Trepifajksl
Trepifajksl

Dominik Duka o výrocích papeže

Článek pana Duky je lež a dezinformace. Záměrně opomenul některé věty papeže. Papež se vyjádřil zcela jasně pro podporu zákonů. O vytrhávání kontextu nemůže být ani slovo. Jinak se řečené pochopit ani nedá. Video, kde promlouvá papež a co přesně říká je na netu běžně ke shlédnutí. Na synodě byl papež rovněž pro a záko na projednávání proti vůli mnohých kardinálů zařadil znovu. Máte velice …More
Článek pana Duky je lež a dezinformace. Záměrně opomenul některé věty papeže. Papež se vyjádřil zcela jasně pro podporu zákonů. O vytrhávání kontextu nemůže být ani slovo. Jinak se řečené pochopit ani nedá. Video, kde promlouvá papež a co přesně říká je na netu běžně ke shlédnutí. Na synodě byl papež rovněž pro a záko na projednávání proti vůli mnohých kardinálů zařadil znovu. Máte velice krátkou paměť, prolhaní obhajovači neobhajitelného.
Trepifajksl

Pre všetkých tých , ktorí pochybujú či homosexualita je liečiteľná, alebo nie.

Praktikující buzerant nebo peďák není žádná oběť ani zoufalec, ale úchyl. Často velice nebezpečný, především svému okolí. Obhajovat toto může jen nemravné prase.
Trepifajksl

Pre všetkých tých , ktorí pochybujú či homosexualita je liečiteľná, alebo nie.

Homosexualita samozřejmě ohavnost je. V písmu se to píše jasně. A jasně to vždy učila katolická Církev. Nedostatek lásky k pravdě je také ohavnost. Projevuje se to často u známých mlžičů a překrucovačů. Schvalování toho, aby spolu žili 2 chlapi a dokonce sehnali někde děti je ohavnost. Mělo by to být trestně stíháno, nikoliv propagováno a schvalováno. Jde to přímo proti láskyplnému učení Pána …More
Homosexualita samozřejmě ohavnost je. V písmu se to píše jasně. A jasně to vždy učila katolická Církev. Nedostatek lásky k pravdě je také ohavnost. Projevuje se to často u známých mlžičů a překrucovačů. Schvalování toho, aby spolu žili 2 chlapi a dokonce sehnali někde děti je ohavnost. Mělo by to být trestně stíháno, nikoliv propagováno a schvalováno. Jde to přímo proti láskyplnému učení Pána Ježíše Krista. Okecat se to vážně nedá.
Trepifajksl

Klaus ve válce s ministry a organizacemi, kteří Covid zneužívají

Jen bych doplnil, že Klaus neslouží Rusku a Číně. To kluci z B'nai B'rith skutečně, ale opravdu skutečně nemají zapotřebí.
Trepifajksl

Koronavir

Zkrátka lidí, kteří mají všech 5 pohromadě. Mám přes ulici nakaženého touto "meziplanetární apokalyptickou pandemií". Není mu ani hovno. Kdyby ho kousl rezavý mravenec, tak ho to aspoň svědí. Od manželky spolužáka šly holky z práce na testy, když viděly, že budou čekat 3 hodiny, tak to zabalily. Samozřejmě, že jim přišel výsledek pozitivní - i bez testů. Celé je to hoax a je vidět, že určité …More
Zkrátka lidí, kteří mají všech 5 pohromadě. Mám přes ulici nakaženého touto "meziplanetární apokalyptickou pandemií". Není mu ani hovno. Kdyby ho kousl rezavý mravenec, tak ho to aspoň svědí. Od manželky spolužáka šly holky z práce na testy, když viděly, že budou čekat 3 hodiny, tak to zabalily. Samozřejmě, že jim přišel výsledek pozitivní - i bez testů. Celé je to hoax a je vidět, že určité síly se snaží vyvolat co největší paniku. Myslím, že věřící člověk by tu koronavirovou šaškárnu neměl vůbec podporovat. Fakta hovoří jasně.
Trepifajksl

Bohorodička roní od 8.2.2020 na Ukrajině slzy na ikoně

Ty jsi se zase schoval za strážce galaxie:-)
Trepifajksl

Bohorodička roní od 8.2.2020 na Ukrajině slzy na ikoně

Není to nic osobního, vadí mi celkově všichni podvodníci :-)

Zvlášť muži, vydávající se za ženy :-)
Měl sis tam dát aspoň nějakou modelku, jako před lety.
Trepifajksl

Bohorodička roní od 8.2.2020 na Ukrajině slzy na ikoně

A jaký vidíš důvod krást fotky z netu cizím lidem a provokovat na webu?
Trepifajksl

Bohorodička roní od 8.2.2020 na Ukrajině slzy na ikoně

Hele, tzv. AnnaJ, proč máš fotku Laji Lopéz z Barcelony, v předchozí registraci zase fotku Heather Wither?
Ty se stydíš Ostriku za svůj zahnutý nos?