na nie jednej szczepionce się skończyło. Uważam, że po to jesteśmy istotami Homo Sapiens żeby myśleć i nie da się manipulować w najważniejszych tematach. Ten …More
Poprawność polityczna przetacza się przez całą scenę mediów Polskich i niestety u was też jest widoczne. W przeciwieństwie do Was nie widzę tutaj żadnej wskazówki świadczącej o roznegliżowaniu co znaczy, że macie urojenia. Domyślam się, że na nie jednej szczepionce się skończyło. Uważam, że po to jesteśmy istotami Homo Sapiens żeby myśleć i nie da się manipulować w najważniejszych tematach. Ten komentarz dedykuję tym co mają zwichrowany pogląd na różne tematy, dla których nawet w kosmosie możesz zostać ustrzelony przez ptasią kupę spadającą z nieba.
Martyr Martyr
Nie tego dotyczy komentarz pani Wiadrowskiej, tylko nieodpowiedniego ubioru
Piotr Paweł Gruszka
Ale lewactwo ma problem bo nawet nie zdaje sobie sprawy, że można mieć pro Polskie pogląd czyli inaczej Konserwatywne ale nie takie jak ma PiS bo ci to są ukrytymi Lewakami udającymi Prawicę. Pani Wiadrowska w tym komentarzu pokazuje, że wzięła o jedną szczepionkę za mało i tak pozostanie do końca jej życia.