Facebook ogłosił krucjatę przeciwko "białym nacjonalistom"

Facebook ogłosił krucjatę przeciwko "białym nacjonalistom"

Źródło: pixabay.com

Najpopularniejszy na świecie portal społecznościowy Facebook wprowadza nowe rasistowskie regulacje, które są wymierzone w ludzi tylko dlatego, że są biali. Ogłoszono nową politykę, która będzie oznaczała intensyfikację prześladowań użytkowników w oparciu o kryterium rasowe.

Lewicowy portal Facebook od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej opresyjny w stosunku przedstawicieli białej rasy. Teraz jednak postanowiono rozpętać swoistą krucjatę względem wszystkich, którzy przez algorytmy Facebooka, zostaną uznani za tak zwanych "białych suprematystów", "białych nacjonalistów" i białych "separatystów".

Zapowiedziano bezwzględne usuwanie treści, które są przez ich algorytmy klasyfikowane jako wsparcie białej rasy. Nowe drakońskie przepisy mają zostać wprowadzone w życie w przyszłym tygodniu. Pretekstem do zakończenia okresu względnej wolności słowa jest oczywiście niedawny zamach terrorystyczny w Nowej Zelandii. Powoduje to jeszcze więcej podejrzeń, że była to operacja Fałszywej Flagi.

Dowodem na rasistowskie podejście Facebooka do kwestii wolności słowa jest to, że nie zapowiedziano represji względem innych form nacjonalizmu niż ten kojarzony z białymi ludźmi. Oznacza to, że nacjonalizm jest zdaniem Facebooka nielegalny tylko wtedy gdy spełnione jest kryterium rasowe.

Nacjonaliści i suprematyści o innym niż biała kolorze skóry mogą zatem spać spokojnie, bo z materiałów prasowych Facebooka wynika, że ich ta nowa forma cenzury nie obejmie. Ciekawe co zrobią algorytmy Facebooka ze stronami zwolenników nacjonalizmu żydowskiego, czyli syjonizmu. Wszak to również biali ludzie. Czy zatem państwo Izrael oberwie rykoszetem?

W Izraelu nacjonalizm jest przecież częścią oficjalnej polityki. Ostatnio przegłosowano nawet ustawę stwierdzającą, że Izrael jest państwem tylko Żydów. Skoro hasło Polska dla Polaków jest uważane przez Facebooka za nacjonalistyczne, to należy oczekiwać, że hasło Izrael dla Żydów również zostanie uznane za nacjonalizm, a to może oznaczać nawet blokady izraelskich stron rządowych.

Oczywiście są to tylko luźne rozważania, bo prawie na pewno Facebook uzna, że syjonizm jest jedyną dozwoloną formą nacjonalizmu białego człowieka i będzie po prostu zwalczał każdy inny.
Nemo potest duobus dominis servire !
.
W Izraelu nacjonalizm jest przecież częścią oficjalnej polityki.
Ostatnio przegłosowano nawet ustawę stwierdzającą, że Izrael jest państwem tylko Żydów.

Skoro hasło Polska dla Polaków jest uważane przez Facebooka za nacjonalistyczne, to należy oczekiwać, że hasło Izrael dla Żydów również zostanie uznane za nacjonalizm, a to może oznaczać nawet blokady izraelskich stron rządowych.More
.
W Izraelu nacjonalizm jest przecież częścią oficjalnej polityki.

Ostatnio przegłosowano nawet ustawę stwierdzającą, że Izrael jest państwem tylko Żydów.


Skoro hasło Polska dla Polaków jest uważane przez Facebooka za nacjonalistyczne, to należy oczekiwać, że hasło Izrael dla Żydów również zostanie uznane za nacjonalizm, a to może oznaczać nawet blokady izraelskich stron rządowych.