Christmas Campaign: Financial Insights
yagu
yagu

Orban z wizytą w Warszawie. Był na Roratach

Biedne posoborowe dzieci podniecają się przykładem ekumenizmu przez kalwinistę .
yagu

Św. Andrzej Apostoł

Napaść na Księdza katolickiego w Polsce , youtube.com/watch?v=s5MMurJhf20 .To nie kraje protestanckie nie arabskie to serce Katolickiej tożsamości .Początek likwidacji religii Chrystusowej na tych ziemiach ?
yagu

Święta Katarzyna nie pokłoniła się pogańskim bóstwom.

A Papież Św. Jan Paweł II Koran pocałował .
yagu

Ks. prof. R. Skrzypczak dla wPolityce.pl o lewicowej nagonce na św. Jana Pawła II: Dziś Karol Wojtyła, jutro s. Faustyna Kowalska, pojutrze ks. Jerzy Popiełuszko - RadioMaryja.pl

Ksiądz prof. R Skrzypczak w takim amerykańskim garniturze nic nie rozumie , ze go z sutanny rozebrali , by przypodobał się Protestantom ? Na gruszce jabłka nie wyrosną . Pięćdziesiąt lat posoborowia wyłazi jak to sobie masoneria i talmudyści wymyślili . Dziś Biskupi szukają usprawiedliwienia , tylko w czym ? Brak ufności Panu Bogu , a nie światu .
yagu

Race, petardy, kamienie, kostka brukowa leciały na głowy policjantów

Biedni policyjni prowokatorzy , tyle się napracowali , sprawiedliwie zasłużyli na 500 plus . Teraz po tygodniu przy kominku mogą z satysfakcja opowiadać przy kominku swym dziatkom jak to tatuś walczył .
yagu

McCarrick: Franciszek nagle odzyskał pamięć

Kiedy nastąpi odnowa w Świętym i Apostolskim Kościele Katolickim i zakończy się ten skandaliczny posoborowy eksperyment ?
yagu

Msza i spowiedź zawieszone – sklep z prezentami otwarty

Kościół posoborowy zamienia się w ruine .
yagu

Ksiądz z parafii Czernikowo, grozi bronią uczestnikom protestu

Gdyby nasi potomkowie tylko się modlili to dziś , Nas i naszej ojczyzny by już nie było(Broniewski się kłania) . Księża zawsze dawali przykład jak bronić Boga , rodziny i Ojczyzny . Przykładów na naszej ziemi chyba najwięcej , starczyłoby dla całego świata . Co najmniej 1700 Błogosławionych Księży w ostatniej wojnie . Do rozpoczęcia pontyfikatu Jana Pawła II Kościół w Polsce mógł poszczycić się …More
Gdyby nasi potomkowie tylko się modlili to dziś , Nas i naszej ojczyzny by już nie było(Broniewski się kłania) . Księża zawsze dawali przykład jak bronić Boga , rodziny i Ojczyzny . Przykładów na naszej ziemi chyba najwięcej , starczyłoby dla całego świata . Co najmniej 1700 Błogosławionych Księży w ostatniej wojnie . Do rozpoczęcia pontyfikatu Jana Pawła II Kościół w Polsce mógł poszczycić się 17 świętymi i 63 błogosławionymi nie wspominając o niezliczonych rzeszach umęczonych od 966 roku za wiarę Chrystusową . Dla jasności nie namawiam nikogo do rozłupania pustej głowy dziecka antychrysta , lecz gdy przyjdą po Twoja rodzinę , Kościół i wiarę Masz wybór . Jakiego wyboru dokonamy to będzie Nam w naszym sumieniu zapisane , być może dla naszych potomków . Co do modlitwy to ; mamy obowiązek modlić się za dusze nieprzyjaciół naszych , a czyny ich nienawidzić .
yagu

Ksiądz z parafii Czernikowo, grozi bronią uczestnikom protestu

Po inne środki ,to może po siekierę na satanistów jak znalazł , by nie zabili Księdza i nie spalili kościoła ?
yagu

Szturm lewactwa na Jasną Górę zatrzymany! Różaniec bronią przeciw złu!

Co za matki urodziły te demony ?
yagu

Od środy wojsko będzie pilnować porządku na ulicach

Czy to wojsko będzie z ostrą amunicją ? Jakie mają limity do odstrzału ? Są jakieś plany ?
yagu

Stan duchowy i moralny pewnych Salezjanów z Poznania

Po owocach poznajemy posoborowy kościół , mało mamy doniesień ? prawie codziennie wychodzą z szafy zboczeńcy w sutannach . Młodzi chłopcy z zaburzeniami osobowości pozostawieni bez opieki duchowej w seminarium . Owoce ? Proszę bardzo Biskup Polak i inni. A reszta ? To jest wina Ewangelii ? To jest wina Soborowych Papieży i lobby na usługach Cywilizacji talmudycznej . Wężowe plemię niszczy …More
Po owocach poznajemy posoborowy kościół , mało mamy doniesień ? prawie codziennie wychodzą z szafy zboczeńcy w sutannach . Młodzi chłopcy z zaburzeniami osobowości pozostawieni bez opieki duchowej w seminarium . Owoce ? Proszę bardzo Biskup Polak i inni. A reszta ? To jest wina Ewangelii ? To jest wina Soborowych Papieży i lobby na usługach Cywilizacji talmudycznej . Wężowe plemię niszczy wszystko od środka , po pięćdziesięciu latach mamy owoce . Salezjanin nie różniący się wyglądem i językiem od marginesu społecznego jest owocem niszczenia Zakonu Św. Jana Bosko . Niech Najświętsza Panienka ma Pana w swojej opiece .
yagu

Stan duchowy i moralny pewnych Salezjanów z Poznania

Co to jest "pójście inną drogą Ewangeliczną ? Czy ktoś wydał fałszywe Ewangelie ?
yagu

T. Terlikowski o słowach papieża: Trzeba pamiętać, że to nie jest nauczanie Kościoła

Do dziś nie wiadomo kto pracował dla SB i to w świecie mediów tabu .Koledzy Pana redaktora nie mają sobie nic do zarzucenia .Przejęli nawet narracje w wyjaśnianiu zawiłych problemow życia i skandalicznych oświadczeń hierarchów katolickich dla pospólstwa.Pan redaktor Terlikowski jest czysty jak łza ,natomiast ma wspaniałą umiejętność napominania niepoprawnych kaznodziei w imię jakiegoś klucza …More
Do dziś nie wiadomo kto pracował dla SB i to w świecie mediów tabu .Koledzy Pana redaktora nie mają sobie nic do zarzucenia .Przejęli nawet narracje w wyjaśnianiu zawiłych problemow życia i skandalicznych oświadczeń hierarchów katolickich dla pospólstwa.Pan redaktor Terlikowski jest czysty jak łza ,natomiast ma wspaniałą umiejętność napominania niepoprawnych kaznodziei w imię jakiegoś klucza poprawności . Jakiego ?
yagu

Ks. Wachowiak o suspendowanym kapłanie: Typ guru dla sekty

Modle sie za Ksiedza Wachowskiego rowniez ,by pewnego dnia nie przyszli po niego . A co do suspendowania , ktore tak powtarzaja bogobijni klerycy. Odesziscie od Swietego Katolickiego Kosciola ,kiedy sie nawrocicie ?Bedziecie suspendowac ?
yagu

Tomasz Terlikowski o ks. Woźnickim

Redaktor Tetlikowski to chyba najbardziej opotunistyczne indywiduum po redaktorze Sakiewiczu .Kazda podlosc lub komentaz nie jest w stanie zatrzymac slowotoku tego biednego najemnika .
yagu

Ks.J.Popiełuszko był przez tydzień torturowany w posowieckim bunkrze przez zwyrodnialców z WSW!!!

Ksiadz Salezjanin Michal Woznicki zostal aresztowany dzis w godzinach porannych ,wyciagniety z porannej Mszy Swietej przez zwyrodnialcow z policji w Poznaniu .Czy jeszcze zyje ?
yagu

"My się tylko modlimy" czyli Brat Bratu Wilkiem..

Elohim Siarka zalatuja twoje komentarze .Cieszysz sie z aresztowania Ksiedza ? To wyjatkowa podlosc i to w dniu rocznicy Smierci Bl.Ksiedza Jerzego Popieluszki . Pieklo szaleje ,w Chile spalono w nocy dwa koscioly ,to jakas akcja ?