Krzysztof Wolnyczłowiek
Krzysztof Wolnyczłowiek shares from m.rekinek
4K
MATERIAŁ WYBUCHOWY ! ROSJA RZUCA WYZWANIE STANOM ZJEDNOCZONYM. TŁUMACZENIE PONIŻEJ. Jeśli dokumenty Biolab są fałszywe, zapytaj szefową biura DTRA w ambasadzie USA w Kijowie Joannę Wintrol, dlaczego …More
MATERIAŁ WYBUCHOWY ! ROSJA RZUCA WYZWANIE STANOM ZJEDNOCZONYM. TŁUMACZENIE PONIŻEJ.
Jeśli dokumenty Biolab są fałszywe, zapytaj szefową biura DTRA w ambasadzie USA w Kijowie Joannę Wintrol, dlaczego podpisała te dokumenty?
W piątek, 18 marca, Stały Przedstawiciel Rosji przy Radzie Bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych Wasilij Nebenzia przedstawił dowody na istnienie amerykańskiego programu broni biologicznej na Ukrainie iw Gruzji, który rosyjski rząd określa jako taki. Nebenzia twierdzi, że program działa od 2005 roku i że „amerykańscy koledzy nie popierają, jak twierdził, Ministerstwa Zdrowia, ale Ministerstwo Obrony Ukrainy”.
Według Nebenzia, Departament Obrony USA „we współpracy z władzami ukraińskimi przekazał szerokie uprawnienia swojej spółce zależnej Black & Veatch”. Eksperymenty ze śmiercionośnymi patogenami na Ukrainie nie były prowadzone przez Ukraińców, ale przez pracowników Pentagonu i zagranicznych badacze , twierdzi Nebenzia.
„Agencja Redukcji Zagrożeń Obronnych (DTRA) …More
16:01