pl.news
83.2K

Kardynał Sarah wydał procedurę na Środę Popielcową w związku z Covid-19

Kongregacja Kultu Bożego na czele z kardynałem Robertem Sarahem opublikowała 12 stycznia "Note on Ash Wednesday. Distribution of Ashes in Time of Pandemic" (Dystrybucja popiołu w czasie pandemii) (angielski tekst poniżej).

Kapłanom zaleca się, aby błogosławili prochy i kropili je wodą święconą, nie mówiąc nic. Powinni powiedzieć formułę "z prochu powstałeś i w proch się obrócisz" nad wszystkimi wiernymi, zanim przystąpią do rozprowadzania prochów.

Następnie kapłan musi oczyścić ręce, założyć maskę na twarz i, nie mówiąc nic, posypać prochy nad głową tych, którzy się zgłosili.

Grafika: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsVzmqubwkbg

Quas Primas
Żenujące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Augustyn z Hippony
Ten covid to dobra okazja nie tylko do zmiany procedur, ale do całkowitego usunięcia wielu sakramentów i sakramentaliów. W Nowym Obrządku są zbędne... tam i tak każdy wierzy w co chce.
wlowoj
w tym roku były bezkontaktowe bierzmowania...
Orędzia
Teraz zastąpią słowa milczeniem a potem zamienią na bardziej przychylne niewierzącym Jezus-Obudź się! Wiesz jaki jest plan Jednego Rządu Światowego? Za pomocą modernizmu chcą zatwardzić…
PiotrM
Konfederacja Korony Polskiej
Każde ustępstwo masońskiej synagodze szatana jest zdradą Chrystusa i Kościoła Jego !
Piotr2000
Sarah to taki wielki UDAWACZ, ze cos robi, ze cos dobrze robi, ale tak naprawde jego rola, i ten plan jest realizowany od dawna, jest przykrywac "nagosci" franciszkowe...
Konfederacja Korony Polskiej
DOKŁADNIE !