02:09
RKL25
242.3K
Siostra Łucja: Niebo przyjęło poświęcenie z 1984 r. Fragment materiału: Tajemnice Jana Pawła II. O czym wiedział Jan Paweł II? www.youtube.com/watchMore
Siostra Łucja: Niebo przyjęło poświęcenie z 1984 r.

Fragment materiału: Tajemnice Jana Pawła II. O czym wiedział Jan Paweł II? www.youtube.com/watch
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
91
Dario2017dario shares this
2
moje filmy.
filmMore
moje filmy.

film
RKL25
Siostra Łucja powiedziała, że poświęcenie z 1984 r. pozwoliło uniknąć wojny atomowej, która miała się rozpętać w 1985 r.
Weronika.S
Nie chodzi o błędy polityczne, lecz religijne. Komunizm się wypalił, upadł jak upadają systemy totalitarne. Chodzi o błędy prawosławia, a tu się nic nie zmieniło. Nie było poświęcenia zgodnego z życzeniem Matki Bożej, bo byłyby tego efekty , a ich nie ma.
Rafał_Ovile
mariba Siostra Łucja mówiła hierarchii i bliskim(n.p. patrz wywiad z siostrzenicą Marią dos Santos) że poświęcenie zostało przyjęte ("Niebo") i Rosja się nawróciła (w rozumieniu ateistycznego komunizmu). Potwierdzają to zgodnie relacje świadków. Istnieje jeszcze inna teoria na temat możliwości akceptacji poświęcenia Rosji, jako kompozycji, o której się publicznie nie dyskutuje...
mariba
Pytanie oczywiśći co powiedziała Siostra Łucja, ja słyszałem że poświęcenie to - znaczy z 25 marca 84, skomentowała - nic więcej nie dało się zrobić, NMP jednak może coś teraz zdziałać. - Coś takiego (z pamięci) może ktoś wie coś bliżej na ten temat ???