m.rekinek
136K

,,UWAŻAM, ŻE SZCZEPIENIE COVID OBNIŻYŁO IQ U LUDZI O 20%" - dr Vernon Coleman

Nie ma wątpliwości, że ludzie stają się coraz głupsi.

Wczoraj widziałem zdjęcie dziewczyny trzymającej tabliczkę z napisem „Podążaj za nauką”.

Niestety miała na sobie maskę, co jest dość dziwne.

Podobnie jak rodzina królewska, której motto brzmi: „Wszyscy powinni przestać latać oprócz nas”, najwyraźniej nie wierzyła w robienie tego, co głosiła.

od dr Vernona Colemana

Wszędzie widać dowody na to, że spora część światowej populacji straciła większość komórek mózgowych i stała się tak głupia, jak ostatnia brytyjska dublerka komediowa „Truss and Kwarteng”.

Duża część młodych ludzi twierdzi, że jest niespokojna, ponieważ nie rozumie, co się dzieje. Boją się „covid”, „covid długiego” i prawdopodobnie także „krótkiego covid”. Kochają swoje aplikacje i karty kredytowe i nienawidzą gotówki.

Ich problem polega na tym, że są zbyt głupi, aby zrozumieć, co się dzieje, zdać sobie sprawę, że nic nie dzieje się przypadkowo i że jesteśmy na krawędzi wielkiego resetu.

Szacuję, że szczepienia Covid obniżyły średnie IQ zaszczepionych o co najmniej 20 punktów.

W połowie grudnia 2021 r. (prawie rok temu) ostrzegałem w niektórych filmach, że łatwowierni głupcy, którzy zgodzili się na szczepienie Covid-19 (szczepienie, którego nie potrzebowali, które nie przeszkodziło im zachorować na Covid, który mógłby ich zabić lub obezwładnić je na całe życie) mogą doznać poważnego uszkodzenia mózgu i stracić rozum w wyniku szczepienia.

Ten strach był prawdziwy.

W końcu już w 2020 roku ustalono, że o szczepieniu Covid-19 nikt nie wiedział. Zapał brytyjskiej Agencji ds. Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej do zatwierdzenia produktu, o którym wydawało się, że nie ma żadnych informacji, nigdy nie został odpowiednio wyjaśniony, chociaż jako pierwszy ujawniłem, że MHRA otrzymała ogromną sumę pieniędzy od Fundacji Billa i Melindy Gatesów która ma powiązania finansowe z producentami szczepionek, takimi jak Pfizer.

Jeśli chodzi o wpływ na mózg, najważniejsze pytanie brzmiało: czy nanocząstki lipidowe mogą przenosić szczepionkę mRNA przez barierę krew-mózg?

Bariera krew-mózg to półprzepuszczalna bariera komórek, która zapobiega przedostawaniu się pewnych substancji z krwi do ochronnego płynu wokół ośrodkowego układu nerwowego.

Wiedza, czy tak jest, jest kluczowa, ponieważ jeśli tak jest, możliwe jest wszystko, co może się przydarzyć mózgowi.

Wreszcie płynne nanocząsteczki są już wykorzystywane do transportu innych leków przez barierę krew-mózg.

Jeśli LNP przenoszą szczepionkę mRNA do mózgu, neurony, komórki mózgowe, mogą zostać oznaczone jako obce przez układ odpornościowy organizmu. A im więcej dopalaczy, tym gorszy staje się problem.

Istnieje obawa, że komórki mózgowe mogą zostać zaatakowane i zabite przez cytotoksyczne limfocyty T.

Niestety mRNA znaleziono w prawie wszystkich tkankach człowieka. Został znaleziony w sercu, płucach, wątrobie i jądrach. A japońskie badanie wykazało, że szczepionka faktycznie dostaje się do mózgu.

Niepokojący jest również fakt, że naukowcy zwrócili się o badania w celu zbadania jakiegokolwiek związku między szczepionkami a ostrą demielinizacją OUN.

Jak długo potrwa, zanim uda się prawidłowo zidentyfikować uszkodzenie mózgu?

Nie mam zielonego pojęcia.

I nikt inny też nie wie.

W normalnym eksperymencie z nowym lekiem lekarze badaliby i testowali wszystkie możliwe problemy przed wprowadzeniem leku do powszechnego użytku. Dlatego testowanie leku przed jego upublicznieniem zajmuje zwykle do 15 lat.

Ale szczepionka Covid-19 została podana niezliczonym milionom ludzi, a nikt nie miał najmniejszego pojęcia, co się wydarzy.

Jeśli zostałeś zaszczepiony, pierwszą pewnością wydaje się to, że szczepionka mRNA dostanie się do twojego mózgu.

Druga pewność jest taka, że im więcej otrzymałeś szczepień, tym jest to bardziej niebezpieczne.

Tylko czas może powiedzieć, ile komórek mózgu umrze. I dzieci, które oczywiście są na krawędzi, ponieważ i tak są bardziej bezbronne i prawdopodobnie będą żyć dłużej.

Niektórzy eksperci, konsultanci i regulatorzy powiedzą Ci, że ryzyko jest niewielkie. Ale skąd mogą wiedzieć? A co jest niskie? Powiedzieli nam, że problemy z krzepnięciem krwi są niewielkie.

Moim zdaniem jeden z tych zastrzyków jest odpowiednikiem zażycia dużej dawki LSD i zobaczenia, co się stanie. I masz nadzieję, że nie skończysz jak Peter Green.

I pamiętaj, że szczepienie Covid-19 nie chroni przed złapaniem lub przekazaniem Covid-19. Zgodnie z oficjalnymi wytycznymi, nadal możesz zachorować lub przekazać Covid-19 po trzech szczepieniach.

Ci, którzy zostali zaszczepieni tym toksycznym środkiem, mogą teraz czuć się trochę nieswojo.

Jeśli nadal masz wystarczająco sprawną tkankę mózgową, aby to przeczytać.

W międzyczasie pamiętaj o naszym haśle: nie ufaj rządowi, unikaj środków masowego przekazu i walcz z kłamstwami.

Bestsellerowa książka Vernona Colemana Endgame wyjaśnia przerażającą prawdę o oszustwie Covid i oszustwie globalnego ocieplenia – i wyjaśnia, dokąd zmierzamy. Endgame jest dostępny na Amazon w twardej oprawie, miękkiej oprawie i e-booku.

I Reckon the Covid Jab Has Lowered the Average IQ by 20 Points - HopeGirl Blog
Tymoteusz
„W międzyczasie pamiętaj o naszym haśle:
nie ufaj rządowi, unikaj środków masowego przekazu i walcz z kłamstwami.”
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
2.1K
,,Jeśli zostałeś zaszczepiony, pierwszą pewnością wydaje się to, że szczepionka mRNA dostanie się do twojego mózgu.''
To już wiadomo dlaczego, tyle osób teraz jest upośledzonych psychicznie i niedorozwiniętych umysłowo!
Krystian N.
A ja uważam, że już przed szczepieniem mieli IQ o 20% niższe.
sługa Boży
I tak to mniej więcej wygląda...