Trepifajksl
Trepifajksl

Kde vlastne je ten koronavírus?

Znám, to jsem měl jako malej milionkrát.
Trepifajksl

Nebylo by tolik nakažených zdravotníků, kteří používají i respirátory kdyby zaměstnavatel neporušov…

Jako recese dobrý, dovést situaci ad absurdum.
Trepifajksl

You tube mi dnes oznámil, že vymazal toto video vraj pre "porušenie súkromia". Dňa 9. 2. 2021 mi …

Zajímavé, pán který neumí ani slušně odpovědět na jasnou, slušnou otázku, tady bude někoho peskovat, jak je neslušný. To jsou paradoxy! - Jak by řekl sládek z Audience.
Trepifajksl

You tube mi dnes oznámil, že vymazal toto video vraj pre "porušenie súkromia". Dňa 9. 2. 2021 mi …

Co to je prosím za Evičku? Není to ta, které církev zakázala kdysi zveřejňovat své vize, které uveřejňovala třeba na you tube?
Trepifajksl

You tube mi dnes oznámil, že vymazal toto video vraj pre "porušenie súkromia". Dňa 9. 2. 2021 mi …

To je strašné. Nevěřím tomu, že ten kněz je křesťan.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

B811, DVK nebyl dogmatický koncil. Některé dokumenty jsou tak nešťastně formulované, že to považuju za zradu křesťanství. Můj osobní názor je, že jsou tak formulované úmyslně. Ovšem pro mě nejsou nikterak závazné. Komouši, kteří se infiltrovali ve 30. letech do církve, úřadovali na tomto koncilu. To je mé mínění. Stačí to k průhlednosti? Doporučuji k tomuto tématu knihu Řím se vlévá do Tibery. …More
B811, DVK nebyl dogmatický koncil. Některé dokumenty jsou tak nešťastně formulované, že to považuju za zradu křesťanství. Můj osobní názor je, že jsou tak formulované úmyslně. Ovšem pro mě nejsou nikterak závazné. Komouši, kteří se infiltrovali ve 30. letech do církve, úřadovali na tomto koncilu. To je mé mínění. Stačí to k průhlednosti? Doporučuji k tomuto tématu knihu Řím se vlévá do Tibery. Má církevní schválení a popisuje všechny prasárny, které se tam děly. Mafie by se nemusela stydět. Ale když ti piráti vlezou na tvou loď a začnou tam dělat neplechu, je hanba se s tím smířit, nebo na svou loď plivat.Všechny rozkoly v církvi jsou nám k neprospěchu. Rozděl a panuj. Doplatíme na to jen mi. Vždyť se podívej, jak s námi ořou. Kdyby byla silná, jednotná církev, neměli by šanci. Proto ji roztrhali, aby nahnali góje proti sobě se vzájemně vraždit. Jeden Pán, jedna víra, jeden křest-to je cesta. Všechny ostatní vedou ke zmaru.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

To nevím Joske. Katolíci tam jasně čtou, že sobota je pasé, ale když chce někdo jakýkoliv den věnovat Pánu, je to jeho věc. Ale nemá to vnucovat druhým.
Tak snad to tam čteš taky, je to napsané dosti jasně.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

Písmo svaté není návod na stavbu raketoplánu. Jen je třeba prosit Boha o moudrost a Bůh dá porozumět každému, kdo čte.
---
Kdepak, tak to vůbec není. Schválně se za to všichni začněte modlit, a jestli se potom shodnou katolíci, evangelíci, adventisté, jehovisti atd. na stejném výkladu. Samozřejmě, že ne. Každý bude tvrdit, že jemu to zjevil Bůh a ostatní, že tomu nerozumí. Bůh pyšným, co …More
Písmo svaté není návod na stavbu raketoplánu. Jen je třeba prosit Boha o moudrost a Bůh dá porozumět každému, kdo čte.
---
Kdepak, tak to vůbec není. Schválně se za to všichni začněte modlit, a jestli se potom shodnou katolíci, evangelíci, adventisté, jehovisti atd. na stejném výkladu. Samozřejmě, že ne. Každý bude tvrdit, že jemu to zjevil Bůh a ostatní, že tomu nerozumí. Bůh pyšným, co nechtějí poslouchat jeho apoštoly, nezjeví vůbec nic. Oklamáni zlým pak budou rozbíjet jednotu. Někteří z nevědomosti a pýchy a někteří z vlastního zlého úmyslu. I takoví jsou zde.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

Ano, opravu raketoplánu vskutku přenechám leteckým mechanikům. Zdá se mi to zcela přirozené a moudré. Návrhy topičů, lesníků, soustružníků a zedníků si dovolím s chápavým úsměvem přehlídnout.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

Abych ještě nezapomněl to nejdůležitější. Samo písmo mi říká, že si ho nemohu sám vykládat, jak se mi zdá. No a v tom je jádro pudla. To musíme akceptovat a ne si vytrhávat jen, co se nám líbí. Dále nám písmo říká, kdo má vůbec právo ho vykládat. No-a jsme doma. Přes to vlak nejede. Ostatně potvrzuje se to i skutky.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

b811To je dobře, že hledáš v písmu a nejsi slepá ovce a že si vše ověřuješ. Dělám to taky tak. A nejen s písmem. Hledám pravdu ve všem, pokud jasné důkazy rozbijí tezy, kterou zastávám, opustím ji. Nesetrvávám umanutě v omylu. Proto jsem hodil do koše spoustu svých model. Falešná legenda kolem nich už byla pod tíhou důkazů neudržitelná. Proto už například nejsem demokrat, nemám tatíčka Masaryka …More
b811To je dobře, že hledáš v písmu a nejsi slepá ovce a že si vše ověřuješ. Dělám to taky tak. A nejen s písmem. Hledám pravdu ve všem, pokud jasné důkazy rozbijí tezy, kterou zastávám, opustím ji. Nesetrvávám umanutě v omylu. Proto jsem hodil do koše spoustu svých model. Falešná legenda kolem nich už byla pod tíhou důkazů neudržitelná. Proto už například nejsem demokrat, nemám tatíčka Masaryka a ani humanistu Havla. Nevykřikuji spolu s charismatiky hatmatilkou a myslím si své o "světové pandemii", přeplněných nemocnicích a o tom, že už údajně není ani dřevo na rakve. Vystoupil jsem z Matrixu.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

Všechny ty stovky sekt vznikly výkladem písma. Z toho je vidět, že tudy cesta nevede. Bůh nepůsobí rozdělení, proto nemá patent na výklad kdokoliv, ale učitelský úřad církve. Jakákoliv opačná teze podporuje rozštěpení a tedy přímý rozpor-Jeden Pán, jedna víra, jeden křest.
Ano, je to takhle jednoduché. Ne všichni jsou těžcí filozofové, je to i pro staré babičky.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

Ahoj,
Promiň, ale když k sobě budeš upřímný, tak uvidíš, že jsi nedoložil vůbec nic. S takovými informacemi se nedá pracovat. Když chci doložit elektrárnu v Čechách, nezajímá mě elektrárna například v Německu. Jistě víš o čem mluvím.Chápu, že jsi v zajetí sekty a je obtížné se z toho vymotat. Někomu se to podaří za pár týdnů, někdo prohlédne až po letech a někdo vůbec. Vím o čem mluvím, krátký …More
Ahoj,
Promiň, ale když k sobě budeš upřímný, tak uvidíš, že jsi nedoložil vůbec nic. S takovými informacemi se nedá pracovat. Když chci doložit elektrárnu v Čechách, nezajímá mě elektrárna například v Německu. Jistě víš o čem mluvím.Chápu, že jsi v zajetí sekty a je obtížné se z toho vymotat. Někomu se to podaří za pár týdnů, někdo prohlédne až po letech a někdo vůbec. Vím o čem mluvím, krátký čas jsem byl obětí charismatiků. To je něco podobného. Velení je stejné, jako u AD. Rovněž je to zřízeno na rozbíjení. Taky hezkou neděli, určitě jsi jinak fajn kluk.
Trepifajksl

Film o covide 19, a zrejme aj o tom, čo bude nasledovať

Zajímavé, asi se nechali inspirovat filmem. V Korutanech už nosí očkovaní žluté náramky, aby se odlišili:
twitter.com/…ier/status/1361603858913521664
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

Ještě dodatek. Bůh, který řekl, židům, že budou světit sobotu, tak jim také jasně řekl jakým způsobem. A za nesvěcení stanovil trest smrti. Tak si nevyzobávejte jen, co se vám hodí.
Sobotní ustanovení porušoval jak Pán Ježíš, tak jeho učedníci. Proto je sobotníci chtěli pozabíjet.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

Nemá cenu tady teoretizovat, platí ukázaná. Chci doložit, že židovská úmluva s Bohem byla pro celé lidstvo a nikoliv pro židy. Tedy - chci doložit, které národy a od kterého věku světily sobotu v souvislosti se Starou smlouvou. Chci doložit kdy a jakým způsobem tuto podmínku Bůh vložil na bedra ostatních národů. Kdy a kde se to dozvěděli? Přestaňte tady mlžit a teoretizovat a uveďte jasná fakta …More
Nemá cenu tady teoretizovat, platí ukázaná. Chci doložit, že židovská úmluva s Bohem byla pro celé lidstvo a nikoliv pro židy. Tedy - chci doložit, které národy a od kterého věku světily sobotu v souvislosti se Starou smlouvou. Chci doložit kdy a jakým způsobem tuto podmínku Bůh vložil na bedra ostatních národů. Kdy a kde se to dozvěděli? Přestaňte tady mlžit a teoretizovat a uveďte jasná fakta na podporu vašich tezí. Tedy nikoliv vyvozování toho, že když má někdo červené trenky, je komunista. Jasná, konkrétní fakta! Pokud je nemáte, nestrkejte nám vaše teze. Nepotřebujeme je a pro naši spásu jsou absolutně nepodstatné. 2000 let žijeme bez soboty, máme tisíce světců a mučedníků a budeme tak žít až do skonání světa.Nepotřebujeme vaše rady a nová zjevení. Věty."i když to není nikde psané , tak museli", jsou spekulace a navíc hodně hloupé. Dezinformace.
Trepifajksl

Boží slovo na den 18.2. A.D. 2021

Neplatí vůbec nic. Katolíci nejsou pod žádným židovským zákonem a nikdy nebyli. Vytrhávat z písma a ignorovat ostatní citáty, ti jde celkem dobře :-)))
Nesnaž se tady manipulovat. Dál nevím co píšeš, nerozklikával jsem