m.rekinek
114.5K

1 NA 73 ZASZCZEPIONYCH BRYTYJCZYKÓW NIE ŻYJE. Dane rządu Wielkiej Brytanii.

Brytyjczycy odrzucający śmiertelną szczepionkę na koronawirusa z Wuhan (COVID-19) są naprawdę błogosławieni, ponieważ znajdują się dalej od grobu niż ci, którzy zdecydowali się na zastrzyk .

Dane z brytyjskiego Urzędu Statystyk Narodowych (ONS) ujawniły, że jeden na 110 zaszczepionych Brytyjczyków zmarł do 31 stycznia 2022 r. Tymczasem tylko jeden na 187 nieszczepionych Brytyjczyków zmarł w tym samym okresie. Niestety ta rozbieżność powiększa się z każdym dniem.

Bardziej aktualne dane z ONS wykazały, że jeden na 73 zaszczepionych Brytyjczyków zmarł na dzień 31 maja 2022 r. Ten gwałtowny wzrost liczby zgonów wśród zaszczepionych Brytyjczyków był zdecydowanie powodem do niepokoju, ponieważ 43 miliony osób w Wielkiej Brytanii otrzymało zastrzyk z co najmniej jedną dawką szczepionki COVID-19.

Według krajowego systemu zarządzania szczepieniami w tym kraju oznacza to, że w Anglii nieszczepionych pozostaje 19,6 mln osób. To bezpośrednio zaprzeczało twierdzeniom rządu brytyjskiego i mediów głównego nurtu, że tylko od trzech do pięciu milionów Brytyjczyków nie zostało jeszcze wstrzykniętych.

„Te liczby dowodzą, że na pewno mamy poważny problem” — zauważył Daily Expose . „Nie ma innego wniosku, który można by znaleźć, ponieważ wskaźniki śmiertelności na 100 000 są najniższe wśród nieszczepionych, poza tym, że zastrzyki COVID-19 zabijają ludzi”.

„Media rządowe i mainstreamowe nigdy by wam tego nie powiedziały. Niezwykła ilość twoich ciężko zarobionych pieniędzy wydanych na te eksperymentalne, szkodliwe zastrzyki i ilość propagandy, której użyli, aby zmusić opinię publiczną do ich przyjęcia, jest haniebna i stanowi zbrodnię przeciwko ludzkości. Dlatego nigdy nie przyznają się do szkód, które wyrządzili”. (Powiązane: Wielka Brytania ukrywa TYSIĄCE zgonów spowodowanych szczepionką COVID-19 .)

UKHSA: Osoby zaszczepione odpowiadają za 90 procent zgonów na COVID-19

Downing Street był nieugięty w przepychaniu boosterów, ale nowe badania wykazały, że boostery tylko „zwiększają” liczbę zgonów poszczepiennych. Co więcej, sama brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia (UKHSA) ujawniła, że zaszczepione osoby odpowiadały za 90 procent wszystkich zgonów z powodu COVID-19 w Anglii. Okazało się również, że cztery z pięciu zgonów w Wielkiej Brytanii należą do osób, którym wstrzyknięto dawki przypominające COVID-19.

Dane opublikowane 6 lipca przez ONS obejmują okres od 1 stycznia 2021 do 31 maja 2022. Obliczenia przeprowadzone przez Expose wykazały, że między 1 stycznia 2021 a 31 stycznia 2022 zmarło łącznie 394 178 zaszczepionych osób . Zmarło natomiast tylko 104 659 osób niezaszczepionych. Biorąc pod uwagę te obliczenia, już niedługo setki tysięcy Brytyjczyków zostanie pochowanych.

Poza tym dane ONS wykazały, że wskaźniki śmiertelności na 100 000 są najniższe wśród nieszczepionych w każdej grupie wiekowej. Prowadzi to do wniosku, że zastrzyki z COVID w rzeczywistości zabijają ludzi.

Biorąc pod uwagę te alarmujące liczby, brytyjski kardiolog dr Aseem Malhotra wezwał do natychmiastowego zawieszenia szczepionki COVID-19. Dołączył do wielu Brytyjczyków zmęczonych narracją, że szczepionki są niezbędne do wznowienia normalnego życia.

„Istnieje mocny argument naukowy, etyczny i moralny, że obecne podawanie szczepionki COVID musi zostać wstrzymane, dopóki wszystkie surowe dane nie zostaną poddane w pełni niezależnej analizie” – napisał. „Dopóki wszystkie surowe dane dotyczące szczepionek mRNA COVID-19 nie zostaną niezależnie przeanalizowane, wszelkie twierdzenia, które twierdzą, że przynoszą one ludzkości korzyści netto, nie mogą być uważane za oparte na dowodach”.

Z doświadczenia Brytyjczycy zdali sobie sprawę, że szczepionki nie są cudownym lekarstwem na COVID-19, ponieważ zaszczepieni nie tylko umierają – są zabijani. Eksperymentalne szczepionki nie przyniosły pożądanych rezultatów , a ludzie mają prawo robić ze swoimi ciałami wszystko, co chcą.

Źródła obejmują:

Government reports confirm 1 in every 110 COVID Vaccinated people had died by January 2022, compared to just 1 in every 187 Unvaccinated people
Inverse.com
Dr Aseem Malhotra: Suspend All COVID-19 mRNA Vaccines Until Side-Effects are Fully Investigated-Had Promoted Them on TV
Brighteon.com
daniela.mlynarczyk shares this
1.2K
darek104
Ruletka gdzie rewolwer ma 3 komory i 2 są pełne.