Peter(skala)
11.5K

PETICIA: Slobodu pre Enocha Burkeho, ktorý je väznený za vyjadrenie kresťanského názoru

TU podpísať: Väzenie za vyjadrenie kresťanského názoru Možno ste už počuli o írskom učiteľovi, ktorý skončil vo väzení za to, že odmietol vyhovieť požiadavke školy, aby o žiakovi hovoril zámenom "oni". …More
TU podpísať: Väzenie za vyjadrenie kresťanského názoru
Možno ste už počuli o írskom učiteľovi, ktorý skončil vo väzení za to, že odmietol vyhovieť požiadavke školy, aby o žiakovi hovoril zámenom "oni".
Ďalší prípad, keď boli kresťania prepustení, vyhodení zo zamestnania alebo iným spôsobom vyradení z verejného života len preto, že zostali verní svojmu kresťanskému presvedčeniu.
Táto udalosť nás pozýva uvedomiť si veľmi bolestnú skutočnosť: to, čo sa stalo, nie je zriedkavý fenomén. Videli sme to už predtým. Prenasledovanie kresťanov naberá na sile.
Pred niekoľkými mesiacmi V Spojenom kráľovstve bola Maureen Martinová - kresťanka vo veku 56 rokov - prepustená z práce za to, že vyjadrila svoj názor založený na kresťanskej viere.
Minulý rok fínskej poslankyni Päivi Räsänenovej hrozilo väzenie za zverejnenie biblického verša na jej osobnom účte na Twitteri. Súdny proces pokračuje až do dnešného dňa.
Na Slovensku vidíme poškodzovanie majetku Cirkvi, výsmech z kresťanskej viery v médiách a …More
Coburg
Presne toto nás čaká!