pl.news
52K

Hiszpania: deputowany wskazuje krzyżem na neokomunistyczny rząd (film)

Podczas debaty nad hiszpańskim budżetem na rok 2021, deputowany partii Vox, Francisco José Contreras, wymachiwał krucyfiksem, który należał do jego wuja, ojca Rafaela Contrerasa Levy'ego (1901-1936). …More
Podczas debaty nad hiszpańskim budżetem na rok 2021, deputowany partii Vox, Francisco José Contreras, wymachiwał krucyfiksem, który należał do jego wuja, ojca Rafaela Contrerasa Levy'ego (1901-1936).
Ojciec Contreras został zamordowany przez komunistów siekierą na początku wojny domowej.
Neokomunistyczny rząd hiszpański wprowadza rewizjonistyczne prawa, aby usunąć benedyktynów z Valle de los Caídos, wprowadzić komunistyczną indoktrynację w szkole i ścigać dysydentów.
Contreras krytykował finansowanie systemu prawnego i neokomunistyczne próby manipulacji historią.
Ojciec Contreras jest jednym ze 127 katolickich męczenników hiszpańskich komunistów, których beatyfikacja została zatwierdzona przez Franciszka 23 listopada.
#newsTylnbyukme
pielgrzym55
Teraz pewnie zachoruje na Covida za karę.
Piotr2000
uzycie slow "wymachiwal krzyzem" jest co najmniej NIEWLASCIWE, jesli nie obrazliwe. Odwolujac sie do wiary w Boga, dobrze uczynil, ze przed slepia satanistow postawil KRZYZ !
Piotr2000
Tobie, "Elohim", Chrystus Krol, stoi KOSCIA w gardle. I to niezaleznie czy Go nazwac krolem wzechswiata czy Polski. Jestes OPETANY /opetana...
ELOHIM.
W Polin są środowiska które chcą aby Chrystus był tylko Królem Polski okazuje się że Chrystus chce być Królem Wszechświata i w KK obchodzimy takie Święto.
Konfederacja Korony Polskiej
Tylko Intronizacja Jezusa Chrystusa może uratować poszczególne kraje i cały świat przez najazdem lucyferian !