08:44
74pat
2711.5K
Objawienie na Siekierkach - Władysława Papis. Władysława Papis (z domu Fronczak) pierwsze objawienie miała 3 maja 1943 roku. Od tego momentu do 1949 roku doznała wielu objawień Matki Boskiej i Jezusa …More
Objawienie na Siekierkach - Władysława Papis.

Władysława Papis (z domu Fronczak) pierwsze objawienie miała 3 maja 1943 roku. Od tego momentu do 1949 roku doznała wielu objawień Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa, zawsze w tym samym miejscu - w sadzie pod wiśnią przy ul. Gościniec. Teraz w tym miejscu stoi Sanktuarium Matki Boskiej Opiekunki Młodzieży. Wywiad zrealizowany w ramach projektu Korzenie Siekierek.

video.google.com/videoplay
Dawid shares this
3
Objawienie na Siekierkach - Władysława Papis.
Objawienie na Siekierkach - Władysława PapisMore
Objawienie na Siekierkach - Władysława Papis.

Objawienie na Siekierkach - Władysława Papis
Giża Irena shares this
5
Album Ireny.
1. Pieśń o BernardettcieMore
Album Ireny.

1. Pieśń o Bernardettcie
jadwiska
Siekierkowskie orędzia wciąż nie znane
Przedziwnie splatają się losy miejsc objawień Matki Bożej na warszawskich Siekierkach i w Oławie.Dowodzą tego nie tylko znane nam fragmentaryczne treści objawień Matki Bożej Siekierkowskiej,nawołujące wiernych do przestrzegania Dekalogu,przestrzegające kapłanów przed odstępstwem od Kościoła i znieważaniem Nieskończonego Majestatu Boga,szczególnie w Jego …More
Siekierkowskie orędzia wciąż nie znane

Przedziwnie splatają się losy miejsc objawień Matki Bożej na warszawskich Siekierkach i w Oławie.Dowodzą tego nie tylko znane nam fragmentaryczne treści objawień Matki Bożej Siekierkowskiej,nawołujące wiernych do przestrzegania Dekalogu,przestrzegające kapłanów przed odstępstwem od Kościoła i znieważaniem Nieskończonego Majestatu Boga,szczególnie w Jego obecności w Najświętszym Sakramencie,a wszystkich-przed kolejną karą za nieodpokutowane grzechy.
Mimo osobistego poparcia sprawy uznania objawień przez śp.ks.Prymasa Stefana Wyszyńskiego i oficjalnego wyświęcenia Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży przez obecnego ks.Prymasa Józefa Glempa-trudno nie zauważyć z bólem,że nieprzypadkowo przemilczanie orędzia Siekierkowskiej Pani,dorównujące rangą objawieniom Matki Bozej w Lurdes,czy w La Salette są wśród Polaków,do których były adresowane-niemal zupełnie nieznane!
Zlekceważenie przez francuski Kościół ostrzeżeń Matki Bożej Saletyńskiej zaowocowało spełnieniem się Jej bolesnych proroctw zapowiadających upadek tamtejszego duchowieństwa i zanik wiary.Podobnie nie doceniono w powszechnej praktyce ostrzeżeń Pana Jezusa na Siekierkach,skierowanych szczególnie do kapłanów 15 IX 1949r.:"Zbliża się czas,w którym Syn Boży zostanie wydany i ukrzyżowany.Krzyżują Mnie ci wszyscy,którzy Mnie znieważają!Wynagradzajcie za nich!Nie odchodźcie ode Mnie,którzy Mi służycie!".
Identyczne ostrzeżenia powtarza dzisiaj Królowa Wszechświata i Bożego Pokoju w Oławie w czasie,gdy znieważanie,nieuszanowanie Nieskończonego Majestatu Boga stało się w Kościele o wiele bardziej powszechnym faktem,niż w 1949 roku!Oławski wizjoner był kilkakrotnie w siekierkowskim Sanktuarium.
Wizjonerka,p.Władysława Papis,zapytywana o pełną treść przekazów Pana Jezusa i Matki Bożej,uzależniła ich ujawnienie od zgody władz kościelnych.
Prowadzony przez nią dzienniczek (wcześniej kopiowany)przekazała m.in.ks.Prymasowi Józefowi Glempowi,w czasie pamiętnych uroczystości wyświęcenia Sanktuarium.W takiej sytuacji musimy publicznie zapytać:dlaczego lekceważy się Wolę Bożą przez odmawianie nam prawa do poznania pełnej prawdy o kierowanych do naszego Narodu oredziach Pana Jezusa i Matki Bożej na Siekierkach?!Dzienniczek p.Władysławy Papis,z zapisaną treścią objawień na Siekierkach nie doczekał się oficjalnego opublikowania.
Nie jest tajemnicą,że po prawie 40 latach od zakończenia przekazywania niezwykle ważnych orędzi Pana Jezusa i Matki Bożej na Siekierkach,o ich treści przeciętny polski katolik(w tym przeciętny polski kapłan!) najczęściej nie wie nic,lub wie nieporównanie mniej,niż np.o objawieniach Matki Bożej we francuskim Lurdes,w portugalskiej Fatimie,w japońskiej Akita,czy w koreańskim Naju...!

Boże Wszechmogący,któryś obdarzył Warszawę Łaską objawienia sie Najświętszej Maryi Panny,gdy w mieście i kraju szalał nienawiścią hitlerowski najeźdźca-spraw łaskawie,aby te dni objawień nie poszły w zapomnienie.

Przyjmij,Boże,nasze pokorne błagania i użycz Łaski dochowania wierności Maryi,jak to czyni od tamtych lat garstka wiernych świadków objawień.
Niech ta maleńka kapliczka,wzniesiona w czasie trwania objawień przez wierny Lud Warszawy,przynoszący cegły ze zburzonej Stolicy,zamieni się w wielką świątynię Matki Miłosierdzia.

(Modlitwa do Boga Ojca codziennie odmawiana w kaplicy,na miejscu objawień w Warszawie-Siekierkach).
czciciel
✍️
Kirkor1000
Piękne świadectwo
yaphet
Dziękuję, wzruszyłem się.
kinia 23
Tak Maryja wzywała do modlitwy,chciała uchronić przed rozlewem krwi w powstaniu warszawskim, ale Jej nie posłuchano...
tadeo
Matka Boska Siekierkowska - „DRUGI CUD NAD WISŁĄ”
tadeuszczernik.wordpress.com/…/matka-boska-sie…More
Matka Boska Siekierkowska - „DRUGI CUD NAD WISŁĄ”

tadeuszczernik.wordpress.com/…/matka-boska-sie…
malgorzata16
Piękne opowiadanie Pani Władysławy.
"To była polska Matka Boża."