CÓRKA MARYI
21814

JEZUS: Ujrzycie zagrożenie dla istnienia Najświętszej Eucharystii

JESUS: The danger to the Existence of the Holy Eucharist will be shown to you

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 28 marca 2013 roku, godz. 21.30

Moja szczerze umiłowana córko, teraz rozumiesz, jak bardzo ta Misja jest znienawidzona przez złego ducha. Musisz jednak wznieść się ponad te okrutne przeszkody, które są stawiane przed tobą, aby spowolnić Moje Dzieło.

Ujrzycie zagrożenie dla istnienia Najświętszej Eucharystii przez zarozumiałość tych wewnątrz Mojego Kościoła, których plan zmiany Prawdy już zaczął się poważnie realizować.

Nieważne, że wielu spośród was drwi z Mojej Misji przygotowania waszych dusz do tego wielkiego Dnia. Z czasem będziecie wiedzieli, że to rzeczywiście jestem Ja, Jezus Chrystus, Który przychodzi do was, aby wam służyć.

Ja Jestem waszym Panem i Sługą. Wy, Moi wyświęceni słudzy, musicie pamiętać o waszej roli i nigdy jej nie zapominać. Jako słudzy nie możecie być także panami. Ponieważ, jeśli jesteś panem, to nie możesz Mi służyć. Wielu z was w Moim Kościele zapomniało, czego zostaliście nauczeni. Zapomnieliście Słowo Boże.

Moją obietnicą jest zapewnienie wam Pokarmu Życia – Mojego Ciała i Krwi – a jednak, po raz kolejny, wyprzecie się Mnie. Uczyńcie to, usuwając Eucharystię ze świątyni Boga, a zastąpicie Ją zwłokami. Zamiennik będzie subtelny i zajmie trochę czasu, zanim odkryjecie to złe działanie, które zostanie wam narzucone.

Ponieważ Moje Ciało poprzez Najświętszą Eucharystię podtrzymuje was, to Śmierć Mojego Ciała, Mojego Kościoła, przyniesie śmierć tym duszom, które Mnie odrzucają.

Czas na tę obrzydliwość jest bardzo bliski. Czas na wybór między Moją Drogą a drogą fałszywego proroka* już prawie nadszedł. Patrzcie teraz uważnie, bo Prawda zostanie przekręcona przez oszusta. Obserwujcie, jak on będzie siebie wywyższał, stawiając się na Moim Miejscu, ale odmówi pójścia drogą Prawdy jako sługa Boży.

Wasz Jezus

* * *

*
"papież" Franciszek

za: jezusdoludzkosci.pl/…-zagrozenie-dla-istnienia-najswietszej-eucharystii

____________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Kim jest fałszywy prorok? – Księga Prawdy

Matka Zbawienia: Wkrótce zostaniecie poproszeni, ażeby zamiast Świętej Eucharystii rozdawać Jej …

JEZUS: Elity masońskie przechwyciły władzę nad Moim Kościołem i będą narzucać katolikom najbardziej…

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia

JEZUS: Zmiana w formie Mszy wkrótce zostanie przedstawiona w Moim Kościele

JEZUS: Wszystkie małżeństwa są zawierane w Niebie. Żaden człowiek nie może zniszczyć małżeństwa, …

JEZUS: Moi wierni słudzy przygotowują się teraz na całym świecie do tego dnia, który nadejdzie, …

JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię ..

JEZUS: Ten dzień został wyryty w kamieniu i będzie ostateczną zniewagą, dozwoloną przez Boga ..

____________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Czas na tę obrzydliwość jest bardzo bliski. Czas na wybór między Moją Drogą a drogą fałszywego proroka* już prawie nadszedł. Patrzcie teraz uważnie, bo Prawda zostanie przekręcona przez oszusta. Obserwujcie, jak on będzie siebie wywyższał, stawiając się na Moim Miejscu, ale odmówi pójścia drogą Prawdy jako sługa Boży."