Našla sa Noemova archa / bola potopa sveta lokalna alebo svetova ? / Pravda o potope sveta / fakty a …

Predtým než tu budem písať o tom či došlo k potope sveta alebo nie, chcel by som dať všetkým do pozornosti moju kresťanskú stránku 1) ZÁZRAKY A ZNAMENIA V KRESŤANSTVE :: zazrakyaznameniavkrestanstveMore
Predtým než tu budem písať o tom či došlo k potope sveta alebo nie, chcel by som dať všetkým do pozornosti moju kresťanskú stránku 1) ZÁZRAKY A ZNAMENIA V KRESŤANSTVE :: zazrakyaznameniavkrestanstve na ktorej píšem o veľkých zázrakoch a znameniach ktoré sa dejú v kresťanstve. Budem rád ak stránku navštívite a dáte mi svoj feedback.
Všeobecne prevládaný názor u ateistických "vedcov" je dnes taký, že k celosvetovej biblickej potope Gn 7:1-26 nikdy nedošlo. Kedže sme však pred 4400 rokmi nežili, a nikto nebol toho očitým svedkom, jediným sposobom ako by sa dala vyvrátiť či dokázať celosvetová potopa by bol geologický profil. Aký je dnes geologický profil ?
Po celom svete dnes nachádzame takýto typ geologických vrstiev. Ako vznikli ? Evolucionisti dnes tvrdia, že vznikli nasledovne : Vznikne jazierko ako na obrázku :
Nad jazierkom sa nachádzajú skaly, tie sa vplyvom vetra a dážda za určitý čas rozdrobia na prach. Tento prach potom vietor sfúkne do jazierka, a v jazierku sa usadia na dne.…More
Mira393
Bible je příliš stará, příliš mnoho generací prošlo po této zemi kdy se nic nedělo, nutno hmatatelného velké Božího zázraku, důkazu že mimo tento pozemský svět existuje i něco jiného a že existuje Bůh.
Tzv. Varování jestli bude by mohlo tímto důkazem být.
Metod
A Biblia má predsa pravdu!
BernadettaJaMalinka
Úbohý kresťan, ktorý potrebuje ako dôkaz toho, že Boh neklame, nejaký geologický sklad hornín skúmať ☹️
Viera je dôkazom toho čo nevidíme a základom toho, čo dúfame.
Teóriu o evolúcii vymysleli slobodomurári, nepriatelia kresťanov, na to, aby zobrali deťom vieru už v školách!! Na čo, prosím vás, ju potrebujete vpasovat do kresťanskej náuky???
apredsasatoci
Boh si aj ateistov povolava.
Znovuzrodený kresťan
@a b c Správne ste to zhrnuli 🙏
BernadettaJaMalinka
Mnoho je povolaných ale malo je vyvolených.. nájde Syn človeka vieru na zemi, keď príde??
BernadettaJaMalinka
Prave preto máme bezvýhradne veriť boziemu zjaveniu, ak si hovoríme kresťania! Boh bol očitým svedkom celého jestvovania zeme, aj potopy sveta a Boh, Duch svätý dal všetko k spase potrebné zapísať do Sväteho Písma. Veríš Mu alebo nie?