01:04:01
Coburg
243K
Treba si pozrieť ešte túto prednášku, ktorá jasne a zreteľne dokumentuje, v čom, v akom nebezpečenstve sa dnes nachádzajú najmä deti a mládež, a čo sa chystá (resp. sa už dávnejšie uskutočňuje) v …More
Treba si pozrieť ešte túto prednášku, ktorá jasne a zreteľne dokumentuje, v čom, v akom nebezpečenstve sa dnes nachádzajú najmä deti a mládež, a čo sa chystá (resp. sa už dávnejšie uskutočňuje) v útoku na základ Božieho stvorenia, teda najmä rodiny. Kto si to uvedomí, pochopí, aký boj viedol (a ešte vedie) Maroš Kuffa a je zarážajúce, že po pozastavení témy Gender v NR SR je ticho, a že zrejme naši vládni činitelia (alebo aspoň niektorí) len čakajú, kedy toto svinstvo už ďalej nenápadne vpašovať - ako uzákonené - do nášho spoločenského a súkromného života.
Josef Pavelka
Děkuji za hodnotný příspěvek a informaci. Prosil bych, pokud je známo, vždy pár slov o zdroji, datumu konání konference aj. informace. Takto by byly přednášky lépe sdělitelné našim známým, kteří stále věří v dobro našeho pečujícího státu a přijímají novou ideologii, i když v genderu se podle otce Daria jedná o pokračování nacismu a komunismu..
František Navrátil
Hledal jsem to a Konference AZK (Anti-Zensur-Koalition), která je na tomto videu proběhla už 27.09.2008! Informaci o datu konání konference čerpám odsud: Inge M. Thürkauf: "Von der biologischen Revolution zur Gefahr des Genderismus"
Josef Pavelka
Moc děkuji. Datum někdy může znamenat jakési snížení aktuálnosti, ale kutečný odkaz na reálně proběhlou akci je k nezaplacení.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
34
Janko333 shares this
985
dyk
Toto je naozaj silné. Tak to to teraz funguje aj u nás a vo svete. Tzv. Zombirovanie. POZERAJTE!
Log in or sign up to view/
...More
Toto je naozaj silné. Tak to to teraz funguje aj u nás a vo svete. Tzv. Zombirovanie. POZERAJTE!

Log in or sign up to view/
...