Ribena
Ribena
3911
Już czas żeby ktoś się zajął tymi ludźmi a szczególnie Recławem i Kramerem, bo niczego dobrego z nich nie będzie!
wp.pl

"Chyba lepiej, aby papieże umierali". Oburzenie po słowach jezuity o. Grzegorza Kramera

O. Grzegorz Kramer swoim wpisem na Twitterze wywołał burzę. Odnosząc się do aktywności Benedykta XVI - który …
Vittorio,Andreas
Nie zapomnijcie o Gurzyńskim
Mirek Witkowski
To nie tylko dwóch czy trzech ale bardzo duża część księży, biskupów itd. przesiąkniętych modernizmem nieświadomie czy co znacznie gorsze świadomie …More
To nie tylko dwóch czy trzech ale bardzo duża część księży, biskupów itd. przesiąkniętych modernizmem nieświadomie czy co znacznie gorsze świadomie niszczy i próbuje zmieniać odwieczne nauczanie Kościoła Katolickiego. Nie ma sie jednak co na nich obrażać bo błądzą. Każdy z nas ma rozum dany od Boga i może sam rozważyć gdzie jest prawda. Są katechizmy, nauczanie papieży sprzed sw II( w dokumentach z sw II również są treści prawdziwe i zgodne z nauką kościoła ale są też ewidentne sprzeczności), Żywoty Świętych, nauczania Doktorów Kościoła można to porównać z tym co mówi jeden czy drugi hierarcha. Napominać jak najbardziej należy, ale nie możemy wyzywać, obrażać itd. bo to nam pożytku nie przyniesie.
MERYTORYCZNE zwracanie uwagi na blogach, i portalach społecznościowych błądzącym czy mijającym się z prawdą pożytek przyniesie ale podkreślam MERYTORYCZNE. Prawda jest tylko jedna, a Kościół Katolicki ją ma.
Tam gdzie jednak jest sprzeczność z tym co nauczanie było od początku i przez wieki …More
One more comment