m.rekinek
142.7K

NAJGORSZE JESZCZE NADEJDZIE

Linie bojowe dotyczące obowiązkowych szczepionek na COVID-19 idą teraz pełną parą w USA, ponieważ administracja Bidena ogłasza dziś, że wszyscy pracownicy federalni muszą teraz otrzymać zastrzyk na COVID-19 jako warunek zatrudnienia.

Argument, że tylko szczepienia COVID-19 zakończą niekończącą się „pandemię” i kłamstwo, że szpitale są wypełnione w ponad 90% nieszczepionymi ludźmi, są wykorzystywane jako uzasadnienie dla

obowiązkowych masowych szczepień.


Nie potrzeba wiele, aby na własną rękę ominąć korporacyjne media i dowiedzieć się, że kłamią, i że jest wiele doniesień, że w USA i na całym świecie dzieje się dokładnie odwrotna sytuacja, czyli szpitale. są pełne ludzi, którzy zostali już zaszczepieni szczepionkami COVID-19, a ci, którzy przeżyli, wypełniają teraz nasze szpitale.

Jest to oczywiste na podstawie ostatniego wydania danych do rządowej bazy danych systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), która od ostatniego piątku pokazuje, że po szczepieniach na COVID-19 doszło do 13 911 zgonów, 18 098 trwałych niepełnosprawności, 76 160 wizyt na oddziałach ratunkowych, 56 912 hospitalizacji, 2 933 377 objawów urazów i 14 327 zdarzeń zagrażających życiu.

A to tylko przypadki, które zostały zgłoszone i które CDC pozwoliło na ujawnienie opinii publicznej.


Wielu pracowników służby zdrowia stwierdziło, że lekarze i administracja szpitali wywierają presję, aby NIE wiązać obrażeń ze szczepionkami COVID-19 i nie zgłaszać ich w VAERS, co według jednej pielęgniarki zajmuje ponad 30 minut w jednym przypadku i jest to bardzo czas trawiący.

Wcześniej ujawniliśmy kłamstwa rządu na temat tego, kto dziś wypełnia szpitale.

W każdy piątek VAERS publikuje wszystkie doniesienia o uszkodzeniach poszczepiennych otrzymane w określonym terminie, zwykle około tygodnia przed datą publikacji. Sprawozdania przedłożone VAERS wymagają dalszych badań przed potwierdzeniem związku przyczynowego.

W tym tygodniu dane z USA dla dzieci w wieku 12-17 lat pokazują:

- Łącznie 19 015 zdarzeń niepożądanych, z których 1132 zaklasyfikowano jako poważne, a 19 zgłoszono zgony. Ostatnia śmierć dotyczy dwóch pacjentów [VAERS ID 1655100], którzy zmarli po drugiej dawce Pfizera, w tym 13-letniej dziewczynki. Inne ostatnio zgłoszone zgony obejmują 15-letniego chłopca (VAERS ID 1498080), wcześniej cierpiącego na COVID, u którego w maju 2021 r. zdiagnozowano kardiomiopatię, a cztery dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki firmy Pfizer zmarł 18 czerwca po upadku na boisku częstoskurcz komorowy i 13-letnia dziewczynka (VAERS ID 1505250), która zmarła z powodu choroby serca po otrzymaniu pierwszej dawki produktu Pfizer.
- 2810 doniesień o anafilaksji u dzieci w wieku od 12 do 17 lat, z 99% przypadków
przypisane szczepionce Pfizer.
- 469 doniesień o zapaleniu mięśnia sercowego i osierdziu (zapalenie mięśnia sercowego), z czego 462 przypadki przypisano szczepionce firmy Pfizer.
- 101 zgłoszeń zaburzeń krzepnięcia, wszystkie przypadki przypisywane firmie Pfizer.

Opublikowane w tym tygodniu dane VAERS z USA za okres od 14 grudnia 2020 r. do 3 września 2021 r. dla wszystkich grup wiekowych łącznie pokazują:

- Choroby serca spowodowały 21% zgonów.
- 54% zmarłych stanowili mężczyźni, 42% to kobiety,
a płeć zmarłego nie została podana w innych raportach zgonów.
- Średnia wieku zmarłego wynosiła 72,9 lat.
- Na dzień 3 września 3558 ciężarnych kobiet zgłosiło zdarzenia niepożądane
związane ze szczepionkami przeciw COVID, w tym 1042 przypadki poronień lub przedwczesnych porodów.
- Z 2743 zgłoszonych przypadków porażenia dzwonkowego 50% było spowodowanych szczepieniami firmy Pfizer, 43% - Moderna, a 7% - J&J.
- 570 doniesień o zespole Guillain-Barré, z czego 39% przypadków przypisano firmie Pfizer, 33% firmie Moderna, a 27% J&J.
- 144785 doniesień o anafilaksji, przy czym 41% przypadków przypisano szczepionce firmy Pfizer, 51% firmie Moderna, a 7% J&J.
- 9051 doniesień o zaburzeniach krzepnięcia. Spośród nich 3862 zgłoszenia przypisano firmie Pfizer, 3297 — firmie Moderna, a 1843 — J&J.
- 2362 przypadki zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, z czego 1487 przypadków przypisano firmie Pfizer, 775 przypadków Moderna, a 92 przypadki szczepionce J&J COVID.

Najgorsze jeszcze nadejdzie

Podczas gdy niektórzy ludzie zaczynają się teraz budzić i zdawać sobie sprawę, że cała narracja na temat COVID była oszustwem i że są okłamywani w odniesieniu do rzekomego bezpieczeństwa i skuteczności zastrzyków COVID, większość ludzi najwyraźniej wciąż nie wie o porządku obrad w grę tutaj i jak politycy są marionetkami do realizacji tego programu globalistów.

Jest to kampania eugeniczna mająca na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata i znacznego zmniejszenia światowej populacji, i nie jest to już teoria spiskowa, ponieważ otwarcie opublikowali ten program dla każdego, kto ma oczy do patrzenia i uszy do słuchania.

Żyjemy w obecności ZŁA i jeśli nie obudzisz się i wkrótce go nie rozpoznasz, zniszczy to ciebie i twoją rodzinę.

Cała globalna plandemia COVID była symulowana na kilka tygodni przed jej rozpoczęciem, a podobne zdarzenia, które jeszcze się nie wydarzyły, zostały również niedawno zasymulowane.

W tym tygodniu administracja Bidena zrobiła coś, czego żaden inny prezydent w historii Stanów Zjednoczonych nigdy wcześniej nie zrobił: wydał federalny mandat wymagający od ludzi otrzymania „szczepionki” jako warunku zatrudnienia. Jego zarządzenie obejmowało pracowników federalnych i prywatne firmy zatrudniające ponad 100 pracowników.

Jest więc oczywiste, że ten mandat nie ma nic wspólnego ze zdrowiem publicznym i ma wszystko wspólnego z uspokojeniem panów niewolników z Wall Street i Wielkiej Farmacji.

Do tego tygodnia przepisy i mandaty dotyczące szczepień zawsze były kwestią stanową.

Należy zauważyć, że jest to zarządzenie wykonawcze, a nie prawo. Jest wysoce nieprawdopodobne, aby taka ustawa została kiedykolwiek przegłosowana przez Kongres.

Uważam jednak, że byłoby głupotą oczekiwać, że zostanie to obalone przez sądy. Niektóre sądy mogą, ale Sąd Najwyższy jest pod ścisłą kontrolą korporacyjnych miliarderów i bankierów, którzy faktycznie rządzą tym krajem.

Prawie wszystko w związku z COVID-19 Plandemic było nielegalne, od wymagania od ludzi noszenia masek, zamykania, po zatwierdzanie nowych nowych leków i szczepionek na chorobę, która ma już na rynku wiele zatwierdzonych przez FDA leków, które są skuteczne w leczeniu objawów związane z COVID-19.

Jeśli jesteś właścicielem firmy zatrudniającej ponad 100 pracowników, stoisz przed trudną decyzją. Albo zastosuj się i bądź współwinny ranienia i zabijania ludzi eksperymentalnymi zastrzykami COVID-19, albo stawiaj opór i ponieś konsekwencje.

Konsekwencje mogą obejmować wysokie grzywny, utratę ubezpieczenia, wyższe podatki i inne środki, które może podjąć administracja.

Nie mam biznesu z tak dużą liczbą pracowników, ale gdybym miał, decyzja byłaby dla mnie łatwa. Opierałbym się i radził sobie z konsekwencjami, a nie był współwinny zbrodni przeciwko ludzkości.

To, czego jesteśmy dziś świadkami i przez co żyjemy, jest największym oszustwem w historii ludzkości, które teraz również przekształca się w największe przykrywki, ponieważ ludzie poszkodowani przez szczepionkę, którzy wzięli eksperymentalne zastrzyki terapii genowej, wypełniają nasze szpitale, podczas gdy rząd i media okłamują amerykańską opinię publiczną i obwiniają za to nieszczepionych.

2Tes, 2, 3-12

,,Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywane jest Bogiem lub co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga, dowodząc, że sam jest Bogiem. Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, a wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy idą na zagładę, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość."

healthimpactnews.com
Bos016
Wróżbiarstwo demoniczne trwa.
Posoborowe absurdy
To prawda. Gorsze jeszcze przed nami pod pretekstem szczepień PILNE - c.d. OSŁUCHAJ CO NAS CZEKA.
Posoborowe absurdy
A ta swoje. @CÓRKA MARYI dalej promujesze fałszywe-masońskie objawienia. Wszystko było już powiedziane w Piśmie Świętym i objawieniach zatwierdzonych przez kościół
Bogusława Zuzanna Fojcik shares this
51