ertds
32.5K

7 rodzajów gazet, których przyzwoitemu człowiekowi nie wolno brać do ręki!

Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com Lektura jest dobra, jeśli daje dobre owoce – na przykład mądrość. Niestety wiele trafiających na masowy rynek pism nie ma z nią wiele wspólnego. Nawołują …More
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com
Lektura jest dobra, jeśli daje dobre owoce – na przykład mądrość. Niestety wiele trafiających na masowy rynek pism nie ma z nią wiele wspólnego. Nawołują bowiem do nienawiści, wzbudzają zazdrość lub wprost nawołują do czynów niemoralnych. Obcowanie z tymi gazetami nie wnosi niczego dobrego, więc najlepiej ich unikać.
1. Nie wolno brać do rąk wszelkiego rodzaju gadzinówek zajmujących się przede wszystkim walką z Kościołem i przyzwoitością. Pokazywanie się publiczne z „Faktami i Mitami” to wstyd i hańba – podobnie jak kupowanie owego tytułu. To samo dotyczy wulgarnej i obrzydliwej urbanowskiej gadzinówki „NIE”.
2. Nie należy brać do ręki i kupować gadzinówek „intelektualistycznych” w stylu „Gazety Wyborczej”. Medium szkaluje bowiem Kościół i Polskę, a niekiedy wprost promuje satanizm [ZOBACZ WIĘCEJ]. Z tego samego powodu katolikowi nie wolno nabywać – i tym samym wspierać – gazet promujących aborcję, czyli zabijanie.
3. Nie wolno czytać też magazynów …More
Rafał_Ovile
Stonka rozumny człowiek nie czyta i sponsoruje antypolskiego i antykatolickiego "gówna" a jak ma silną wiarę to rozumie że gówno przestanie się przylepiać do podeszew licznych butów i śmierdzieć czym więcej ludzi to gówno będzie omijać. Bo wiara katolicka jest zdroworozsądkowa. Jakiekolwiek wspieranie pism wspierających TARGOWICĘ i zdradę stanu (również obcym kapitałem zagranicy) nie warte jest …More
Stonka rozumny człowiek nie czyta i sponsoruje antypolskiego i antykatolickiego "gówna" a jak ma silną wiarę to rozumie że gówno przestanie się przylepiać do podeszew licznych butów i śmierdzieć czym więcej ludzi to gówno będzie omijać. Bo wiara katolicka jest zdroworozsądkowa. Jakiekolwiek wspieranie pism wspierających TARGOWICĘ i zdradę stanu (również obcym kapitałem zagranicy) nie warte jest jednego grosza i jednej sekundy czasu prawdziwego Polaka i katolika, a warte słusznej kary. Czy z tobą wszystko w porządku bo publikujesz zdjęcia profanujące Chrystusa, szukasz w socjalistach dobrych intencji, a tu uzasadniasz deptanie w gównie? Jak tak dalej będziesz smrodzić to twoje smrodzenie zablokuję. Sapienti sat!
Bogumil
Ja na wszelki wypadek nie biorę żadnych gazet do ręki, bo dosłownie każda gazeta, czy chce czy nie chce przemyca złe treści.
Quas Primas
Siula Jakie obelgi?
Nie udawaj pokornego!
-------------------------
Siula 1 minutę temu
Bardzo wszystkim dziękuję, za możliwość wypowiadania się na tym forum, za obelgi też dziękuję.
Zostańcie z Panem Bogiem.More
Siula Jakie obelgi?
Nie udawaj pokornego!
-------------------------
Siula 1 minutę temu

Bardzo wszystkim dziękuję, za możliwość wypowiadania się na tym forum, za obelgi też dziękuję.
Zostańcie z Panem Bogiem.