Clicks579
Edward7
1

Zabójcze maski - nieodwracalne uszkodzenie mózgu po niedotlenieniu

Niedobór tlenu niszczy każdy organ.
Tragedia w kościele. Ksiądz zmarł podczas nabożeństwa
Ksiądz rozdający Komunie Świętą, obecnie zawsze ubiera maskę , a po wysiłku fizycznym następuje większe zapotrzebowanie na tlen , maski bardzo ograniczają oddychanie , czyli można powiedzieć że Ksiądz zginą z powodu maski która bardzo ograniczyła oddychanie... (maski powodują zakrzepice - czyli mógł nastąpić zawał , albo zator...- Maski powodują; niedotlenienie, zakrzepice).
NIE MOŻNA ODWRÓCIĆ uszkodzeń mózgu spowodowanych przez maski

Maski Covid-19 są zbrodnią przeciwko ludzkości i znęcaniem się nad dziećmi. Poniżej znajduje się transkrypcja z wideo dr Margarite Griesz-Brisson, która jest neurologiem konsultantem i neurofizjologiem z tytułem doktora farmakologii, ze szczególnym uwzględnieniem neurotoksykologii, medycyny środowiskowej, neuroregeneracji i neuroplastyczności. Oto, co ma do powiedzenia na temat masek i ich wpływu na nasz mózg:

„Ponowne wdychanie wydychanego powietrza bez wątpienia spowoduje niedobór tlenu i zalanie dwutlenkiem węgla. Wiemy, że ludzki mózg jest bardzo wrażliwy na zepsucie (ograniczenie) tlenu. Na przykład w hipokampie są komórki nerwowe, które bez tlenu nie mogą być dłużej niż 3 minuty - nie mogą przeżyć. Ostre objawy ostrzegawcze to bóle głowy, senność, zawroty głowy, problemy z koncentracją, spowolnienie czasu reakcji - reakcje układu poznawczego.

Jednak gdy masz chroniczne niedotlenienie, wszystkie te objawy znikają, ponieważ przyzwyczaisz się do tego. Ale twoja wydajność pozostanie osłabiona, a niedobór tlenu w mózgu nadal się rozwija.
Wiemy, że rozwój chorób neurodegeneracyjnych trwa od lat do dziesięcioleci. Jeśli dzisiaj zapomnisz swojego numeru telefonu, załamanie mózgu zaczęłoby się już 20 lub 30 lat temu.

Kiedy myślisz, że przyzwyczaiłeś się do noszenia maski i ponownego wdychania własnego wydychanego powietrza, procesy zwyrodnieniowe w Twoim mózgu ulegają wzmocnieniu wraz z postępującym niedoborem .

Drugi problem polega na tym, że komórki nerwowe w twoim mózgu nie są w stanie normalnie się dzielić. Tak więc w przypadku, gdy nasze rządy hojnie pozwolą na pozbycie się masek i powrót do swobodnego oddychania tlenem za kilka miesięcy, utracone komórki nerwowe nie będą już regenerowane. To, co odeszło, odeszło.
[…] Nie noszę maski, potrzebuję mózgu do myślenia. Chcę mieć trzeźwą głowę, kiedy mam do czynienia z moimi pacjentami, a nie znieczulenie wywołane dwutlenkiem węgla.

[…] Nie ma medycznego wskazania masek na twarz, ponieważ niedobór tlenu jest niebezpieczny dla każdego mózgu. Każda istota ludzka musi samodzielnie zdecydować, czy chce nosić maskę, która jest absolutnie nieskuteczna, aby chronić się przed wirusem.

Dla dzieci i młodzieży maski są absolutnie nie, nie. Dzieci i młodzież mają niezwykle aktywny i adaptacyjny układ odpornościowy i potrzebują stałej interakcji z mikrobiomem ziemi. Ich mózg jest również niesamowicie aktywny, ponieważ musi się wiele nauczyć. Mózg dziecka lub młodzieńca pragnie tlenu. Im bardziej aktywny metabolicznie organ, tym więcej tlenu potrzebuje. U dzieci i młodzieży każdy narząd jest metabolicznie aktywny.

Pozbawienie mózgu dziecka lub nastolatka dostępu do tlenu lub jakikolwiek sposób jego ograniczenia jest nie tylko niebezpieczne dla ich zdrowia, ale jest też absolutnie przestępstwem. Niedobór tlenu hamuje rozwój mózgu, a powstałych w wyniku tego uszkodzeń NIE MOŻNA odwrócić.

Zdjęcie - Uszkodzenie mózgu spowodowane brakiem tlenu

Dziecko potrzebuje mózgu, aby się uczyć, a mózg potrzebuje tlenu do funkcjonowania. Nie potrzebujemy do tego badania klinicznego. To prosta, niepodważalna fizjologia. Świadomy i celowo wywołany niedobór tlenu jest absolutnie celowym zagrożeniem dla zdrowia i bezwzględnym przeciwwskazaniem medycznym.

Bezwzględne przeciwwskazanie medyczne w medycynie oznacza, że tego leku, tej terapii, tej metody czy środka nie należy stosować - nie wolno stosować. Aby zmusić całą populację do użycia siłą bezwzględnego przeciwwskazania medycznego, muszą istnieć ku temu wyraźne i poważne powody, a powody należy przedstawić kompetentnym interdyscyplinarnym i niezależnym organom w celu ich weryfikacji i autoryzacji.

Kiedy za dziesięć lat demencja będzie rosła wykładniczo.

[..] Jak weterynarz, dystrybutor oprogramowania, biznesmen, producent samochodów elektrycznych i fizyk mogą decydować o sprawach dotyczących zdrowia całej populacji? Proszę, drodzy koledzy, wszyscy musimy się obudzić.
Wiem, jak niedobór tlenu jest szkodliwy dla mózgu, kardiolog wie o tym - dla serca, pulmonolog wie o tym dla płuc.

Niedobór tlenu niszczy każdy organ.

Gdzie są nasze oddziały zdrowotne, nasze ubezpieczenie zdrowotne, nasze stowarzyszenia medyczne? Ich obowiązkiem byłoby stanowcze przeciwstawienie się blokadzie, powstrzymanie jej i powstrzymanie od samego początku.

Dlaczego komisje lekarskie nakładają kary na lekarzy, którzy dają ludziom zwolnienia? Czy osoba ta lub lekarz muszą poważnie udowadniać, że ograniczenie tlenu szkodzi ludziom? Jaki rodzaj medycyny reprezentują nasi lekarze i stowarzyszenia medyczne?

Kto jest odpowiedzialny za to przestępstwo? Ci, którzy chcą to egzekwować? Ci, którzy na to pozwalają i bawią się, czy też ci, którzy temu nie zapobiegają? […] Nie chodzi o maski, nie chodzi o wirusy, na pewno nie chodzi o twoje zdrowie. Chodzi o znacznie więcej. Nie biorę w tym udziału. Nie boję się.

[..] Jak widać, już biorą nasze powietrze, żeby nie oddychać. Nadrzędnym celem tej godziny jest odpowiedzialność osobista.
Jesteśmy odpowiedzialni za to, co myślimy, a nie media. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy, a nie nasi przełożeni. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie, a nie Światowa Organizacja Zdrowia. A my jesteśmy odpowiedzialni za to, co dzieje się w naszym kraju, a nie rząd ”.

Autor - Vanessa Beeley
healthandmoneynews.wordpress.com/…from-masks-cannot-be-reversed/