Augustin 19
Augustin 19

Mimozemšťan? Démon? Rarach? Čert? Nebo co to vlastně ten papež propaguje? 😬❓

Předpokládám, že v tu chvíli měl plno jiných starostí kromě toho, aby řešil, jaký dostal ornát. A stejně, těch různých symbolů je tolik, že pamatovat si je všechny není jen tak. Tak si třeba mohl myslet, že to je moderní ztvárnění čehosi. Jestli se to pak zpětně dozvěděl, tak se mohl omluvit. Mimochodem, zjišťoval někdo, jestli na to papež nějak dál reagoval?
Augustin 19

Mimozemšťan? Démon? Rarach? Čert? Nebo co to vlastně ten papež propaguje? 😬❓

Ještě je možné vysvětlení, že tento ornát papežovi půjčili na místě a on v tu chvíli nezkoumal, co na něm vlastně je. Nicméně souhlasím s tím, že tento vzor na ornát nepatří. Horší by ovšem bylo, kdyby si tento ornát oblékal i po opakovaných výzvách, že ho nosit nemá.
Augustin 19

Mimozemšťan? Démon? Rarach? Čert? Nebo co to vlastně ten papež propaguje? 😬❓

Papež ale není jméno, ale funkce. To zmíněný úryvek nezakazuje.
Augustin 19

Mám doma starou v mědi vytlačenou ikonu zavěšenou na stěně a má jednu vlastnost - přestože přesně …

To bude něco azbukou převrácené vertikálně. Asi se tam něco obtisklo.
Augustin 19

11 x 3 = 33 alebo NIČ neznamenajúca matematika

To ještě samo o sobě není numerologie, tady se jenom říká, jaké je číslo šelmy a kde ho máme hledat. Numerologie je to až tehdy, když se tomu číslu přiřazuje nějaká symbolika, například když někdo řekne, že nějaké číslo je špatné. Podobně Slunce je pokaždé v nějakém souhvězdí bez ohledu na to, čemu astrologové věří, a určit, v jakém souhvězdí se zrovna pohybuje Slunce, ještě není astrologie. …More
To ještě samo o sobě není numerologie, tady se jenom říká, jaké je číslo šelmy a kde ho máme hledat. Numerologie je to až tehdy, když se tomu číslu přiřazuje nějaká symbolika, například když někdo řekne, že nějaké číslo je špatné. Podobně Slunce je pokaždé v nějakém souhvězdí bez ohledu na to, čemu astrologové věří, a určit, v jakém souhvězdí se zrovna pohybuje Slunce, ještě není astrologie. Astrologie je to teprve až když někdo na základě toho například sestavuje horoskopy.
Augustin 19

11 x 3 = 33 alebo NIČ neznamenajúca matematika

To je numerologie. To je něco jako astrologie, jenom místo souhvězdí používají čísla. Podobně jako astrologie nemá nic společného s astronomií, tak numerologie nemá nic společného s matematikou.
Augustin 19

NEJVYŠŠÍ ALARM: Už přicházíme o útulky (!), včera jsme přišli o druhý a dnes je na řadě další. :-( …

Ale Metoděj snad vyučoval na Velehradě a ne ve středočeském kraji.
Augustin 19

Takto vyzerá hmota, ktorá môže byť mikroskopicky malá, keď vďaka pôsobeniu 5G sietí, sa stáva …

Grafen objevili v roce 2009 a dostali za něj Nobelovu cenu. Tehdy se o něm hodně mluvilo, jak je úžasný, ale navzdory tomu to najednou utichlo. Možná právě kvůli tomuhle.
Augustin 19

KEĎ SA BIBLIA NAPĹŇA

Zajímavé. Ják víme, že se cern nachází na abaddónu?
Augustin 19

pp.František tento rok 2022 plánuje ísť do Ruska

Něco se má stát poté, co papež nenápadně odjede z Ruska, ale už si nepamatuji, co.
Augustin 19

Ďalšia Františkova kniha: „Nie som predajca zmrzliny“

A kdo si tady koupil auto na voidík? :D
Augustin 19

25.3.2022 - ZASVÄTENIE PACHAMAME??? - Satanova ľstivosť nemá obdoby!

To je zajímavá myšlenka.
Augustin 19

25.3.2022 - ZASVÄTENIE PACHAMAME??? - Satanova ľstivosť nemá obdoby!

Já si myslím, že to bude mít ten účinek, že vystoupí Antikrist, který způsobí, že válka na nějakou dobu utichne, a lidi potom budou oslavovat Antikrista jako mírutvůrce.
Augustin 19

Modlitba za zasvěcení za Rusko a Ukrajinu - oficiální text

V 7. odstavci je špatně přechodník. Nemá být "hledíc", ale "hledě".
Augustin 19

Šachového veľmajstra suspendovali: Uverejnil fotku ukrajinských vojakov, ktorí držali portrét …

FIDE má řešit podvádění při hře a ne politickou příslušnost. Copak se už někdy stalo, že by politický názor někomu pomohl vyhrát šachovou partii? A i kdyby, tak to snad pravidla šachů nezakazují.
Augustin 19

Odpadlík František a „zasvätenie Ruska“: Rusko zasvätené už bolo

6 odstavců bez jedné věty je na téma odpadlík František a poslední věta 6. odstavce a 7. odstavec je na téma zasvěcení Ruska. Kdo už Františka zná, může přeskočit rovnou na poslední odstavec.
Augustin 19

Jaký je skutečný tvar Země ???? #VikkaDraziv – © | RTS Necenzurovaná video platforma skutečných …

No jo, obrazovka snese leccos. Hlavně je na tom vidět, že dotyčný začal kritizovat nějakou teorii ještě předtím, než se s ní seznámil.
Augustin 19

Jaký je skutečný tvar Země ???? #VikkaDraziv – © | RTS Necenzurovaná video platforma skutečných …

V Hebrejštině mají stejné slovo pro kruh, kulatý a koule. Doporučuji si pozorně přečíst všechny úryvky v Bibli, které údajně dokazují placatost Země. Zjistil jsem, že všechny ty úryvky jdou pochopit jak pro kulatou Zemi, tak pro placatou Zemi bez vážných potíží. Jenom může nastat problém s tím, jak vyložit slova, že Země stojí na čtyřech sloupech, ale to vzhledem k povaze žalmů máme zřejmě …More
V Hebrejštině mají stejné slovo pro kruh, kulatý a koule. Doporučuji si pozorně přečíst všechny úryvky v Bibli, které údajně dokazují placatost Země. Zjistil jsem, že všechny ty úryvky jdou pochopit jak pro kulatou Zemi, tak pro placatou Zemi bez vážných potíží. Jenom může nastat problém s tím, jak vyložit slova, že Země stojí na čtyřech sloupech, ale to vzhledem k povaze žalmů máme zřejmě chápat obrazně, podobně jako se třeba o demokracii říká, že stojí na třech sloupech. Ale konec konců kouli také můžeme postavit na čtyři sloupy, takže to o tvaru Země nic neříká.
Augustin 19

Pár hodin do války…:-( Prosíme vás o vaši pomoc, ať můžeme pracovat na stavbě na útulku posledního …

To je pravda, co je mi vůbec do toho. I kdyby tohle byla všechno pravda, tak tuším, že za chvíli přijde exekuce a všechny ty útulky zabaví a bude po všem.