pl.news
32.6K

"Bergoglio kłamie metodycznie i systematycznie", "seryjnie", "bez skrupułów"

Autor podpisujący się jako "Super Ex" pisze na MarcoTosatti.it 5 lipca, że "Bergoglio kłamie […] metodycznie i systematycznie […] seryjnie, […] bez jakichkolwiek skrupułów". Super Ex miał skonfrontować …More
Autor podpisujący się jako "Super Ex" pisze na MarcoTosatti.it 5 lipca, że "Bergoglio kłamie […] metodycznie i systematycznie […] seryjnie, […] bez jakichkolwiek skrupułów".
Super Ex miał skonfrontować prałata Kurii ze słowami, jakie Franciszek wypowiedział pod adresem reporterów, że "nie wiedział nic" o Światowym Kongresie Rodzin w Weronie, ale jednocześnie zadeklarował, że Kongres był "słuszny co do materii, ale nie co do metody".
Duchowny miał odpowiedzieć Super Ex: "Franciszek wiedział wszystko. Przyjął też Massimo Gandolfiniego [jednego z organizatorów] na prywatnej audiencji, gdzie ten prosił o publiczne wsparcie!"
W ocenie prałata "dla Bergoglio kłamanie nie jest problemem… Myślę, że skłamał nawet w sprawie dossier Viganò”.
Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsImygfknqmj
aseret2
Tak to jest prawda bo jorje bergoglio to apostata dobry aktor , nie papież , nie antypapież , to Nienazwany . Fałszerz, Wikariusz Antychrytsa.!!!!!
WYKLĘTY
czy to już czas panowania Antychrysta?
czy po kłamstwach i zdradach w Kościele
nadszedł już czas krwawych prześladowań?
prześladowań za prawdę i wierność Chrystusowi?
Jezu Chryste, Wszechmocny i Miłosierny
Ratuj swój Kościół przed przemianą
w światową synagogę Syjonistów,
krwawego Sanhedrynu świata,
jego Judaszowych sług
i zwiedzionych owiec
Szukający PRAWDY
DO "wyklęty" - Początkiem panowania antychrysta będzie dzień, w którym Izrael ogłosi swojego mesjasza, podobno już chodzi po tym świecie... Ich mesjasz potrzebuje III Świątyni, a aby wybudować III Świątynię niezbędna jest.... wojna Izrael -Iran. Przy okazji zapytam - dlaczego nick "wyklęty"?