Nina Rajtíková
Nina Rajtíková

Vánoční Tanec: Touha Po Komičnosti (Video)

neuveriteľné🤭🤭🤭
Nina Rajtíková

Kázeň otca Marka Goringa: "Skazená generácia"

Svätá pravda, skláňam sa pred týmto kňazom.
Nina Rajtíková

ako sa zije v niektorych dss-kach?

hrôza
Nina Rajtíková

Vdp Štefan Mordel- To naozaj pristúpite na to, že ďalších 40 dní sa skryjeme pred ľuďmi a nedovolíme im ani účasť na sv. omši, ani návštevu kostola, pretože sa už rozširuje udavačstvo a mediálny lynč na kňazov, ktorí nemajú svedomie takto sa chovať voči veriacim?

Je pohodlnejšie sa vyhovoriť na stanné právo, ako začať konať a hľadať spôsob ako vysluhovať sv. omše a podávať eucharistiu veriacim. Je pohodlnejšie strčiť hlavu do piesku a vyhovárať sa na akože epidémiu. Je pohodlnejšie ohnúť chrbát a nehlásať pravdu, aspoň ich úder nebude bolieť, čo ak by sa to prevalilo. Čo sa týka kázní, dlhodobo pozorujem zopakovanie evanjelia vlastnými slovami, minútová …More
Je pohodlnejšie sa vyhovoriť na stanné právo, ako začať konať a hľadať spôsob ako vysluhovať sv. omše a podávať eucharistiu veriacim. Je pohodlnejšie strčiť hlavu do piesku a vyhovárať sa na akože epidémiu. Je pohodlnejšie ohnúť chrbát a nehlásať pravdu, aspoň ich úder nebude bolieť, čo ak by sa to prevalilo. Čo sa týka kázní, dlhodobo pozorujem zopakovanie evanjelia vlastnými slovami, minútová kázeň a dovidenia dopočutia. Nič konštruktívne, žiadna rada ako sa správne chovať v tejto prekliatej dobe, čo je správne a čo nie je správne, ako žiť život s Kristom. Všade len podriaďovanie sa svetskej moci. Presne ako bolo vyššie napísané, zbabelosť duchovných česť výnimkám.
Nina Rajtíková

A tí, ktorí by mali hovoriť, mlčia

Toto je pravá nefalšovaná viera, žiaľ veľmi málo zostalo verných a poctivých kňazov zasvätených výlučne Bohu