Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks1.6K
pl.news
2

Londyński deal: ktoś opublikował niejawne nagrania

Oligarchiczne Corriere.it (19 października) opublikowało fragmenty nagrania audio z grudniowego spotkania trzech kluczowych osobistości związanych z londyńskim dealem Watykanu z 2018 roku.

Te trzy postaci to Gianluigi Torzi, Fabrizio Tirabassi oraz Enrico Crasso. Spotkali się w pięciogwiazdkowym hotelu Bulgari w Mediolanie.

Tirabassi, świecki urzędnik Sekretariatu Stanu, podziękował brokerowi Torziemu za pomoc Watykanowi w przejęciu pełnej własności nieruchomości w Londynie dwa tygodnie wcześniej.

Ostrzegł Torzi, że Watykan może wkrótce scentralizować swoje finanse, co osłabi autorytet Sekretariatu Stanu i "nie będzie dobre" dla Torziego.

Torzi chciał wtedy otrzymać za swoje usługi do 10 milionów euro.

Crasso, wieloletni dyrektor inwestycyjny Watykanu, starał się pośredniczyć, sugerując wypłatę dla Torzi od 6 do 10 milionów. W maju 2019 roku otrzymał 15 milionów euro.

Torzi został aresztowany 5 czerwca za swoją rolę w transakcji, ale 10 dni później został zwolniony za kaucją.

#newsCodubsophy

TomaszBiał
O to wielka tajemnica wiary Złoto i Dolary. Czysty satanizm.
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Módlcie się za tych, którzy nie widzą nic poza materialnymi korzyściami

Moja droga, ukochana Córko, musisz wytrwać w tym cierpieniu, ponieważ ratujesz w ten sposób dusze. Twoje cierpienie ujawnia teraz tortury, które znosiłem przez grzechy człowieka.

Zachłanność człowieka zwiększyła się teraz do tego stopnia, że moralność nie liczy się więcej w waszym społeczeństwie. Grzech chciwości człowieka …More
Módlcie się za tych, którzy nie widzą nic poza materialnymi korzyściami

Moja droga, ukochana Córko, musisz wytrwać w tym cierpieniu, ponieważ ratujesz w ten sposób dusze. Twoje cierpienie ujawnia teraz tortury, które znosiłem przez grzechy człowieka.

Zachłanność człowieka zwiększyła się teraz do tego stopnia, że moralność nie liczy się więcej w waszym społeczeństwie. Grzech chciwości człowieka oznacza, że nie obchodzi go, kto cierpi z jego ręki tak długo, jak jego żądze są zaspokojone. Mówię wam, że ci, którzy powodują cierpienie innych poprzez chciwość i skąpstwo, nie umkną przed Moim wzrokiem. Obserwuję i widzę. Jestem wstrząśnięty, gdy jestem świadkiem obrzydliwej drogi, którą człowiek, zniżając się, wybiera, w celu zdobycia bogactwa kosztem innych.

Oni, Moja Córko, zostaną pozbawieni dóbr materialnych, chyba że będą błagać o Moje miłosierdzie. Ich pieniądze będą bezwartościowe. Ludzie, którzy skłonni są torturować dusze, aby ukraść to, co prawnie należy do ich braci i sióstr, pozostaną z niczym oprócz popiołów. Módlcie się za tych, którzy nie widzą nic poza materialnymi korzyściami, bo jeśli nie odwrócą się od tych złych czynów, zostaną odrzuceni i nie wejdą do Królestwa Mojego Ojca.

Czyniąc na tym świecie zło innym, będziecie odrzuceni i wtrąceni do jaskini szatana. To, co może wydawać się waszymi uzasadnionymi roszczeniami do bogactwa zdobytego kosztem innych, przyniesie wam mękę na wieki.

Porzućcie teraz wasz oręż chciwości i obżarstwa. Szukajcie zbawienia, a jeśli tak uczynicie, pokój powróci do społeczeństwa.

Wasz Zbawiciel

Król Sprawiedliwości

Jezus Chrystus