PiotrM
2458

Czasami lepiej milczeć Arcybiskupie Ryś!

Znany modernista promujący wszelkiego typu protestanckie sekty charyzmatyczne lub ekumeniczne w stylu Wspólnota Chemin Neuf abp. Ryś uczestniczył w antykatolickim spotkaniu, bo jak inaczej nazwać wspólnotę skupiająca protestantów, modernistów i ateistów? ( TUTAJ piszemy o tej sekcie ekumenicznej). Niestety postanowił jeszcze wypowiedzieć się na temat Matki Boga:

Gdyby w Kościele katolickim było właściwe rozumienie kultu Matki Bożej, to unikalibyśmy wielu nieporozumień z braćmi i siostrami z innych Kościołów. Moglibyśmy łatwo wytłumaczyć w co wierzymy, a w co nie, co praktykujemy, a co nie! ( żródło ekai.pl)

W Kościele Katolickim jest właściwe rozumienie kultu Niepokalanej!

Problem jest tylko taki, że Ryś nie reprezentuje katolików, tylko modernistyczny twór posoborowy i on o tym nie chce pamiętać. Katolicy nie muszą się tłumaczyć nikomu w co wierzą i jak to praktykują, a już na pewno nie wyznawcom Lutra, którzy dosłownie nienawidzą naszej Królowej.

Bóg ustanowił jeden Kościół i dialog z innowiercami jest dopuszczalny w celu ich nawrócenia a nie bratania. Protestantom nie trzeba mówić w co wierzą katolicy, ponieważ oni to dobrze wiedzą i od wielu lat wspólnie z takimi jak abp. Ryś skutecznie to niszczą.

Proszę zwrócić uwagę, że nawet piszą z dużej litery ” innych Kościołów” . Dla nich mordujący chrześcijan islamista, opluwający Najjaśniejszą Panienkę protestant to to samo co Święty Katolicki Kościół.

Abp Ryś lepiej niech się jednak zajmie „uzdrowieniami ” ze swoimi charyzmatycznymi szamanami, a na temat Matki Boga milczy.
m.rekinek shares this
1113
.
V.R.S.
A gdzie słoń?
Miles Christi + shares this
20
.