Clicks4.7K
MUDr. Madejová - Dostali-li placebo místo vakcíny, neumírají. Přepis: Kamalpreet Singh: A doktorko, mám jednu otázku. Někteří lidé, kteří se nechali očkovat, nemají žádné problémy, a jejich přátelé …More
MUDr. Madejová - Dostali-li placebo místo vakcíny, neumírají. Přepis:
Kamalpreet Singh: A doktorko, mám jednu otázku. Někteří lidé, kteří se nechali očkovat, nemají žádné problémy, a jejich přátelé také, tak pak říkají: Nechal jsem se očkovat, nic se mi nestalo. Proč tedy šíříte tolik lží a strachu?

Dr. Madejová: Zaprvé, nacházíme se ve čtvrté fázi výzkumného experimentu. V jakémkoliv experimentu máte vždy placebo. Oni nám teď o tom neříkají, ale mimo záznam mohu říct, že někteří pracovníci nemocnic nám odhalili, že 20 % podávaných očkovacích látek jsou placeba (tj. jsou prázdné, bez vakcíny). Někdy se jich podává víc. Tohle v tom rozhodně hraje roli. Další problém je, že to, co si necháváte píchnout do svého těla, vás nemusí okamžitě ovlivnit. Vedlejší účinek z toho se může projevit kdykoliv během vašeho života. Tak jako u jakékoliv jiné vakcíny.

A výrobci těchto injekcí se také vážně vychvalují tím, že používají něco, čemu se říká „systém na dodávku léků na požádání”. To je zajímavé, protože „na požádání” znamená, že něco to musí spustit, aby to začalo fungovat. Nikdy nám neodhalili, co to znamená. Znamená to…. nevím… další nákazu? Znamená to frekvenci? Znamená to pH rovnováhu? Nevíme, co to znamená. Jde o to, že jsem šťastná, díky bohu, že lidé nemají všechny tyto reakce… Nevíme, jaké to pro lidi bude mít následky do budoucnosti. Snad to nebude tak špatné, jak očekáváme. Může se stát spousta různých věcí, nemusí to být okamžitý efekt. Mějte na paměti, že tuto očkovací kampaň jsme právě začali… jak je to dlouho? Před šesti měsíci? Bylo to teprve šest měsíců.

Kamalpreet Singh: Doktorko, další otázka od diváka: Vzal jsem si jednu dávku a pak jsem si uvědomil, že jsem udělal chybu. Měl bych si jít pro druhou, nebo ne?

Dr. Madejová: Nedoporučovala bych nikomu si vzít jakékoliv další injekce, protože jsou vážně experimentální. Co se týče ingrediencí v těchto injekcí, bereme je na lehkou váhu. Jejich efektivita je přinejlepším malinkatá, možná může snížit vaše příznaky na dva měsíce po druhé dávce, ale nic jiného… nezabrání vám dostat to onemocnění, nezastaví přenos, nezabrání vám před úmrtím na onemocnění, ani před hospitalizací. Neberte si tedy jakékoliv další injekce, které mohou poškodit vašeho tělo. Čím méně, tím lépe. Účinky tohoto jsou kumulativní, takže čím více toho dostanete, tím více můžete poškodit své tělo. Pokud máte jen jednu dávku, další neberte.

Kamalpreet Singh: A pokud si někdo vzal obě dávky a teď si uvědomí, že to byla chyba, jaké je řešení?

Dr. Madejová: No… neberte si žádné další. Pokuste se co nejvíce detoxifikovat svoje tělo. Čím je vaše tělo zdravější, tím více bude schopno se s věcmi vypořádat. A já věřím v modlitbu… Síla naší mysli a síla naší duše převažuje veškeré naše fyzické bytí. Nejde ani o to, že tomu věřím já… sama věda prokazuje, jakých úžasných věcí jsme schopni. Neberte si žádné další… věřím v modlitbu a v sílu naší mysli. A jsem přesvědčená, že když se spojíme dohromady a navzájem si pomůžeme, a zanalyzujeme, co přesně je v těch lahvičkách, vždy existuje řešení na vše. Takže naděje není ztracena.

Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz/…-nic-neni-proc-sirite-lzi-o-tom-jak-je-nebezpecna/

Přepis:
Stew Peters: Dr. Carrie Madejová je odbornice na interní medicínu a má více jak 20 let zkušeností v oboru medicíny. Vystudovala medicínu v Kansas City a teď je tu s námi. Dr. Madejová, děkuji vám, že jste tu s námi, vážíme si toho.

Dr. Madejová: Děkuji Stew, je mi potěšením.

Stew: Hodně se vyjadřujete ke covidu-19, a veřejně varujete lidi před těmito injekcemi, kterým se nepravdivě říkají vakcíny. Jsme svědky nebývalého množství poškození a úmrtí z těchto injekcí. Očkování proti prasečí chřipce zastavili kvůli 25 úmrtím, a přitom nyní v důsledku této injekce máme více jak 5100 hlášených úmrtí nebo poškození. Podle studie z Harvardu se do systému VAERS hlásí pouze 1 % nebo méně, a přesto média a zvolení zástupci, faráři a ostatní vlivní lidé nadále tuto injekci prosazují, jakoby očekávali, že nebudu věřit tomu, co vidím, nebo co slyším. Mám pocit, že žiju v nějakém bizarním světě. Pokuste se nám to nějak objasnit… zaprvé, co jsou tyto injekce?

Dr. Madejová: Tyto injekce používají genetickou modifikaci. Jde o upravenou mRNA neboli syntetickou RNA. Není to z přírody. Programují vaše tělo, aby si tvořilo protein. Tohle nikdy předtím v historii lidstva nebylo provedeno. Nikdy předtím z nás neudělali továrny, které v těle tvoří tyto syntetické proteiny. A Pfizer a Moderna používají ještě jinou naprosto novou technologii pro lidstvo. A tím jsou nanolipidové částice, které obalují tento cizí povlak, a myšlenka je taková, že musí potlačit náš imunitní systém, aby naše imunita ten povlak nezničila, Na jak dlouho naši imunitu potlačí? Nikdo to neví… nejsou žádná dlouhodobá data.

Ty částice potlačí imunitní systém a slouží jako systém na dodávku léků na požádání. Problém s tou novou technologií je ten, že je velmi syntetická, a nanotechnologii lze také použít pro jiné věci, v tomto tedy také vidím problém. Jde o zbrusu novou technologii, nemáme žádná bezpečnostní nebo dlouhodobá data, abychom věděli, jestli je to pro nás bezpečné, a co to s námi v budoucnosti udělá. A prosazuje se to téměř v každé zemi. Počet obětí v USA je už skoro 6000, a to ještě systém VAERS je se svým hlášením opožděn o 3 měsíce. Je to neuvěřitelné. Teď s tím mají problémy děti a mladiství, proč s tím tedy proboha pokračujeme?

Stew: Ano. Pro jakou další věc lze použít ty nanočástice? Nebo tuto nanotechnologii.

Dr. Madejová: No… ve skutečnosti jsem se o tom dozvěděla před mnoha lety na některých schůzkách. Ve skutečnosti to vidíme nyní s Billem Gatesem a jeho společností GAVI. Spolupracuje s Mastercard a také Trust Stamp, programem umělé inteligence, nyní v západní Africe. Zavádí tam „wellness pas”. To souvisí s covid injekcí. S wellness pasem lidé dostávají digitální ID, něco jako čárový kód, který bude uchovávat veškeré jejich lékařské záznamy, očkovací záznamy. Takto také budou dostávat peníze… něco jako kryptoměna. V tu na řadu přichází Mastercard… pokud si nedáte injekci ala vakcínu, nebudete mít přístup do systému.

A v tomto protokolu… a to je důležité… používají nanotechnologii, která má potenciál – jak sami říkají – v použití ke sledování a prediktivnímu zajišťování bezpečnosti. Tak jak ve filmu Minority Report s Tomem Cruisem. A pak říkají, že jakmile to v západní Africe zdokonalí, plánují to spustit ve všech rozvinutých zemích.

Páni… takže v těchto injekcích používají tuto novou technologii a teď nám říkají, že plánují ji využít k jinému účelu. Viděli jsme, že ostatní země používají aplikace pro kontaktní trasování k předávání informací policii. Za účelem pomoci se zločinem. Vidíme, že začínají používat tuto technologii umělé inteligence pro něco, co nemá nic společného se zdravím a blahobytem pro lidi.

Stew: Je nějaká pravda na těch zprávách o magnetismu?

Dr. Madejová: No… všichni vidíme nepodložené důkazy od lidí, kteří o tom podávají zprávy, kdy na nich magnety drží… mám kolegyni, která ve své praxi zkoušela dát kancelářské sponky na očkované lidi. Asi v polovině případů u očkovaných lidí držely. Nemáme nyní žádné přesvědčivé důkazy… jsou zatím nepodložené. Ale nějaké další nepodložené důkazy… lidé si vzali měřič EMF (elektromagnetických frekvencí), a ti, kteří byli nedávno očkovaní Modernou nebo Pfizerem, vykazují velmi vysoké údaje na měřiči EMF. Jakoby vyzařovali nějaké frekvence, tak jako mobil nebo počítač.

Stew: Takže je nějaká pravda na té teorii o 5G?

Dr. Madejová: Když se podíváte na to, co je tato nanotechnologie… tento hydrogel, který je obsažen v Moderně a Pfizeru. Jde o nanolipidové částice, které spadají pod obecnější název hydrogel. Když se podíváte na výzkum, co to dokáže, lze to také použít jako biosenzor. Co je biosenzor? Je to jako malá anténa v těle… je mikroskopická. Dokáže ve vašem těle akumulovat data, o vašem dýchání, krevním tlaku, ale také by mohl poznat, jestli lžete, jako detektor lži. Kolik máte alkoholu v krvi, vaše myšlenky a emoce… různé věci. Toho všeho jsou biosenzory potenciálně schopné. Biosenzory bezdrátově vysílají informace. Jde o obousměrnou komunikaci… informace ven a informace dovnitř. Cokoliv, co vás obklopuje, co je digitální, s tím komunikujete… ne vědomě, ale komunikujete.

A tohle je plán pro lidi do roku 2030… propojení s něčím, čemu se říká internet všeho. Tohle je plán všechny na Zemi… aby byli propojeni se vším okolo. Říkají, že je to velkolepá myšlenka, protože je to součástí něčeho s názvem Agenda 2030. Když se podíváte na Světové ekonomické fórum, uvidíte, že tohle je plán pro rok 2030. Také se podívejte na Codex Alimentarius, Agendu 21, všechny tyto různé plány říkají to stejné. Když se podíváte na Světové ekonomické fórum, oni tvrdí, že do roku 2030 nebudeme nic vlastnit, nebudeme mít soukromí, ale budeme šťastní.

A také říkají, že všechny vaše myšlenky a sny se budou nahrávat. Na jejich webu o tom píšou, že ty myšlenky a sny… snad nepůjdou proti narativu nebo paradigmatu té doby, protože možná byste mohl mít problémy za to, co si myslíte, nebo o čem sníte. Zní to absurdně, ale podívejte se na jejich web… píšou to tam. A jak toho mohou dosáhnout? Pomocí biosenzorů. Z čeho jsou biosenzory? Z hydrogelu neboli nanolipidových částic. Podívejte se na potenciál věcí, které do lidí píchají. Vůbec se o tom nemluví… nikdo nemluví, jaké možnosti tohle má.

Zamyslete se nad tím. Pokud v sobě máte něco syntetického, něco jako část počítače, můžou se do vás „nabourat” (hacknout), že? To s sebou nese obří problémy. A kdo tohle celé bude řídit? Takže tohle je důvod, proč mám velké obavy, a doufám, že všichni si začnou tyto věci zjišťovat, přečtou si o Světovém ekonomickém fóru, přečtou si o hydrogelu, o tom, co se teď děje v západní Africe, o tom, co je wellness pas.

Protože v zájmu budoucnosti lidstva se za sebe musíme nyní postavit.

Stew: Tohle je neuvěřitelné… je velmi děsivé, slyšet tyto věci od někoho, kdo je věrohodný lékař se zkušeností, jakou máte. Je v tuto chvíli možnost tohle odčinit, když má někdo výčitky, že se nechal očkovat?

Dr. Madejová: Moc toho teď nevíme. Já a moji kolegové se pokoušíme o to, abychom mohli zanalyzovat ty očkovací látky, které lidem dávají. Rádi bychom je zanalyzovali, abychom zjistili, co přesně obsahují, protože v tuto chvíli jen věříme výrobcům, co nám říkají. Jakmile zjistíme, co ty lahvičky obsahují… podle mě vždy existuje řešení… vždy. Jen musíme vědět, co obsahují. Někteří výrobci mají patentované ingredience jako SM-102.

Není nám dovoleno, abychom věděli, co vše obsahují. Proč? Proč nám není dovoleno vědět, co vše se píchá do člověka? Jak můžeme pomoct s negativními účinky, když o tom nic nevíme? Tohle jsou zločiny proti lidskosti. Jakmile pochopíme, s čím máme co do činění… ano, řešení vždy existuje. Ale nenechávejte se očkovat, když nevíme, co ty věci obsahují. Tohle je šílené.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Stew: Ano. Vaši věrohodnost samozřejmě zpochybnili. Když si v Googlu vyhledáte svoje jméno, najdete jen negativní výsledky. Společně s dr. Tenpenny, dr. Simone Gold, dr. Jane Ruby. Dr. Manuel Aparicio v Mexiku léčí lidi oxidem chloričitým. Kdokoliv jiný, kdo se odváží tyto injekce zpochybnit… Máte pocit, že jsou miliony lidí, kteří se tomuto slepě poddávají, jen protože vy nejste slyšet? Protože oni o vás a ostatních jako jste vy neslyšeli? Protože vás potlačují, cenzurují, mažou vám účty, atd.?

Dr. Madejová: Ano, rozhodně, protože jsme mnoha způsoby cenzurováni. Jen abyste věděl… já a moji kolegové jsme už před rokem požádali o otevřenou debatu s jakýmkoliv jiným lékařským odborníkem. Protože já mám za sebou jeden výzkumný článek za druhým. Vše, co říkám, mám podložené výzkumem. Nebojím se debaty, vyzrálé debaty s vědeckými daty. Je mi jedno, jak mě očerňují… to je maličkost, to je jen nadávání. Dejte mi nějaká data a promluvme si.

Protože o tom tohle je. Žádali jsme o debaty, ale jen nás cenzurují. A pokud to, co říkáme, není pravda, čeho se pak bojí? Ano, lidé si musí hledat alternativní formy médií a hledat si tyto informace sami. Tady jde o budoucnost lidstva.

Stew: Jen se vás zeptám… oslovila jste mainstreamová média jako Fox News, CNN, MSNBC, apod.? Obeznámila jste je se svými zjištěními?

Dr. Madejová: Já osobně ne, Oslovila jsem NPR News a podobné, ale ti nemají zájem. Neoslovila jsem velká média jako Fox News.

Stew: Zdá se mi, že je povinností zodpovědného novináře, povědět svým spoluobčanům, obeznámit je, že tohle je přinejmenším možné. Není práce médií prezentovat tyto věci veřejnosti, aby se veřejnost mohla rozhodnout na základě toho, co cítí, že je pro ně nebo jejich rodiny nejlepší?

Dr. Madejová: Tomu se říká investigativní novinařina, která v mainstreamových médiích už podle mě neexistuje. Ta už je dlouho pryč. Velká média řídí a vlastní stejné entity, které prosazují tuto agendu pro všechny. Jsou velmi zaujatá.

Stew: Big Tech spolupracuje s farmaceutickým průmyslem… není pochyb o tom, že teď probíhá boj o lidstvo. Víme, proč tak moc prosazují tyto vakcíny… jde o nadvládu a poslušnost, a ve výsledku o moc skrze peníze. Ale jaký je konečný cíl pro tyto lidi? Pokud byste měla spekulovat.

Dr. Madejová: No… když se podíváte na některé lidi, kteří stojí za těmito projekty, věří něčemu, čemu se říká transhumanismus neboli člověk 2.0. Jde o spojení našich přirozených lidských těl s umělou inteligencí. A plán je do roku 2030. Už jsem se o tom zmínila.

O tom, mít v sobě části počítače… vím, že to zní jako něco ze sci-fi, ale jsou toho schopni… říká se jim nanoboti a hydrogel. Každopádně, to vás digitálně napojí na cokoliv jiného, co je digitální zařízení… ať je to satelit, pouliční lampa, váš počítač, mobil… mobil někoho jiného. A oni si myslí, že je to fantastické, protože teď můžeme být více futurističtí, můžete na něco pomyslet a ono se to stane, nebo si můžete stáhnout jazyk a ihned jím mluvit. To zní fantasticky, ale… zamyslete se nad tím, co to znamená.

Pokud je ta komunikace obousměrná, to znamená, že všechny ty přístroje mají přístup k tomu, na co myslíte, o čem sníte, co jste dělal, jestli jste na baru… vše bude navždy známo. Přijdete o svoje soukromí.

Stew: A pokud podle nich nebudete přemýšlet správně… podívejte se, co dělají s lidmi, kteří se 6. ledna účastnili prezidentského sjezdu. Tito lidé nesprávně přemýšleli, tak byli uvězněni. Byli bezohledně stíháni nejvyššími policejními agenturami, byli uvězněni na samotku… ani to nedokážu vyslovit, aniž by mě to nerozbrečelo, když pomyslím, čím si tito lidé prochází. Tohle by znamenalo, že by věděli, na co myslíte, i během spánku, aby vás pak mohli přeprogramovat, protože tohle jde oběma směry, že?

Dr. Madejová: Přesně tak. Když se podíváte na agenturu DARPA, uvidíte, jaké různé věci s touto technologií dokážou. Ve skutečnosti do vás dokážou nahrát vzpomínky druhých lidí. Tvrdí, že je to tak dobré, že nepoznáte, které vzpomínky jsou vaše a které jsou někoho jiného. Existuje něco s názvem N3, což dokáže přepsat vzpomínku ve vašem mozku. Ve skutečnosti by to odebralo vzpomínku a nahradilo ji jinou, jako byste tu původní věc nikdy nezažil.

Tohle je děsivé… proč byste tuto technologii chtěli udělat? Jak to má prospět lidstvu? Tohle jsou věci, o kterých mluví, aby z nás udělali lepší lidi. No… my jim pro tohle nedali svolení. A lidé, kteří tuto agendu prosazují, také věří, že takto, skrze tu technologii, se můžeme stát nesmrtelní. Myslí si, že být člověkem znamená jen naše vzpomínky, myšlenky a sny, tak říkají, že je nahrát do cloudu a pak je stáhnout do nového těla, do robotického těla nebo digitálního avatara by znamenalo nesmrtelnost. To pro mě není nesmrtelnost.

Musíme být opatrní, protože tohle je velmi tenká hranice, a velmi rychle se to může zvrhnout… pokud přijmeme jednu věc, co dalšího se po ní může stát? Pokud se vzdáme své suverenity, své schopnosti myslet vlastní myšlenky a být kreativní jedinci, co to bude znamenat? Budeme trestáni za to, že máme nějaké myšlenky, co jdou proti vládě, tak jak v Číně, kde mají systém sociálního kreditu?

Stew: Ano, tam je už trestají za to, když přemýšlí proti současnému systému. Jsou uvězňováni. Jdou po nás… umlčují vás, umlčují mě. Jsem diskreditován ověřovateli faktů… nevím, jak můžete ověřovat fakt… fakta jsou fakta. Pokud byste měla spekulovat… a vím, že tohle může být nad rámec vaší odbornosti, protože vím, že chcete být lékařsky zodpovědná, ale pokud byste měla spekulovat, kolik úmrtí uvidíme na základě toho, co jste už viděla z množství lidí, kteří už byli naočkovaní, a z množství úmrtí, která jsme zatím viděli. Myslíte si, že bude opožděná reakce? Jinými slovy, ti naočkovaní, co říkají, že se cítí v pořádku a že tohle vše jsou nesmysly, jsou v jistém smyslu jen časovanou bombou?

Dr. Madejová: No… ano, tyto injekce fungují tak, že neexistuje tlačítko „vypnout” pro produkci těch spike proteinů v těle. A teď se zjistilo, že tyto spike proteiny se ve skutečnosti ukládají do různých orgánů jako je mozek, játra, ledviny, cévy. A teď víme, že samotné spike proteiny jsou pro lidské tělo toxické.

Řeklo se nám, že nejsou, že jsou neškodné, ale teď říkají: Udělali jsme chybu. Ve skutečnosti jsou toxické, ale nebojte se, dlouho se produkovat nebudou. Pro to ale nemají data. Tyto malé částice, které do lidí píchají, mohou způsobit krevní sraženiny, krvácející onemocnění, infarkty, mrtvice, kterých teď vidíme hodně. To vše se nyní hlásí jako nepříznivé účinky těchto injekcí s názvem vakcíny. Ale když se podíváte na celkový obrázek, myslím si, že jich je mnohem víc… těch 6000 úmrtí můžete zatím vynásobit 10x nebo 100x. To je neuvěřitelné.

Jak jste řekl… tu vakcínu proti prasečí chřipce stáhli z trhu, a to bylo hlášených pouze 25 úmrtí. My jsme teď na 6000, ale to vynásobte 10x nebo 100x. To může být 600 tisíc úmrtí způsobených těmito injekcemi. To je astronomické číslo. A to číslo bude stoupat, protože v budoucnu plánují touto injekcí očkovat každý rok. Tyto injekce poškozují naše tělo. Máme důkaz… teď máme dospívající, kteří dostávají záněty srdce.

Jsou i zprávy, že 2-3leté děti na tyto injekce zemřely, protože byly součástí experimentu… rodiče je zapsali do experimentu. Nikdy předtím jsem tohle v medicíně nebo vědě neviděla. Lidé musí pochopit, že se tohle děje, lidé tohle vidí. Lékařům se říká, aby ty události nehlásili. Máme kolegy, kteří nám říkají, že jim není povoleno ty nepříznivé události hlásit. Nemocnice jim to nedovolují. Všichni v každé situace jsou umlčováni a cenzurováni. Děje se něco špatného… děje se něco většího než my. Tohle je naše příležitost říct: něco není správné. Pojďme na vše uvalit moratorium, zanalyzujme očkovací látky, zjistěme, co se děje, a pak můžeme udělat další krok.

Stew: Myslíte si, že můžeme vyhrát? Pokud se lidé této věci postaví a budou proti ní bojovat, vidíte cestu ven? Vidíte, že Moderna a Pfizer budou kdy hnáni k zodpovědnosti, možná trestně stíháni? Myslíte si, že Fauci a ti, kdo ho ovládají… loutkáři globalistů… víte, tajný spolek. Myslíte si, že tohle se odhalí? Vidíte světlo na konci tunelu?

Dr. Madejová: Ano, na 100 %, protože nás je 99 %. Akorát jsme v psychologické válce, kdy nás manipulovali a oklamali, a vštípili do nás přesvědčení, že nic nezmůžeme. Ale ve skutečnosti jsme my ti, kdo mají moc… vážně to je v nás. Já věřím v Boha a věřím, že jsme stvořeni dle obrazu Boha, a máme v nás božství, pokud se s ním rozhodneme propojit. Já si vybírám se s ním propojit… a vidím, jak to dělá více lidí. Ta síla a frekvence je obrovská.

To, co oni dělají… šíření strachu, paniky a negativních, nízkých energií. Jakmile si uvědomíme, kým jsme, a společně se postavíme do své moci, bude to konec hry pro tyto lidi, kteří způsobují tyto otřesnosti.

Stew: Páni… Mohl bych s vámi mluvit celý den. Moc si vážíme vašeho času, vaší odbornosti, a že jste tady. Děláte boží práci. Tato platforma… jsme nesmírně vděční, že jste tam venku se svými kolegy, kteří mají tu statečnost a energii, a jdou dál… nevím, jak to děláte. Všichni se o to snažíme. Ale moc vám z celého srdce děkuji… vážím si toho, že jste tu byla, dr. Carrie Madejová.

Dr. Madejová: Děkuji Stew, bylo mi ctí tady být, děkuji. A povinností.
Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz/…-injekcich-jaky-je-skutecny-ucel-ockovaci-kampane/
Dávám sem, kdyby jinde smazali.
Andrew Duhow shares this
198
ľubica
Očkujú aj s placebom. Vypočujte si od času 30minút :15sekúnd hearthis.at/slobodnyvysielac/sam-sebe-lekarom-275-2021-06-27/
Andrew Duhow
Tá pani Dr. je neskutočná. Vidí veci v naozaj širokých súvislostiach. 🙏 vďaka za ňu 😇
ľubica
ľubica shares this
19
20% očkovacích látok su placebo
Stano Kobella shares this
21.7K
Očkujú aj s placebom. Vypočujte si od času 30minút :15sekúnd hearthis.at/slobodnyvysielac/sam-sebe-lekarom-275-2021-06-27/
apredsasatoci
Keby nedávali placebo, ľudia by mreli ako muchy.
Roberto 55
Placebo nie je nutné, lebo nevakcinovany su placebo. To vsak elity vedia.
Tym, co davaju placebo neumru v dosledku vakciny, ale sluzi to iba na to aby placebisti, ktori o tom nevedia , ze su placebisti sirili loz, ze vakcina nezabija....
Ingrid Belanská Piklová shares this
461