csk.news
11.1K

Nedostatok Súdnosti: František Vyhadzuje Do Vzduchu Dikastérium Tým, Že Za To Menuje DVOCH Kardinálov

„Toľko z Fratelli Tutti“ – Franca Giansoldati komentovala pre IlMessaggero.it (17. December) rezignáciu Kardinála Turksona, Prefekta Oddelenia Integrálneho Ľudského Rozvoja. Giansoldati hovorí o …More
„Toľko z Fratelli Tutti“ – Franca Giansoldati komentovala pre IlMessaggero.it (17. December) rezignáciu Kardinála Turksona, Prefekta Oddelenia Integrálneho Ľudského Rozvoja.
Giansoldati hovorí o skrytých konfliktoch, intrigách a osočovaní. V Auguste otriasol dikastériom nikdy nevysvetlený odchod dvoch významných spolupracovníkov, z ktorých jeden, Argentínčan, „po sebe zanechal stopu zlomyseľných klebiet,“ píše Giansoldati.
Dikastérium vzniklo zlúčením štyroch Pápežských Koncilov (Imigranti, Cor Unum, Spravodlivosť a Mier a Zdravotníci).
Minulý rok Chicagský Kardinál Cupich vykonal vizitáciu dikastéria a vypracoval „šokujúcu správu“ (Giansoldati), ktorá odhalila boj medzi Kardinálom Czernym (zodpovedným za imigráciu) a Kardinálom Turksonom (na papieri zodpovedným za celok vrátane Czerného).
Obrázok: Peter Turkson, Michael Czerny © NAME, CC BY-SA, #newsMsaqahbkfn
veritas18
Pozor na kardinala Czerneho. Je to kryptozid jako Bergoglio nebo Graubner, Vlk, cikrle ci Radkovsky. Vsichni maji zidovsky puvod a jejich ukolem je judaizace cirkve a transformace na NWO a New Age pod jednim naboz.hebrejskym vudcem.