pl.news
21.7K

Burke: biskupi mówią jak świeccy menedżerowie, Covid-19 jest "wykorzystywany"

Światowe siły każą nam wierzyć, że jesteśmy "sami i zależni" od nich, podczas gdy oni zniewalają nas do swoich "bezbożnych i morderczych planów", powiedział kardynał Burke.

W sobotniej homilii w La Crosse (Wisconsin, USA) Burke ostrzega przed "rozprzestrzenianiem się na świecie marksistowskiego materializmu", który przynosi zniszczenie i śmierć i wydaje się "przejmować władzę nad naszym narodem".

Oczywiste jest, że Covid-19 "został wykorzystany" przez siły nieprzychylne dla rodzin i wolności do realizacji ich złego programu, tak zwanego "Wielkiego Powrotu", który jest prowadzony przez manipulację obywatelami i narodami poprzez ignorancję i strach, powtarza słowa Burkego AlphaNewsMn.com (13 grudnia).

Zauważa on, że biskupi mówią do wiernych jak świeccy menedżerowie: "w spotkaniu ze światem Kościół dostosowuje się do świata, zamiast wzywać świat do nawrócenia".

#newsNqerlppyfm

17:28
ktoz jak Bog1
Juz dawno temu sygnalizowalem "nowomowe" w Kosciele katolickim, zwlaszcza obszaru Europy i Ameryki/Australii. Zamiast 'pasterz" zaczeto uzywac okreslenia lider/liderzy, co ma odniesienie jedynie do spraw swieckich. Zatem i ta droga postepuje zeswiecczenie Kosciola.
jac05
Można ich nazwać menadżerami albo duchowymi inżynierami. Wszystko niemal biorą na chłodno, przystawiają swój rozum wyszkolony wieloma ziemskimi naukami a odruchy serca, emocje tłumią. Pan Jezus powiedział do s. Anieli w Pójdź za Mną, że Jego duszpasterze szukają mądrości w księgach zamiast szukać miłości. Panie Jezu przyjdź !