Martin Bednařík
Martin Bednařík

Vyjadrenie arcibiskupa Oroscha

Myslím, že pán Orosch je pravověrný minimálně v této otázce, nakolik je to ještě v koncilní sektě možné. Kéž by to dotáhl do konce, prozřel úplně, stejně jako mnozí z jeho "kněží", kteří jej podporují, kéž by pochopili pravý stav věcí a opustili definitivně tuto koncilní sektu. Orosh lavíruje na hraně, musí mu být jasné, že si na něj dřív nebo později došlápnou (a už se tak evidentně …More
Myslím, že pán Orosch je pravověrný minimálně v této otázce, nakolik je to ještě v koncilní sektě možné. Kéž by to dotáhl do konce, prozřel úplně, stejně jako mnozí z jeho "kněží", kteří jej podporují, kéž by pochopili pravý stav věcí a opustili definitivně tuto koncilní sektu. Orosh lavíruje na hraně, musí mu být jasné, že si na něj dřív nebo později došlápnou (a už se tak evidentně děje), zároveň cítí zodpovědnost za ty, které chce chránit před těmi nejhoršími modernistickými vlivy, které na něj už teď tlačí. Nevidí směr, cestu... Musí mu být jasné, že po něm přijde do Trnavy modernista nejhoršího kalibru.
Martin Bednařík

Benedikt XVI. 95 letý je nejdéle žijícím papežem Katolické církve

Anebo příležitost k opravdovému prozření, uznání, že se mýlil, že to, čemu zasvětil velkou část svého života - druhý vatikánský koncil - je slepá ulička, cesta ke zkáze, jejíž hrůzné důsledky nyní může nezúčastněně pozorovat.