Manželka Trumpa s homosexuální skupinou republikánů!

Melania Trumpová bude hostit Mar-a-Lago benefiční akci pro pro-homosexuální republikány Log Cabin

Bývalá první dáma Melania Trumpová pomáhá homosexuální "konzervativní" skupině Log Cabin Republicans zahájit 20. dubna kampaň "Cesta k vítězství" v jejím a manželově floridském letovisku.
Prezident Donald Trump a první dáma Melania TrumpováChip Somodevilla / Getty Images
Calvin Freiburger
Po 8. dubna 2024 - 4:07 EDT
PALM BEACH, Florida (LifeSiteNews) -- Po delší absenci na veřejnosti se bývalá první dáma Melania Trumpová údajně chystá vrátit do kampaně pro svého manžela, počínaje sbírkou pro homosexuální "konzervativní" skupinu Log Cabin Republicans v letovisku Mar-a-Lago pro ni a manžela Donalda.

Server Politico uvádí, že obdržel pozvánku na akci, která je označována za začátek iniciativy LCR "Cesta k vítězství" zaměřené na voliče z nerozhodných států.

"Hostitelský výbor akce zahrnuje republikánské dárce Saula Foxe, Amandu Schumacherovou, Billa Whitea, Bryana Eureho a Richarda Grenella, který sloužil jako Trumpův velvyslanec v Německu a úřadující ředitel národních zpravodajských služeb," uvádí se ve zprávě. Na seznamu jsou také Elizabeth Ailesová, bývalá výkonná ředitelka NBC News a vdova po zesnulém generálním řediteli Fox News Rogeru Ailesovi, a Deborah Magowanová, vdova po zesnulém majiteli San Francisco Giants Peteru Magowanovi.

Tato zpráva vyvrací nepodložené zvěsti, že se paní Trumpová distancuje od kampaně bývalého prezidenta v roce 2024, a zároveň zdůrazňuje, že Trumpovi podporují aspekty LGBT agendy, zejména homosexualitu, přestože fakticky dominují Republikánské straně a americkému konzervativnímu hnutí.

Republikáni ze Log Cabin obhajují homosexuální "manželství", homosexuální adopci – která vedla k četným případům sexuálního zneužívání dětí –, celostátní zákaz takzvané "konverzní terapie" a dokonce i nucení vládou podporovaných adopčních agentur umisťovat děti do domácností osob stejného pohlaví.

PŘEČTĚTE SI: "Ženatý" homosexuál zatčen za dětskou pornografii údajně plánoval zneužití náhradního dítěte

Trump má smíšenou historii v otázkách LGBT, počínaje jeho statusem mainstreamové celebrity a konvenčního liberálního Newyorčana před jeho vstupem do republikánské politiky. V roce 2012 Trumpová jako majitelka soutěže krásy Miss Universe opakovaně podporovala začlenění "transgender žen", tj. mužů, do soutěže se skutečnými ženami, ve jménu toho, co Trumpova organizace v té době nazývala "modernizovanými" pravidly, čímž si vysloužila pochvalu od LGBT nátlakové skupiny GLAAD.

Když Trump v roce 2016 kandidoval na prezidenta, kritizoval zákon v Severní Karolíně, který zakazuje studentům mužské pohlaví na ženských toaletách, a řekl, že každému by mělo být umožněno "použít toaletu, kterou považuje za vhodnou". V době, kdy byl v úřadu, obrátil v této otázce, odmítl směrnice Obamovy éry na toto téma a oznámil, že ministerstvo školství se již nebude zabývat stížnostmi na "diskriminaci" na toaletách.

Jako zastánce "manželství" osob stejného pohlaví Trump nominoval řadu pro-LGBT úředníků na různé vládní posty a na uvolněná místa v soudnictví a pokračoval v Obamově exekutivním příkazu o "nediskriminaci genderové identity" a americké podpoře mezinárodního uznání homosexuálních vztahů v Radě OSN pro lidská práva. Jeho kampaň se aktivně ucházela o přízeň voličů, kteří se identifikují jako LGBT, duhovým zbožím.

Trump zároveň upřednostňoval náboženskou svobodu a obecně se spojil se sociálními konzervativci proti hnutí genderové fluidity, od zákazu genderově zmatených vojáků v armádě až po ochranu žen před nutností sdílet blízké prostory, jako jsou útulky pro bezdomovce, s muži, kteří tvrdili, že jsou transgender. Jeho Bílý dům se také postavil proti takzvanému "Zákonu o rovnosti" a zachoval biologickou definici pohlaví při implementaci federálních zákonů a předpisů.

Když se Trump ucházel o znovuzvolení, zavázal se, že bude "chránit děti před levicovým genderovým šílenstvím", včetně zákazu federálního financování, schvalování a propagace praktik "změny pohlaví". V prosinci 2022 však ve svém domě v letovisku Mar-a-Lago uspořádal galavečer pro Log Cabin Republicans, kde prohlásil: "Bojujeme za gay komunitu a bojujeme a bojujeme tvrdě. S pomocí mnoha lidí, kteří jsou zde dnes večer v posledních letech, naše hnutí udělalo neuvěřitelné pokroky, pokroky, které jste zde udělali, jsou neuvěřitelné."

Mnozí na akci údajně oslavovali, že demokratický prezident Joe Biden podepsal takzvaný "Zákon o respektu k manželství", který nutí všech 50 států uznat homosexuální vztahy jako manželství, ačkoli sám Trump se o tom nezmínil.

V únoru Trump povolil Mar-a-Lago uspořádat "svatbu" osob stejného pohlaví pro dva muže z pobočky LCR v Tennessee. Grenell, přední náhradník Trumpa v roce 2024, který je sám otevřeně homosexuální, označil Trumpa za "nejvíce pro-homosexuálního prezidenta v americké historii".

Navzdory tomu, že se 45. prezident USA v otázkách sexuality a dalších otázek odklonil od konzervativní ortodoxie, rychle nashromáždil podporu republikánských funkcionářů a těšil se příznivému zacházení ze strany konzervativních médií a neměl problém porazit své dva nejbližší konkurenty v prezidentských primárkách Republikánské strany, konzervativního floridského guvernéra Rona DeSantise a umírněnou bývalou velvyslankyni při OSN Nikki Haleyovou.

Průzkumy v současné době ukazují, že Trump vede nad úřadujícím demokratem Bidenem, ačkoli voliči také říkají, že odsouzení v různých probíhajících právních bitvách o Trumpa by snížilo pravděpodobnost, že ho podpoří. Vážné obavy demokratů z Bidenova věku a duševního zdraví a hluboká nespokojenost s jeho pracovním výkonem však dávají současnému prezidentovi srovnatelné volební výzvy.

Kennedy Jr. by mohl být divokou kartou, protože má vlastnosti, které osloví základnu každého hlavního kandidáta. V tuto chvíli výše zmíněné průzkumy ukazují, že Trumpův náskok přetrvává i po započtení Kennedyho, ale vzhledem k tomu, jak těsné volby mnozí předpovídají, přetrvávají obavy, že i malá přeběhlictví by mohla ovlivnit výsledek.

Anglicky: Melania Trumpová bude hostit Mar-a-Lago sbírku pro homosexuální republikány Log Cabin - LifeSite (lifesitenews.com)
U.S.C.A.E.
Osobne to vnímam ako Judášov bozk Kristovi. Podľa mňa Boh už definitívne odstúpi od Nich, zo Svojou Milosťou. Na tú keď bol v Bielom dome Maronitský kňaz nereagovali, resp. s Ňou odmietli spolupracovať.