Ribena
Ribena shares from olek19801
1.9K
Ha
Warszawa - wiadomość od FATAL ERRORS
00:31
I

Ciemno, zimno będzie wszędzie, ale jakoś będzie

Turów czeka los Tura? Pozwoliłem sobie na tę złośliwą rymowankę w tytule, ale u progu wojny, do której zmierzamy, mimo pokojowych zapewnień, lotem koszącym wszystko można poczynić. O co więc się …More
Turów czeka los Tura?
Pozwoliłem sobie na tę złośliwą rymowankę w tytule, ale u progu wojny, do której zmierzamy, mimo pokojowych zapewnień, lotem koszącym wszystko można poczynić.
O co więc się rozchodzi? A o to, że Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił w środę decyzję środowiskową Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska dotyczącą kontynuacji wydobycia węgla w kopalni Turów. Fajnie, nie? A tyle było krzyku, tyle waleczności, protestów, umów. I co? Przyszło krótkie rozporządzenie z Berlina i już są efekty, gdyż Bismarck wiedział, iż sami sobie jako słynna "polska nienormalność" z niczym nie poradzimy, dlatego Niemcy postanowili na powrót wziąć nasze sprawy w swoje ręce.
I tak sędzia Sędzia WSA Jarosław Łuczaj, uchylając decyzję środowiskową, powiedział, że sąd zgadza się ze skarżącymi podmiotami zajmującymi się ochroną środowiska odnośnie skutków spalania paliw kopalnych, to jednak okoliczności te nie mogły mieć wpływu na ocenę środowiskowych uwarunkowań realizacji …More
Ribena shares from JacaGrz Grz
1.7K
Prime mma _ By Piotr
10:05
Ribena shares from andrzej marek zieliński
24.7K
Szef WHO
Pan życia i śmierci na ziemi szef WHO i jego orientacja , podobnie jak Klaus Schwab szef Forum Ekonomicznego i takim to ludziom z wywieszonymi jęzorami służą pisiory i ich debilni wyborcy .
00:25
Gosia Lidia Nowicka
no też mi się tak zdaje, że to charakteryzacja...no chyba że lata młodości
Koza Nutria
Śmiem twierdzić że to nie on.