uk.news
14

Німецькі єпископи мають "нагальну потребу" у фальшивих дияконисах

22 травня німецькі єпархії опублікували свої відгуки на жовтневий Римський Синод. Основні антикатолицькі тези:

"Для більшості людей в Німеччині релігія навряд чи має якесь явне значення для організації їхнього повсякденного життя" [тому що те, що німецькі єпископи представляють як "релігію", насправді не має ніякого значення].

"Багато людей висловлюють нагальне бажання, щоб сакраментальна дияконія була відкрита для жінок і щоб обговорювалася можливість жіночих свячень у священство".

"Зокрема, це стосується жіночого дияконії, рівного доступу до керівних посад, уділення єлеопомазання хворих, служіння проповідництва та присутності в богословських навчальних центрах".

"Зокрема, знову і знову згадується євхаристійна гостинність [= причастя для протестантів, які є протестантами, бо не вірять у Реальну Присутність] у міжконфесійних шлюбах [церковні вінчання в німецьких єпархіях практично не існують]".

"Єпархія Оснабрюка заохочує євхаристійну гостинність [= євхаристійний індиферентизм, який нав'язувався роками] на "екуменічних" заходах як крок на шляху до подальшого зростання християнської спільноти [якої вже навіть не існує серед католиків]".

Текст завершується наступними вимогами
- Допуск мирян до проповідницького служіння [лицемірна вимога, оскільки проповідники-миряни були введені в Німеччині десятки років тому].
- Перегляд целібату священиків [= скасування целібату].
- Доступ жінок до керівних посад [реальне керівництво німецькою церквою знаходиться в руках олігархічних ЗМІ, в той час як єпископи є смішними представниками монархів].
- Відкриття [недійсного] дияконату для жінок
- Обговорення положень доктринального листа Ordinatio sacerdotalis [= введення священиць, яких не може бути].
- Розвиток вчення Церкви про антропологію [= популяризація трансвестизму].
- Розвиток сексуальної доктрини Церкви [= скасування моральної поведінки].
- Інтеграція ЛГБТК+ в Церкву [= гомосексуалізація Церкви].

Переклад зі штучним інтелектом